Şimdi Ara

Peugeot 306 ya Ankara Atiker sıralı taktımayı düşünüyorum AMA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
14.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık bütün LPG formlarını takip etmekten helak oldum, Atiker hakkında çok olumsuz yorumlar görmedim. Fiyatı da makul gibi. Ama yine de Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. Ankara da Atiker montajı yapan pek yok galiba, taktıranlarda Konya ya gidip düzelttiriyormuş. Kafam karıştı iyice YARDIM LÜTFEN!

• Peugeot Lpg yi çok sevmez diye biliyorum. Ama yaptıran arkadaşlarım var 15 ykr a kadar tasarruf yaptığı görülmüştür. Yapan yerlerle ilgili Ankara'lı arkadaşlar yardımcı olurlar sanırım.

SAYGILARIMLA.
  • MERHABA;
    FARANSIZ ARACLARI CALISMA PRENSIPLERI BAKIMINDAN BIRAZ FARKLI URETILIRLER.PIYASADAKI HER SISTEM UYUM SAGLAYAMIYABILIR.MONTAJ GORURKENDE IYI BIR USTANIN ELINDEN CIKMASI DIKKAT EDILMESI GEREKEN BIR KONUMDUR.E-GAS SIRALI SISTEM BU TARZ ARACLARDA SORUNSUZ OLARAK CALISABILME OZELLIGINE SAHIPTIR.BUNU NASIL SAGLAR ARAC MONTAJ GORURKEN RPM VE LAMDA SENSORLERINDEN UC ALINMAZ.ARACIN BEYNI ILE LPG BEYNI BIRBIRI ILE ONLINE BAGLANIR ARAC LPG YE GECTIGINDE BENZIN BEYNI KAPATILMAZ ARAC KENDINI BENZINDE CALISIYORMUS GIBI DUSUNUR VE ARACA HUKMETMEYE DEVAM EDER E-GAS LPG BEYNI BU BILGILERI ALARAK MATEMATIKSEL HESABINI YAPAR ARACIN BENZIN ENJEKTORLERINI SUSTURUP LPG ENJEKTORLERINDEN KALIBROSYAN DEGERLERINE GORE DOGRU ZAMANDA,DOGRU MIKTARDA LPG PUSKURTUR.BENIM SIZE TAVSIYEM E-GAS SIRALI SISTEMIDE ARASTIRMANIZ YONUNDEDIR.
    SAYGILARIMLA;
    SAGLIKLI VE GUVENLI SURUSLER DILEGIYLE.
  • aracıma lpg taktırmak istiyorum yardı
    m lütfen
  • kimse bilgi vermiyormu..lütfen
  • SN EVREN40;
    MERHABA;
    NETUR BIR BILGI ISTIYORSUNUZ ARACINIZIN MARKA VE MODELI YASADIGINIZ SEHIR BILGILERINI VEREBILIRSENIZ SIZE YARDIMCI OLMAYA CALISAYIM.
    SAYGILARIMLA;
    GUVENLI VE SAGLIKLI SURUSLER DILEGIYLE.
  • "sayın cusahin"
    çok teşekkürler yeni üye oldum beni kimse göremiyor sandım aracım 98 vectra cd 20 sizce hangi marka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren40 -- 30 Mart 2007; 16:14:23 >
  • bende de 306 var.. ppug larrın benzin enjektörleri çok hızlı çalışıyormuş dğer araçlara göre.. lpg enjektörleride bu hıza yetişemiyormuş. su anki kronik sorunumuz bu imiş.. ilerleyen zamanlarda düzelmeler olur acele aetmeyin diyebilirim. çünkü taktıran 1 kişi gördüm randıman alamayıp normal sisteme dömüş anlolıycağın bi çuval incir hikayesi.. acele etmeden emin adımlarla.. saygılar
  • MERHABA;
    ONCELIKLE EVET 306,ROVER 620Tİ GIBI BAZI ARACLARIN ENJEKTOR ZAMANLARI DIGER ARABALARA GORE DAHA HIZLIDIR.AMA E-GAS SIRALI SISTEMDE ENJEKTOR TETIKLEME ZAMANLARINI YUKSELTME YADA AZALTMA SANSIMIZ LPG EKU'SUNE VERECEGIMIZ KOMUTLARLA MUMKUN OLABILMEKTEDIR.KONUNUN BASINDADA SOYLEDIGIM GIBI BU TARZ OZEL ARACLARIN MUTLAK SISTEM TERCIHI VE MONTAJ SERVIS SECIMINE OZEN GOSTERILMELIDIR.

SN EVREN40;
    GEC CEVAP YAZDIGIM ICIN OZUR DILERIM DUN BIRAZ YOGUNDUM.ARACINIZ 98 VECTRA CD 2000CC,OPEL ARACLAR DA MOTOR AKSAMINDA YAPILAN ISLEMLERE CABUK TEPKI VERMEKRE VE YER YER MOTOR ARIZA LAMBASI YAKMAKTADIR.E-GAS SIRALI SISTEM ONCESI DIGER TUM MARKALARIN MONTAJINI SERVISIMIZDE YAPTIK AMA 1995 YILINDAN BERI GELEN TECRUBELERIMIZE DAYANARAK EN AZ SORUN YASADIGIMIZ VE UYUMLULUK KONUSUNDA EN RAHAT ETTIGIMIZ SIRALI SISTEM E-GAS SIRALI SISTEMDIR.ARASTIRMALARINIZI YAPARKEN BU MARKAYIDA MUTLAKA LISTENIZE EKLEMENIZI TAVSIYE EDERIM.BULUNDUGUNUZ SEHIRI YAZMADIGINIZ ICIN SIZE YAKIN BAYI ARKADASIN BILGILERINI VEREMIYORUM AMA ARZU EDERSENIZ BU BILGILENDIRMEYIDE YAPABILIRIM.YAPILACAK EKONOMIYI SORARSINIZ E-GAS SIRALI SISTEM BENZINE ORANLA %43 TASARRUFU KULLANIM TARZI GOZETMEKSIZIN GARANTI EDIYOR.
    SAYGILARIMLA;

• Sayın CUSAHİN; Ankarada tavsiye edebileceğin e-gas bayisi ve montaj fiyatı hakkında da bilgilendirirsen hem benim hem Ankaradaki diğer arkadaşlar için faydası olur. Bizleri aydınlattığın için teşekkürler.
  • MERHABA;
    SIZLERE BILGIM DAHILINDE MEMNUNIYETINIZİ SAGLIYABILIYOR VE SORULARINIZA BIR NEBZEDE OLSA CEVAP BULABILIYORSAM NE MUTLU BANA.
    ANKARA BOLGESINDE USTALIGINADA COK TAKTIR ETTIGIM BIR ARKADASIM VAR EMINIMKI IYI BIR ISCILIK CIKARACAKTIR.

ÖZZİRVE OTOGAZ
    MEMDUH YUNTARGİL
    MACUN MAH. 1.CAD.NO 16/8 GIMAT/ANKARA
    0312 3978220

BENIMLE KONTAK KURDUGUNUZU SOYLERSENIZ YARDIMCI OLACAKTIR.
    SAYGILARIMLA;
  • merhaba,

yaklasik 1 ay once, 92 model hyundai elantra otomatik aracima atiker taktirttim. Benzine gore %50 yakit tasarrufu sagladi, ben aldigimda kampanya vardi bonus karta hala var mi bilmiyorum. Sonuc olarak memnunum, tavsiye edebilirim. Aldigim gunden bu yana herhangi bir problem ile karsilasmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6102 -- 5 Nisan 2007; 10:17:24 >
  • Aslında bu foruma böyle yorumlara yapacak bir atiker bayisinin katılması lazım. Reklam olsun.

quote:

Orjinalden alıntı: bado6102

merhaba,

yaklasik 1 ay once, 92 model hyundai elantra otomatik aracima atiker taktirttim. Benzine gore %50 yakit tasarrufu sagladi, ben aldigimda kampanya vardi bonus karta hala var mi bilmiyorum. Sonuc olarak memnunum, tavsiye edebilirim. Aldigim gunden bu yana herhangi bir problem ile karsilasmadim.
  • ben taktırdım yaklaşık bir hafta oldu yada olmadı ben memnunum 1200/10 taksit hala devam ediyor bayinin söylediğine göre mayıs sonuna kadar devam edecekmiş.
  • Konu başlığından anlaşılacağı üzere soru Atiker hakkında. Lütfen konu dağılmasın.
  • ZAVOLİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ
    POLARİS LPG SANA YARDIMCI OLACAKTIR.
    0 216 466 9 333
  • Durumu buradan izah ederseniz tüm forum bilgilenir. Ankara'da bu işlem yapılabiliyor mu yapılamıyor mu?
  • Arkadaşlar, Pejoların ateşleme sisteminin biraz farklı olduğundan bahsediliyor bu yüzden halen kararsızım. Katılımcı Montaj Firmaları nın hiç birinde 306 ya ait montaj resimleri ve taktıran bi pejo 306 sahibi arkadaş göremediğimden beklemedeyim. Servislerin çoğu takarızz sorun olmaz diyor ama arabayı da madara etmek istemiyorum ikna olmadan. Atiker zaten sağolsun sadece bayi adresi gösteriyor ama teknik yönden destekler veya desteklemez demiyor. Sadece 306 ya ait referanslar istiyorum firmalardan. Benim gibi bir sürü PUG 306 sahibi arkadaş var, hepimiz aynı durumdayız. İnanın bu forumlar o kadar etkili ki millet üye olsun olması anında takip ediyor. Öneri ve yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 306ankara

Arkadaşlar, Pejoların ateşleme sisteminin biraz farklı olduğundan bahsediliyor bu yüzden halen kararsızım. Katılımcı Montaj Firmaları nın hiç birinde 306 ya ait montaj resimleri ve taktıran bi pejo 306 sahibi arkadaş göremediğimden beklemedeyim. Servislerin çoğu takarızz sorun olmaz diyor ama arabayı da madara etmek istemiyorum ikna olmadan. Atiker zaten sağolsun sadece bayi adresi gösteriyor ama teknik yönden destekler veya desteklemez demiyor. Sadece 306 ya ait referanslar istiyorum firmalardan. Benim gibi bir sürü PUG 306 sahibi arkadaş var, hepimiz aynı durumdayız. İnanın bu forumlar o kadar etkili ki millet üye olsun olması anında takip ediyor. Öneri ve yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler.

şu an için tartarini yetkilisi ünal bey bana 1 pug resmi gönderdi.. 306 idi.. ama işte diyorum ya afyon sanayide birinde gördüm sedan 306 idi gri.. lpg taktırmıış randıman alamayıp normal sisteme dönmüş.. ünal bey dedi hiç pug montajı yapmadık fln.. sonra 1-2 resim yolladı... anlıycağın kobay oluyo şu an için taktıranlar.. sabret sabret..

• quote:

Orjinalden alıntı: cusahin

MERHABA;
    FARANSIZ ARACLARI CALISMA PRENSIPLERI BAKIMINDAN BIRAZ FARKLI URETILIRLER.PIYASADAKI HER SISTEM UYUM SAGLAYAMIYABILIR.MONTAJ GORURKENDE IYI BIR USTANIN ELINDEN CIKMASI DIKKAT EDILMESI GEREKEN BIR KONUMDUR.E-GAS SIRALI SISTEM BU TARZ ARACLARDA SORUNSUZ OLARAK CALISABILME OZELLIGINE SAHIPTIR.BUNU NASIL SAGLAR ARAC MONTAJ GORURKEN RPM VE LAMDA SENSORLERINDEN UC ALINMAZ.ARACIN BEYNI ILE LPG BEYNI BIRBIRI ILE ONLINE BAGLANIR ARAC LPG YE GECTIGINDE BENZIN BEYNI KAPATILMAZ ARAC KENDINI BENZINDE CALISIYORMUS GIBI DUSUNUR VE ARACA HUKMETMEYE DEVAM EDER E-GAS LPG BEYNI BU BILGILERI ALARAK MATEMATIKSEL HESABINI YAPAR ARACIN BENZIN ENJEKTORLERINI SUSTURUP LPG ENJEKTORLERINDEN KALIBROSYAN DEGERLERINE GORE DOGRU ZAMANDA,DOGRU MIKTARDA LPG PUSKURTUR.BENIM SIZE TAVSIYEM E-GAS SIRALI SISTEMIDE ARASTIRMANIZ YONUNDEDIR.
    SAYGILARIMLA;
    SAGLIKLI VE GUVENLI SURUSLER DILEGIYLE.

Yazınızda altını çizdiğim özellik sadece E-GAS sistemine ait bir özellik midir? Yoksa sıralı sistemlerin hepsinde bu özellik var mıdır? Hangi marka sıralı sistemlerde bu özellik bulunmamaktadır?
    Bizleri bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.