Şimdi Ara

Peugeot 206+ (PLUS) Hız sabitleme oldu.... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
8.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben adanadayım benimde 206+ var adana olan varmı acaba yapabilecek adres verebilecek fiyat ne kadar tutuyor acaba
  • Ali bey merhaba, 206+ hız sabitleyici için yardımınızı rica ediyorum. Ankaradayım pm attım
  • Ooo Ali işleri büyütmüşsün helal sana! birde ilk mesajında Hatay yazmışsın Adana diye düzeltebilirsen iyi olur nede olsa Adanalıyık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: esteban307

Ooo Ali işleri büyütmüşsün helal sana! birde ilk mesajında Hatay yazmışsın Adana diye düzeltebilirsen iyi olur nede olsa Adanalıyık :)

Abi arada bir niyeyse seni mersinli hatayli fln yapiyorum ben. Bir kac kisiye verdim numarani donen oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esteban307

Ooo Ali işleri büyütmüşsün helal sana! birde ilk mesajında Hatay yazmışsın Adana diye düzeltebilirsen iyi olur nede olsa Adanalıyık :)

Abi arada bir niyeyse seni mersinli hatayli fln yapiyorum ben. Bir kac kisiye verdim numarani donen oldu mu ?

• Mersin Peugeot servisinden biri aradı gel hallederiz dedim ama gelen olmadı..
  • Hocam merhabalar. Bende 2004 otomatik vites benzinli 307 var.
    Şu anda İstanbuldayım asıl ikamet ankara ama ne zaman ankaraya dönerim belirli değil.
    Bir kaç sorum olacak cevaplarsan sevinirim.

Benim araca cc olur mu?

Olur ise istanbulda aktif edebilecek tanıdığın var mı?

Muhtemelen çok zor bir iş olduğunu düşünmüyorum ama bu işlemi video çekip yayınlar isen benim gibi bir çok arkadaş daha kolay uygulama işlemini gerçekleştirir diye düşünüyorum.

Kolay gelsin iyi çalışmalar.

• Slm ali banada yardimci olurmusun kolu yerine taktik ama aktif hale getiremedik

• Ali bende ankaradayım benim kininde aktif edilmesi lazım kol takıldı pm at numara ver buluşalım ankaradayım bende

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.