Şimdi Ara

==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== (627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.608
Cevap
137
Favori
1.300.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler selamlar. Focus3 hb TDCİ kullanicisiyim. Sanırım 115lik aynı 508deki motor. Araçtan ziyadesiyle memnunum. Ancak otomatik ve geniş bir araç arayisindayim.

Konuya ve Facebook sayfasına kabaca baktım. Habire sorunlardan bahsediyor millet. Çok mu sıkıntılı bu araçlar yav?

Bir de Sw kasa çok hoşuma gidiyor. Sedana göre de daha kullanışlı olacağını düşünüyorum. Sw hakkında detaylı bilgi verecek olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar.508 sw kullanan varmı ? Memnun mu tecrübelerini benimle paylaşabilir mi ?

Bugün bir 508 sw gördüm inanılmaz heybetli geldi ama DE plaka idi.Acaba farklı bir kasası varmı ?

• Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Benim bir sorunum var. Aracımla yola yeni çıktığımda ortalama yakıt değerlerini görüyorum fakat bir süre sonra litre satırı olan yerde --- beliriyor. Araba stop edene kadar da ortalama yakıtı göstermiyor. Menzil kısmında da 2000 km sabit duruyor ve anlık tüketimi hiç bir şekilde göremiyorum. Başına böyle bir şey gelen oldu mu?

• Ahmet Melih ÇELİK A kullanıcısına yanıt

Anlik tuketimdeki yer sifirlaniyor mu hatirlayamadim ama sifirlamayi denediniz mi ?

Ekrandaki 000 dugmesinden ve direksiyondan hepsini sifirlayin sonra bir daha deneyin. Belki cozulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Beyler selamlar. Focus3 hb TDCİ kullanicisiyim. Sanırım 115lik aynı 508deki motor. Araçtan ziyadesiyle memnunum. Ancak otomatik ve geniş bir araç arayisindayim.

Konuya ve Facebook sayfasına kabaca baktım. Habire sorunlardan bahsediyor millet. Çok mu sıkıntılı bu araçlar yav?

Bir de Sw kasa çok hoşuma gidiyor. Sedana göre de daha kullanışlı olacağını düşünüyorum. Sw hakkında detaylı bilgi verecek olan var mı?

Düzgün binilmişse şanzıman dışında bir sıkıntı yaşamazsınız (1.6 e-HDI). Şanzımandan yaşayacağınız sıkıntı da arıza değil sarsıntı olur. 2.0 HDI,1.6 THP veya imkanınız varsa makyajlı BlueHDI lere bakın derim. Onlar tam otomatik şanzıman kullanıyor ve uzun süre problemsiz kullanılabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-carist-2011-peugeot-508-active-1.6-thp-156hp-plusc.tavan-126.000-km-892115561/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2.0-dizel-otomatik-bakimlari-yeni-103-binde-orj~taksit-secenekli-935473099/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-hatasiz-peugeot-508-1.6-bluehdi-access-eta-6-120-hp-112.657-km-927861770/detay

Attığım araçlar temiz gibi. Ama temiz Allure ya da Active X bulursanız süper olur.

• drknl35 kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için teşekkür ederim ama 508den vazgeçtim. Biraz geniş olsun derken hepten geniş olsun dedim. Böylelikle C4 grand picassoda karar kıldım. Hayırlısı bakalım artik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt

C4 Grand Picasso da güzel araçtır. Temizini bulursanız kaçırmayın derim. Şimdiden hayırlı olsun==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== 

Teşekkür ederim. İnşallah==> PEUGEOT 508 Hakkında Herşey <== 

• Pi kullanıcısına yanıt
    Ben 508 sdan kullaniyorum.satip ya 508 sw ya da 5008 bakicam İnşallah. 5008 e de bi bakin bence

• sovalye_ kullanıcısına yanıt
    5008 baktım hocam. Ama c4e göre biraz daha eski duruyor sanki. Muhtemelen daha kaliteli de olabilir. Ama goruntu C4 daha iyi gibi. Kronik sorunlarına rağmen.

• 2012 ehdi 508 aracımda rolantide titreme hissediyorum. daha önce bu kadar yoktu yapılan işlemler
    1- 10000 bakımı yaptırdım ama daha önce castrol starp stop yağ koyuyordum. usta total yağ koydu
    2- bakımdan kısa bir süre sonra araç enjektör arızası verdi 1 enjektör değişti 3 ü bakıma girdi
    daha sonra ben titreme hissetmeye başladım motor takozlarını değiştirdik farkedilir ölçüde azaldı ama ya ben takıntı haline getirdim ya da hakkaten bir sorun var.

sorun yağda olabilir mi? ya da az bir titreşim normal midir bu araçlarda

• Consekiz C kullanıcısına yanıt
    Araca önerilen 5 30 total yağ zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Consekiz

2012 ehdi 508 aracımda rolantide titreme hissediyorum. daha önce bu kadar yoktu yapılan işlemler
    1- 10000 bakımı yaptırdım ama daha önce castrol starp stop yağ koyuyordum. usta total yağ koydu
    2- bakımdan kısa bir süre sonra araç enjektör arızası verdi 1 enjektör değişti 3 ü bakıma girdi
    daha sonra ben titreme hissetmeye başladım motor takozlarını değiştirdik farkedilir ölçüde azaldı ama ya ben takıntı haline getirdim ya da hakkaten bir sorun var.

sorun yağda olabilir mi? ya da az bir titreşim normal midir bu araçlarda
    Yağdan olmaz kullanma kılavuzunda tavsiye edilen yağ total 5 30 arkadaşın dediği gibi. Bunların enjektorleri Siemens olduğu için tamir bakım vs olmuyor diye biliyorum. Ben 110 bin civarı değiştirdim dördünü de. Bir kaç ustaya gösterdim hepsi tamiri olmuyor dördü birden değişmesi lazım demişti. Sizin enjektorler de sıkıntı devam ediyor olabilir.

• 1.5 BlueHDi Prime  

1.5 BlueHDi Allure farkı nedir?

Aradaki fiyat farkına değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: recak

1.5 BlueHDi Prime  

1.5 BlueHDi Allure farkı nedir?

Aradaki fiyat farkına değer mi?

Led far,daha büyük ekran,daha iyi jantlar,deri kumaş koltuk,elektrikli bagaj. Kabaca bu farklar var. Bence değer.

• Merhaba sayın arkadaşlar 508 bir araç var almayı düşündüğümüz, START-STOP arızalı diyor sahibi, bunun arızası nedir? Tamiri pahalı birşey midir? Bilenler yazarsa memnun olurum.

Merhaba şu araç sizce nasıl alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2012-model-508-dizel-otomatik-955835744/detay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .: mds :. kullanıcısına yanıt

KM si daha düşük olan araçlara bakın derim.

• Merhabalar 508 1.6 e-Hdi Allure araç için ne derisiniz? 10.330 TLlik tramer normalmidir, ek olarak sol iki kapı ve sol arka çamurlukta boya var. Araç full bana iyi geldi ama tramer çokmu tam karar veremedim?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2014-peugeot-508-dizel-otomatik-1.6-e-hdi-867362217/detay

• Alihan_6943 A kullanıcısına yanıt

Nacizane önerim, elbette bütçe önemli ama makyajlı BLUEHDI ve Eat6'lı bir araç almanızı öneririm.

• 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.