Şimdi Ara

Phanteks Evolv ATX vs. Thermaltake Core X71 Full Tower (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evolv almakla en isabetli karari vermissiniz hayirli olsun. X71 zaten size uymazdi o kasa baska dunyalarin kasasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Teşekürler. Evet çok sevdim kasayı. Cam kapak biraz dikkat istiyor ama 🙄Phanteks Evolv ATX vs. Thermaltake Core X71 Full Tower

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Teşekürler. Evet çok sevdim kasayı. Cam kapak biraz dikkat istiyor ama 🙄
    Hayırlı uğurlu olsun
    bende psu ile birlikte almayı planlıyorum ama ekran kartı iki tane aynı anda takmak icab edebilir.
    Elimde carbide 400r diye bir kasa var camsız falan. Yayına encoding işi için eski ekran kartını takacam power cablom yok başka.
    Bende hem power alayım hem kasa upgrade edeyim.Kasa ebatları yeterli olurmu. gtx 1080 ve r9 290 aynı anda.

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    Rahatça sığar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, ben evolv atx kullanıyorum. Kasayı almamanızı söyleyecektim ancak almışsınız. Bu kasada hava akımı pek iyi değil. Bu sebeple aio sıvı soğutuculardan kullanmanızı tavsiye etmem. Çünkü radyatörü üst tarafa takarsanız yukarıdaki delikler sıcak havayı dışarı atmaya yetmiyor. Radyatörü ön tarafa takarsanız içeriye sadece sıcak hava giriyor kasanın için ateş gibi oluyor. Bu sebeple kesinlike cpu soğutucusu olarak Noctua D15 öneririm. Kasanız hayırlı olsun malzeme kalitesi tartışmasız 1 numara.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.