Şimdi Ara

PES Online'da Dünya 1.sini yenmek :) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne biçim Dünya 1.siymiş lan o.!
  • Valla 3. , 11. ve 1. ile oynadım üstüste. Bizim Zephyr, Burk1903 ve Raven onlardan daha iyiler. Sanırım adamların işi gücü yok başka puan için kasmışlar. Ama ben bile şaştım benim karşımdaki oyunlarına. Yani ben iyi oynarım ama mesela saydığım 3 isim gördüğüm en iyi oyuncular bugüne kadar. Onlardan sadece Raven'ı bir kez yenebildim. :D Zaten dün gece bunlar oldu, sonra Burk1903 ile maç yaptık, bana 4 çekti de kendime geldim. "Ohh be Burak saolasın, dünyamı şaşırmıştım" dedim. :)))))))))))))))))

Biraz iyi bir oyuncuysanız ve şansınız benimki gibi yaver giderse "quick match"ta yakalayabilirsiniz bu adamları. :)

Bu arada hep merak ederdim: 11.nin yanında "10+" , 3.'nin yanında "star" , 1.'nin "superstar" yazıyor. Bu arada ilk ikisi beni yendiler ama 20 puan verdi bilgisaayar onlara, küfrede ede gittiler. :D Puhahahahaha. :D

Hatırlatma olsun: şu anda Türkiye'deki en iyi oyuncuların bir kısmıhttp://lig.derki.com/ adresinde kapışıyor. İzlemeye bekleriz. :)

• quote:

Orjinalden alıntı: sonsuz

Valla 3. , 11. ve 1. ile oynadım üstüste. Bizim Zephyr, Burk1903 ve Raven onlardan daha iyiler. Sanırım adamların işi gücü yok başka puan için kasmışlar. Ama ben bile şaştım benim karşımdaki oyunlarına. Yani ben iyi oynarım ama mesela saydığım 3 isim gördüğüm en iyi oyuncular bugüne kadar. Onlardan sadece Raven'ı bir kez yenebildim. :D Zaten dün gece bunlar oldu, sonra Burk1903 ile maç yaptık, bana 4 çekti de kendime geldim. "Ohh be Burak saolasın, dünyamı şaşırmıştım" dedim. :)))))))))))))))))

Biraz iyi bir oyuncuysanız ve şansınız benimki gibi yaver giderse "quick match"ta yakalayabilirsiniz bu adamları. :)

Bu arada hep merak ederdim: 11.nin yanında "10+" , 3.'nin yanında "star" , 1.'nin "superstar" yazıyor. Bu arada ilk ikisi beni yendiler ama 20 puan verdi bilgisaayar onlara, küfrede ede gittiler. :D Puhahahahaha. :D

Hatırlatma olsun: şu anda Türkiye'deki en iyi oyuncuların bir kısmıhttp://lig.derki.com/ adresinde kapışıyor. İzlemeye bekleriz. :)

ben zephyr ile çok maç yaptım çok antrenman yaptık onunla oda beni yendi beraberede kaldık benimde onu yendiğim oldu ama zephyr çok iyi oynuyor taktik adamı

• Benim şu ana kadar oynadığım en iyi 4 oyuncu

1-Zephyr
    2-Burk1903
    3-Raven
    4-Gökhanelka

:)
  • helal olsun. 256 olmasa bağlantım alırdım şu oyunun orjinalini neler kaçırıyoruz beah
  • tebrikler.bendeki orjinal deil maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

helal olsun. 256 olmasa bağlantım alırdım şu oyunun orjinalini neler kaçırıyoruz beah

kesinlikle değmez

online bir hafta sonra varya acaip sıkıyor sattım kurtuldum pes5 i

en iyisi hala master league dir şu an online da aldığımdan 100 kat fazla zevk alıyorum ML de

ilk haftalarda online bağlayabilir başına ama sonra inan bırakacaksın turnuvalar falan oluyor ama onlar bile sıkıyor..

online da insanlar hep kolay yoldan gol atmaya çalışıyor.. uzaktan şut, çalım, teknik hareketler YOK hep lagdan yararlanıyorlar ve dolayısıyle hep aynı pozisyonları yaşama ihtimalin %90.. ben hiç öyle oyuna alışamam maç dediğin uzaktan şutlu süper çalımların havada uçuştuğu ortaların kafa golleri ile olur ama online da bunları görmek çoook az

master leauge de bunlar yok bildiğiniz gibi rahat rahat şov yapa yapa oynuyorsunuz ve bunun üstüne tanımam

belkide ben online da ki bu tür oyun anlayışına alışamadığımdan sevmedim ama arkadaşlardanda duyduğuma göre online dan bir süre sonra bıkanlar çoğunlukta

• quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

quote:

Orjinalden alıntı: ozkulse

helal olsun. 256 olmasa bağlantım alırdım şu oyunun orjinalini neler kaçırıyoruz beah

kesinlikle değmez

online bir hafta sonra varya acaip sıkıyor sattım kurtuldum pes5 i

en iyisi hala master league dir şu an online da aldığımdan 100 kat fazla zevk alıyorum ML de

ilk haftalarda online bağlayabilir başına ama sonra inan bırakacaksın turnuvalar falan oluyor ama onlar bile sıkıyor..

online da insanlar hep kolay yoldan gol atmaya çalışıyor.. uzaktan şut, çalım, teknik hareketler YOK hep lagdan yararlanıyorlar ve dolayısıyle hep aynı pozisyonları yaşama ihtimalin %90.. ben hiç öyle oyuna alışamam maç dediğin uzaktan şutlu süper çalımların havada uçuştuğu ortaların kafa golleri ile olur ama online da bunları görmek çoook az

master leauge de bunlar yok bildiğiniz gibi rahat rahat şov yapa yapa oynuyorsunuz ve bunun üstüne tanımam

belkide ben online da ki bu tür oyun anlayışına alışamadığımdan sevmedim ama arkadaşlardanda duyduğuma göre online dan bir süre sonra bıkanlar çoğunlukta

Şu dünya 1.sine bi de ben koyim ben de oynamam

dipnot:bana sattı

• hey anasını bea gine gaza geldim pes 5 orjinal alimmi almimmi nöbetleri başladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

hey anasını bea gine gaza geldim pes 5 orjinal alimmi almimmi nöbetleri başladı

alma ben neden aldım diye kızıyorum kendime

@blaze

• aman pes güzelde her PC desteklemiyo

hem ben sevmedşm
  • helal olsun kardeş tebrikler.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

hey anasını bea gine gaza geldim pes 5 orjinal alimmi almimmi nöbetleri başladı

alma ben neden aldım diye kızıyorum kendime

@blaze
    Ne olum ben zaten alacaktım abim istedi dünyaya meydan okucam diyodu.15 milyon karım oldu en azından.Ama daha oynayamadım ona yanıyorum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sonsuz

Valla 3. , 11. ve 1. ile oynadım üstüste. Bizim Zephyr, Burk1903 ve Raven onlardan daha iyiler. Sanırım adamların işi gücü yok başka puan için kasmışlar. Ama ben bile şaştım benim karşımdaki oyunlarına. Yani ben iyi oynarım ama mesela saydığım 3 isim gördüğüm en iyi oyuncular bugüne kadar. Onlardan sadece Raven'ı bir kez yenebildim. :D Zaten dün gece bunlar oldu, sonra Burk1903 ile maç yaptık, bana 4 çekti de kendime geldim. "Ohh be Burak saolasın, dünyamı şaşırmıştım" dedim. :)))))))))))))))))

ben zephyr ile çok maç yaptım çok antrenman yaptık onunla oda beni yendi beraberede kaldık benimde onu yendiğim oldu ama zephyr çok iyi oynuyor taktik adamı

benim de bir arkadaş var, maç öncesi 1saat ayar yapar, öyle başlarız maça.. artık kural koyduk kimse ayarlara girmiyor, hiçbirşeye dokunmadan direkt maça başlıyoruz yoksa bekle bekle sonu yok bu ayarların

• abereeyy

yeni 1.miz belli
  • pes 5 te online oynayamıyorum.yardım edermisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

vay be gs-trömsö gibi olmuş

@sonsuz
    kutlarım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcpazar

pes 5 te online oynayamıyorum.yardım edermisiniz?

Orjinal oyunun yoksa oynayamazsın.
  • sonsuz yane hasan abi gerçekten tebrikler yaw ama bi benim karşıma gelmiyolar gerçekten tebrikler yaw eğer sen buraya ss koymasaydın inanmazdı çoğu kişi ama kanıtı alın işte...

yeni dünya birincimiz var artık türkün gücü
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.