Şimdi Ara

Peugeot 307 Hız Sabitleyici Sorunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
20.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alpimis

Evet arkadaşlar CC kolununu ebay den gayet ucuza düşürümüş durumdayım, hem de komple comm 2000 il birlikte.
    Ay sonuna doğru kayınço gönderir artık bana. Umarım Ankarada bu CC olayı mutlu sonla nihayetlenir. Olmazsada okuturuz artık parçayı
    ihtiyacı olan birine.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290571551525

çok iyi denk getrmişin servisten almaya kalksan en az 800 veririsin heralde buna

• birde hız sabitleyicisi eğer aracınıza uymazsa ben alabilirim pm atabilirisniz
  • bende hız kontrol kolu var almak isteyene
    verebilirim limitli olandan
    100 tl
  • Arkadaşlar merhaba ben nevşehirden aranıza yeni katıldım.Bana cc lazım ama fiyat dışarısıyla aynı uygun fiyatta verirseniz alırım.teşekkür ederim.
  • bu arada benim arac 2006 model 1.6hdi premium calışırmı herhangi bi sıkıntı verirmi.
  • asıl sıkıntı 1.4 motorlarda vardı. 1.6 motorlarda hiç bi sıkıntı yok. varsa bulunduğunuz şehirdeki servis zorluk çıkarmazsa rahatlıkla yapar. nevşehirdeysen kayseri seçeneğini hiç düşünme buradaki yetkili servis 300 tl istiyor. ama kayseri yeni sanayi de yapan özel servisler var.www.aynaotomotiv.com . bi görüş.
  • Tşk ederim kardeşim saolasın.kayserideki bu firmanın verdiği fiyata kol dahilmidir.
  • inciroğlu yetkili servis parça dahil 300 tl civarı. aynaotomotiv da parça dahil sanırım 200 yada 220 tl istiyor. bana kalırsa oda çok istiyor ama başka çare yok.
  • http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290571551525

Evet limitlemeli kol bugün elime geçti. comm2000 ise 1 ay sonra kayınço getirecek.
    kolu yuvasına takım, daha önce başarısız bi deneme yapmıştık o zaman yükleme yapıldığından
    menü hemen geldi. tabiki sabitleme çalışmadı fakat limitleme belirlenen limit aşıldığında yanıp sönerek
    uyarı verdi hızı aşmama gibi durum yoktu yani. aslı nasıldır bilmiyorum gerçi.bakalım önümüzdeki
    ay anakaraya gidince nolcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpimis

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290571551525

Evet limitlemeli kol bugün elime geçti. comm2000 ise 1 ay sonra kayınço getirecek.
    kolu yuvasına takım, daha önce başarısız bi deneme yapmıştık o zaman yükleme yapıldığından
    menü hemen geldi. tabiki sabitleme çalışmadı fakat limitleme belirlenen limit aşıldığında yanıp sönerek
    uyarı verdi hızı aşmama gibi durum yoktu yani. aslı nasıldır bilmiyorum gerçi.bakalım önümüzdeki
    ay anakaraya gidince nolcak.

Abi öyle bi tarih ayarlayalım ki Ankara buluşmasını da gerçekleştirelim olur mu

• bende çok istiyorum murat ama ben temmuzun 7 sinde bi arkadaşımın düğünü için ankarada olucam.
    başka bi tarih imkansız benim için. keşke o zaman buluşabilsek.
  • bu hız sınırlama benim aracada olur mu 2004 benzinli 1.6 gaz teli elektronik

birde adanada bu işi yapan var mı?
  • Peugeot ve Citroen araçlara Hız sabitleme ve limitleme konusunda Ankara da yardımcı olabilirim.

Özel mesaj veya hizimsabit diye aratıp ulaşabilirsiniz.
  • Çanakkale civarında bu işi yapan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.