Şimdi Ara

pes16 da oyun dinamiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ayarlardan mıdır bilmiyorum oyuncular çok ağır örneğin koşu yaparken bi komut versem iki üç saniye sonra yapıyorlar haliyle rakip araya giriyor çalım atamıyorum pes13 teki gibi neden böyle ? en iyi oyuncuda oynuyorum rakip top sürerken mıknatıs gibi yapışıyor top sanki oysa benimkiler anında top kaybediyor direk rakip basıp alıyor pes12 de falan bu böyle değildi iki sağ solla çalım atılıyordu neden bunda böyle değil onun içinde tuşa mı basıcaz anlamadım ki piyano mu çalıcaz klavye bu 20 tuşla oynayamam ki ??? şunu pes13 teki gibi oynanış ayarlarını biri paylaşabilir mi ? 99 luk oyuncuyla rahat çalım atılmıyor birde defans aşırı leş topu bi türlü uzaklaştıramıyorlar oyuncular pasın şiddetini otomatik ayarlayamıyor bazen rakibe asist yapıp duruyorlar 3-2 yeniyorum 5 golude ben atıyorum yani adamlar kendi defansında top çeviriyor bizimkiler gömülü ben top çevirmeye kalksam adamlrın 4-5 oyuncusu gelip alan tutuyor pes12-13ten sonra pes16 aşırı yorucu geldi tamam zor olsun eyvallah ama zevk vermiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.