Şimdi Ara

PES2009 İng, İsp, Milli Tak. Lisans Çalışması ve !! TSL !! Denemesi (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
21.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaşta bu update'i denedik ama yapamadık tam olarak yapan pm atabilir mi acaba?Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar psn de oynuorum fakat locationı turkey yaptım
    anlamadım 100 kişi var sadece degiştiremiyorum da bölgeyi amerikadaki heriflerle oynuorum
    ne yapıcam bir yardım edin acayip takılıyo..
  • Yama ne durumda ne zaman çıkıcak yoksa çıktıda bizimmi haberimiz yok ? (TSL'den bahsediyorum bu arada)
  • Arkadaslar bu verdiginiz yamalarin 1.10 icin nerden bulabiliriz.Cunku bu ntsc ye 1.20 yama cikmamis sanirim.Yukledim formalari filan gormuyo boylede
  • selam!

PES 2009'da patch olayinda, oyunda yuklediklerimizi gormek icin butun dosyalari mi kopyalamamiz gerek?

Ve oyunu actiktan sonra degisiklikleri gormek icin birsey yapmamiz gerekiyor mu?

Yardimci olursaniz cok sevinirim arkadaslar
  • ses dosyalarını nasıl ekliyoruz anlatabilecek var mı acaba arkadaşlar ?
  • Birde garegay 'ın edit dosyalarını nasıl yüklüyoruz sadece v2.1 i yüklediğimde pese girerken hata veriyor edit dosyasıyla ilgili... Önce v1 sonra v2 sonra v2.1 şeklindemi yoksa önce v2 sonra v2.1 şeklindemi yüklemeliyiz ?

"Load Failed Because Data is From a Different Version. Download content and update data." Diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkRaeP -- 15 Ocak 2009; 13:37:06 >
  • İlk önce oyun versiyonunu 1.2 e yükselt daha sonra update dosyalarını yükle o zaman bu hatayı almazsın.
  • Oyunun versiyonunu da menu den system setting daha sonra download diyerek yükseltebilirsin. Ama PSN account un olması lazım download yapabilmen için. Onuda alırsın heralde
  • zaten 1.2 yüklü sistemde...
  • Sen bi "download" de bence. Bende de o hata çıkıyordu download yapıp daha sonrada patch dosyalarını yüklediğimde düzelmişti. Bide ben "install" da ediyorum oyunu belki alakası vardır belki yoktur.
  • Teşekkürler enclave dediğin gibi bende install ve download yaptım düzeldi fakat şimdi bir sorum daha var patch olarak hangi patch leri kullanmamı tavsiye edersiniz sadece garegay ın patchlerini kurmam chalsea vs. için yeterlimidir yoksa iyi bi oyun için kurmam gereken başka patch ler var mı ?
  • Ben ilk önce garegay ın 2.0 patchini ardından da 2.1 dosyalarını yüklüyorum. 2.0 da yanlış hatırlamıyorsam 197 dosya, 2.1de de 7 tane dosya olması lazım. Bunlar bence yeterli, isimler ve kadrolar açısından oldukça güncel. Hatta fazlası bile var Almanya liginden takımlar ile Maradona lı efsane kadrolar falan . Keyif alarak oynayacağını umuyorum.
  • Çok Teşekkürler Hocam 10 Numara Oldu Birde şu tezahurat olayını çözebilirsem tam süper olucak
  • Ben tezahurat olayında yaşadığım bir sürü sorundan sonra şöyle bir yöntem buldum. İlk önce Music - Playlists - Create New Playlist menüsünden iki adet playlist oluştur. İlkinin adını KONAMI _ PES ( "_" her iki tarafında da birer boşluk bırak) diğerini de KONAMI_PES olarak yap. Daha sonra KONAMI _ PES olan playlistin içine herhangi bir tane mp3 kopyala (ne olduğu farketmez). KONAMI_PES olan playliste de tezahurat olarak kullanmak istediğin MP3 leri. Sonra oyuna gir. Menu den Edit - Teams - Edit Team - Takım (tezahurat eklemek istediğin) - Cheering Stance - MP3 Library dediğin zaman KONAMI_PES klasörüne atmış olduğun tezahurat MP3 leri göreceksin. Daha sonra hangi tezahurat MP3 ünü eklemek istiyorsan onu seç ve o menuden SAVE yaparak çık. Bu işlemleri sırasıyla yaptığında bir sorun yaşamayacağını umuyorum. İyi eğlenceler.
  • Çok teşekkürler buda başarılı bi şekilde sonuçlandı fakat KLUROSU_PART_2009 daki tezahuratlar abartı derecede sesli kısıncada ok anlamsız oluo onun için zevk almadım ve sildim direk başka bildiğiniz daha güzel bi tezahurat paketi var mı acaba ?
  • arkadaşlar benhttp://rs420.rapidshare.com/files/154629649/SAVEDATA.rar sitesinden ind
    irdim USB'ye aynen koydm gördü de dosyayı fakat cop diyorum oyuna giriyorum değişen bir şey yok :S
  • rar lı haliyle mi atıyorsun dosyayı ??
  • hyr abi buraya çıkr diyorum masaüstüne update dosyasını atyor...usble giriyorum görüyor edit data vat evet ona da üçgen ve sonra x (copy) diyorum copied oluyor oyuna giriyorum dfeğişen bir şey yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elemriel

hyr abi buraya çıkr diyorum masaüstüne update dosyasını atyor...usble giriyorum görüyor edit data vat evet ona da üçgen ve sonra x (copy) diyorum copied oluyor oyuna giriyorum dfeğişen bir şey yok

Oyunu Amerika'dan aldiysan yada V1.20 yamasi kurulu degilse patch calismaz, ilk once bunlara dikkar etmelisin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zonderland -- 17 Ocak 2009; 17:33:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.