Şimdi Ara

PEUGEOT 307 PREMİUM MU GOLF 1.6 FSİ Mİ? YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ya bu bilgilere çok ihtiyacım var yanlış bi hamle yapmıyayım geçen gün fiorino mu golf mü demiştim bir çok arkadaş çok sağolsun yardımcı oldu ama fiorinoyu listeden çıkardım. bunada bi el atarsanız sevinirim golf 1.6 fsi model 2004 model 81 bin km. de peugeot 307 premium 2006 model 55 binde peugeot çok dolu ve temiz bi araba golf da aklım performansı yüzünden kaldı pek bi donanım yok midline paket ama bi karizması var peugeot çok yakıyo diyorlar ne kadar doğru acaba kullanan bi arkadaş denk gelirse çok sevinicem neyse yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar. bu arada fiyatları peugeot 307 23 bin ytl golf 23.750 ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldboy -- 20 Aralık 2008; 19:05:36 >

• Bencede.
    quote:

Orjinalden alıntı: ncap

kesinlikle golf derim.donanıma pek aldanmadan golf ten şaşma bence.
  • golfte bulucağın konfarun yarısını peugeotda bulamazsın dizel istiyorum filan desen neyse az yakar dizel 307 ama benzinli olanını golfle kyaslama bile.

2 aracıda biliyorum yakın çevremde kullananlar var bende çok yolculuk yaptım çok kullandım 2 aracıda güvenebilirsin golf
  • 307 diesel mi??golf tabi ki benzinliyse iki araçta.ancak amacım yakıt tasarrufu vs dersen golf 307 den daglar kadar üstün degil hem de dizel diyebiliriz.konfor konusunda 307 ferah bir araç iç donanımıda yeterli seviyede.aracı cok kullanmıyorum kalite bakımından sordum dersen golf V daha üstün yanları olan bir araba
  • ben çok memlunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.