Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition 62990 TL Fiyatlara güncelleme geldi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
12
Favori
34.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "başka ne olabilir ki" sorusunun cevabını az önce diğer forumda verdiler. Klima sistemi ve onla ilgili olan klima gazı ile ilgili bir durumdan bahsetti bu durumla ilgili bilgisi olan bir kişi.
    Bu bağlamda "aklına gelmedi mi acaba bunu yazan arkadaşın başka ne olabilir ki " türü bir ifade hoş bir ifade değil açıkçası. Burada elimizdeki verilerle bir durum tespiti yapmaya çalışıyoruz. Ki elim halen daha kaporayı bir vermeye bir de vermemeye gidiyor.. Lütfen mümkün olduğunca ön yargısız ve empati ile yaklaşmaya çalışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mylife84

Kararsiz kaldim.308 clasic ed. Mu yoksa daha cok tutulan corolla benzinli 1.6 gibir arac mi bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

Kararsiz kaldim.308 clasic ed. Mu yoksa daha cok tutulan corolla benzinli 1.6 gibir arac mi bilemedim

Tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bahsettiğiniz 1.6 benzinli Corollanın 308 Classic Edition ile aynı donanımdaki versiyonu 83.500 TL civarında ancak 308, 64.490 TL, arada neredeyse 19.000 TL fark var, en boş olanını alacaksanız arda 5000 TL fark oluyor ama hem benzinli hem de boş bir Corolla ile 308 Classic'i kıyaslamak bana pek anlamlı gelmedi.
  • öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim. ben de kampanya dahilinde classic edition plus için kapora ödedim.işin gerçeği peugeot almayı hiç düşünmemiştim şu ana kadar ancak öyle avantajlı bir kampanya ki ikinci el araç bakarken 308 almaya karar verdim. rakiplerine göre en az 15-16 bin tl ucuz görünmesi ve sınırlı sayıda araç oluşu hızlı bir karar almaya itti beni. sürekli test sürüşlerini izliyorum ve forumlarda ilgili konuları takip ediyorum, gayet güzel bir araç ve umuyorum ki üzerinde çalışılmış, eski problemlerin geride kaldığı bir modeldir. perde hava yastıkları da olacak diye ümit ediyorum.
    herkese gönlüne göre araçlar, kazasız-belasız sürüşler dilerim.
  • Arkadaşlar araç kaldı mı acaba? Hala sipariş alıyor mu bayiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

quote:

Bahsettiğiniz 1.6 benzinli Corollanın 308 Classic Edition ile aynı donanımdaki versiyonu 83.500 TL civarında ancak 308, 64.490 TL, arada neredeyse 19.000 TL fark var, en boş olanını alacaksanız arda 5000 TL fark oluyor ama hem benzinli hem de boş bir Corolla ile 308 Classic'i kıyaslamak bana pek anlamlı gelmedi.

Haklisiniz.ama arka koltuk mesafesi oldukca dar olmasi dusunduruyir.fakat cok guzel araba gercekten.
    Zaten cogu bayide tek tuk kaldi sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: s0d

Arkadaşlar araç kaldı mı acaba? Hala sipariş alıyor mu bayiler?

Hala var.turkiye geneli bayileri ararsaniz yardimci olurlar.benim gorustuklerim 5 aracta 2..3 tane kaldigini soylediler

• Ürün ne kadar kötüde olsa ucuz olunca alıcısı çıkıyor, ama bu ikinci eli neden öldürüyorlar onu anlamış değilim.

• Ürün kötü falan değil. Test sürüşü yaptım çok beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar iyi bayramlar. 308 Classic edition araçlarımız mevcuttur.düşünen Arkadaşlara yardımcı olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Kötü" yorumunu kesinlikle hak etmiyor bu ürün. Zevk renk meselesi demek istiyorum söz konusu yoruma. Aslında markaya karşı benim de ön yargım vardı, ta ki geçen yaz 308 ile test sürüşü yapana kadar. Şahsen bir senedir en beğendiğim, sürekli takip ettiğim araç. Şu an imkanım olsa bir dakika beklemezdim bu fiyatlar için ancak daha geçen ay 2008 kampanyasından araç aldık. Ondan da oldukça memnunuz şu ana kadar.
  • 2014 yılında Avrupa'da yılın otomobili Peugeot 308 Seçildi.işçilik malzeme kalitesi yalıtım tasarım Yakıt tüketimi performans dallarında çok başarılı bir araçtır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • husoo1 H kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyorum hangi bayide calışıyorsınız acaba

• Arabayı teslim alan arkadaş varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: husoo1

Selamlar iyi bayramlar. 308 Classic edition araçlarımız mevcuttur.düşünen Arkadaşlara yardımcı olurum.

Selamlar

Hocam kactane classic edition araciniz var ve hangi renk

• Gidipte Fransız, arabalarına para verenlere sasiyorum. Honda, Toyota, Mazda, Mitsubishi gibi sorunsuz Japon araçları dururken.

• vars61 V kullanıcısına yanıt
    Fransızlar kendini 100000 den sonra belli eder. 100000 den sonra bu anlattiklarinizi tekrar gözden geçirin.

• tahirersan T kullanıcısına yanıt
    Honda Civic yeni kasa çıkınca dizeli 100 u bulacaktır. D segmente gecerim onu alacagima. Toyota'nin 1.4 90 lik motorunu kullanacağıma lpg li araba kullanırım. Mazda hayal aleminde yorum bile yapmıyorum. Mitsubishi Lancer ve Asx güzel ancak Peugeot dan farkı yok ikinci elde ve parçası çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2016 hala 8000 € LUK araba 62.900 e satılıyor bide classic edition diye eski kasayı iteliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaNGar -- 15 Eylül 2016; 12:10:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.