Şimdi Ara

Phenom II x4 965 Black Edition ilk sahibinden sorunsuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Phenom II x4 965 Black Edition ilk sahibinden sorunsuz
    Fx8350 ye geçtiğim için boşa çıkan işlemcidir.

Faturası - kutusu - işlemcinin kendisi teslim edilecektir kutudan çıkan sticker bile kullanılmadı.

Ürünü sıfır kendim aldım faturası da duruyor kendi adıma. İlk günden beri kendim kullandım render işine girdiğim için daha güçlüsüne geçiş yaptım günümüzde fazlasıyla yeterli bir işlemcidir. Black edition serisidir.

şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde gönderilir Ankara içi elden teslim edilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bu yorumu kesinlikle işi gücü milletin ilanlarındaki fiyatlara yorum yapanların yorumlarından biri olarak görmeyin de Phenom II X6 1050T'ler 150-170 (1 ay öncesinde arkadaşın biri 115'ten bıraktı), 1090T 1100T'ler 180-200 civarına satılırken 200 lira'dan koymanız biraz absürd olmuş. Aklı başında forum takip eden kimsenin o fiyattan alacağını sanmam. 130 civarı max. gideceği fiyat. Tabii ki de ürün sizin ve istediğiniz fiyatı siz belirlersiniz fakat bu şekilde gitmesi imkansız.
  • Sizin dolardan haberiniz yok sanirim 2.el piyasasi eskisi gibi degil 100 liradan alinan urun artik 150den satiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Dolar'dan haberim yok derken? Dolar olduğu gibi duruyor, Türk Lirası değer kaybediyor.

Ben güncel fiyatlandırmadan bahsettim, gayet de düzgün bir şekilde bahsettiğimi düşünüyorum. Phenom II X4 BE işlemciyi de tutup Phenom II X6/Bulldozer FX hexacore fiyatına satarsanız bu forumda da kimse o fiyata almaz. Kendiniz göreceksiniz gerçi kimsenin 200TL vermeyeceğini o işlemciye.
  • Sizinle benzer yorumlari gecen forumdan sattigim i5 2400 islemci icinde yaptilar ve istedigim fiyata yine satildi

Siz kafanizi yormayin her malin alicisi vardir satilmazsa durur kenarda avil bir ihtiyac yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • webmaster-mt kullanıcısına yanıt
    Ne kafa yorayım hocam? Normalde 180-190 civarına gidien i5-2400'ü 225'e koymakla 130 liralık PII X4 965 BE'yi 200'e koymak aynı şey değil. Siz kolay satın diye yazmıyorum zaten, sizin satışınızda elde edeceğiniz kar zerre umrumda olmaz, olur da birisi ilanı görüp elindekini sizin gibi absürt fiyatlara satmaya çalışırsa görsün diye yazıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.