Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (257. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyidir tavsiye ederim kullandım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gösterge panelinden gelen rahatsız edici sesleri önleyebildiniz mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: semur51

Gösterge panelinden gelen rahatsız edici sesleri önleyebildiniz mi acaba?

Evet. Sizde de varsa özelden yazayım.

• Bu bahsettiğiniz ne tür bir ses acaba ?

• tnsrkn T kullanıcısına yanıt
    Bende gosterge panelinden vites gecisleri hava sicakligina bagli olarak plastik sesi gelmeye baslamisti;fakat bu ses ilk bakimdan sonra olustu. Servisle defalarca teste ciktim fakat test esnasinda olmadi. Her seferinde sorun yok raporu verdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yardımcı olursanız sevinirim.

• bende de son zamanda yani havaların soğuması ile alakalı olduğunu düşünüyorum, ön konsoldan tıkırtı sesi geliyor.plastik aksamın genleşmesi ile alakalı olabilir. her zaman yapmıyor ama yaptığı zaman rahatsız ediyor. sürmesi halinde bende servise gideceğim.
  • tnsrkn T kullanıcısına yanıt
    Ben gosterge paneli plastik aksamlari ile birlesen yerlerine sunger sıkıstırdım ince ince kesip ve yalitim oldu. Bu sayede sesi kestim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Araçlarımızda ki far yetersizliği ile ilgili herhangi bir işlem yaptınız mı? Şu tarz ürünler var led xenon kullanan oldu mu hiç?

http://www.hepsiburada.com/photon-d1s-8000k-xenon-ampul-50-fazla-isik-2-adet-p-HBV00000468FO

• Merhaba Arkadaşlar. 2016 model Corolla 1,6 mds advance donanıma sahip aracım var ama artık dizele geçmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Yeni kasa 2008'i de daha doğru düzgün hiç araştırmadım ama ön ızgara değişimi vs gibi makyajlarla daha bir albenili olmuş gibi. Sizce mevcut aracımı bu model ile değiştirme nasıol bir fikirdir? Corollayı anlatmaya zaten gerek yok, orta halli bir yurdum arabası...
  • askala A kullanıcısına yanıt
    Doluluk ve motor anlamında 2008 daha iyi bence ben almadan önce toyata corolla ve 2008 arasında kalmıştım ama 2008 gerçekten artıları çok ve kalitede eskisine göre çok iyi pejo eskisi gibi deyil iyi arabalar yapıyor ve ve firma olarakda bayabi yatırımları var teknolaji ve motorları gibi ayrıca altında birçok marka davar opelde artık pejoya katıldı psa grup güçleniyor tavdiye ederim.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    pejo 2008 kesinlikle kalite açısında olumlu. fakat toyota corolla yerli üretimş toyota sağlam araç olarak bende katılıyorum. yalnı benim arkadaş 2015 yada 2016 kasa idi ön göğüslüğü sıfır toyota corolla da iki sefer ses gelmesinden dolayı söktürdü. sanırım düzeldi. bu da bende toyotanın yerli üretim olmasından dolayı soru işareti bırakıyor. ayrıca tercih meselesi bana göre 2008 daha şık iç ve dış .bende 1.2 eat6 alma arefesinedyim.
  • Merhaba arkadaşlar,
    2017 model 2008 allure dizel manuel aracım var. Eylül ayında 0 olarak bayiden alındı. Şu ana kadar 3500 km yaptım. Benzinli astradan inip buna bindiğim için özellikle de yakıt açısından çok memnunum. Ama genişlik ve konfor için aynı şeyi söyleyemiyorum. Ya da beklentim daha fazlaydı bilmiyorum. Kullanan arkadaşlara karşılaştırmak için birkaç sorum olacak,

1- Ön cam buğu çözme sadece en üst seviyede çalışıyor. Gücü düşürmek istediğimde buğu çözme devreden çıkıp ayak ve baş kısmına üflüyor.
    2- Ses seviyesi 9-10 dan sonraki seviyelerde kapılardaki hoparlörlerden ya da kapı içerisindeki bir yerlerden titreşimle beraber zırıltı sesi geliyor. Bu sorunla ilgili Kapı içindeki strafor izolatörler değişti ama ses azalmakla birlikte tam olarak gitmedi.
    3- İlk aldığımda apple car play çalışmıyordu. Sorun ile ilgili yazılım güncellemesi yapıldı ama tam uygun değil diye tahmin ediyorum. Menülerdeki ikonların üzerinde yazanlarla yaptığı işlevler bazı yerlerde alakasız ( Tuş sesi ne bastığım zaman çalan parça geçmesi gibi)
    4- Üst perdenin hareket ettiği raylardan perde açık olduğu zaman sinir bozucu sesler geliyor (Hoparlörden ses geldiği için sesi açmadağımdan dolayı mecbur dinliyorm :) )
    5- Sigara kullandığım için camı hafifte aralasam rüzgar direk çarpıyor. Arka camı da açmam gerekiyor.
    6- Ön park sensörünü alırken sistemle uygun olmadığı için takmıyoruz dediler ( pek inanmadım)

Bu sorunları yaşayan ya da çözüm için tavsiyesi olan varsa çok memnun olurum. Bir de Rüzgarlık ve kol dayama için önerisi olan var mı? Servis kol dayama için 400tl, rüzgarlık için 130 tl fiyat istiyor.

• Göral Peugeot tan 2008 allure dizel otomatik alarak aranıza katıldım. 2000 km kadar kullandım. Şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Yakıt sarfiyatı çok düşük. Bana tavsiye edenlere çok teşekkür ederim. Ben de bu tarz araç düşünen herkese tavsiye ediyorum.

Saygılar...

• sdtr S kullanıcısına yanıt
    Kol dayama fiyatları normal.Bende bu fiyata taktırmıştım. Orijinal kullanmanızı tavsiye ederim.
  • ozgsah O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız kulanın.

• sdtr S kullanıcısına yanıt
    Önceliklikle aracınız hayırlı olsun, Ön cam buğu çözücü düğmesi sadece hızlı çözmesini istediğinzde kullanın diğer türlü havalandırma yönlendirme düğmeleri ile sadece ön cama istediğiniz ayarda verebilirsiniz, ordaki düğmeyi kısayol gibi düşünün.

• ada0679 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

• Aracı alırken satış temsilcisi arkadaş Grip kontroldeki ESP off devreye alinca şehir içi yakıt biraz daha düşer demişti. (Zaten 50 km hızdan sonra otomatik aktif hale geçiyor )

Hiç bunu tecrübe eden oldu mu?

Açıkçası 1,5 yılda hiç denemedim, aklıma bile gelmedi?

• Sa peugeot 2008 2017 model yeni arayüzlü dokunmatik aracim var kitapcikta sesli komut hizmeti oldugunu söylüyor ancak sesli komut hizmeti apple car play mirrorlink bluetooth android auto hiçbirinde çalışmıyor bayiyi aradım böyle bir özellik yok diyor ancak far açma kısmında sesli komut tuşu var yeni arayuzlu allure araclari olan bu hizmeti kullanabildimi yardimlarinizi rica ederim

• 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.