Şimdi Ara

PEUGEOT 307 LERİN 5 Lİ CD LERİNİ GARANTİLİ TAMİR YAPIYORUM (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
3
Favori
56.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam selam,

Benim 2004 model Pugeot 307 de Blaupunkt var. Aracı 2. el aldım. Aldığım günden itibaren ortalama 3 gün hiçbir sorun çıkmadan çalıştı ama sonra 5 CD yerinde de şöyle bir sorun yaşamaya başladım;

* Örneğin 1. CD çalmaya başlıyor, 1. Track dan ortalama 14. Track 'e kadar bazen ufak tefek müzikte takılma veya atlama da olsa çalıyor , son track lere yaklaşınca artık çalmıyor tır tır tır tık tık tık ses çıkartıyor. Manuel olarak 2. CD ye geçiyorum, onda da belirli bir sayıda şarkı çalıyor. Sonra onra da sonuç aynı.

CD değiştiremiyor desem, CD henüz bitmedi değiştmesi gerekmiyor.
    CD Trackleri çok fazla desem, 3 gün çalıştı, sonra bu hale geldi.

Kısacası şaşırdım ne yapmam gerektiğini. Siz ne önerirsiniz?
  • güncelll
  • merhaba
    benim arac 2004 lacetti. 5 li cd changer li blaupunkt var. pek bir sorun yoktu. ama bir sabah arabaya bindim alet duzgun calismiyor. su anda cd ye gecmiyor, radyida bir kac frekans arasinda gidip geliyor. ses dugmesi alakasi isler yapiyor. 3 5 siddetinde ses son cikiyor, 0 da ses yok. 6 da normal. aler cd deyken, arabayi calistirirken elektrigi kesiliyor ya, oyle oldu ondan sonra aler bu hale geldi.

cozum var midir? tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÜNCELLL
  • 2004 peugeot2004 blapunkt cd leri alıyor cıkartıyor ama okumuyo zannedıyorum
    Konya dayım problemi nasıl cözebilirim
    Tesekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ustam merhaba aracım megane 2 2004 kasetçalar+6lı cd çalar var üzerinde cd çaların yerini yolda az bi ses yapmasından dolayı sabitlemek istedik fişini çıkarttık yerini sabitledik fişini tekrar taktık ''cd error'' hatası verdi ne kadar cd markası varsa denedim cd çekme formatlarının hepsini denedim ama maalesef error hatası verip cd yi çıkartıyor şimdi ise ''cd check'' yazısı geliyor hep öyle kalıyor sorunu nedir size yollasam bana ne masraf çıkartır.. şimdiden teşekkürler
  • pug 307 için aux kablonuz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanBalık

pug 307 için aux kablonuz varmı?

eskı modelse aracınız aux olmuyor yenı modellere oluyor yanlız araç gelmemsi lazımkı test cıhazıyla auxunu açalım
  • locked13 kullanıcısına yanıt
    aracim 2006 model ,kablo oluyor ,ama serviste aux u yazilimsal olarak actirmam lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanBalık

aracim 2006 model ,kablo oluyor ,ama serviste aux u yazilimsal olarak actirmam lazim

araç gelmesılazımkı bize cıhazla aux acalım
  • merhaba 5li cd çalar okumuyor lazer kafası kaça değişir.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.