Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam. Çoğunu yapıyordum bunların. Sim maç kasayım biraz en iyisi.
    Eskiden ana ligdede gp verirdi. Bu sene onu kaldırmışlar. Oradan da iyi gp geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Eyvallah hocam. Çoğunu yapıyordum bunların. Sim maç kasayım biraz en iyisi.
    Eskiden ana ligdede gp verirdi. Bu sene onu kaldırmışlar. Oradan da iyi gp geliyordu.
    yok o arık olmuyor. Bende baktım ama ne yazıkki ordan üçün biri var artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

yok o arık olmuyor. Bende baktım ama ne yazıkki ordan üçün biri var artık :)

Alıntıları Göster
    Haha
    Bende şans yok herhalde. O kadar top çevirip devamlı gümüşe talim etmek.
    Arkadaşların takımına bakıyorum 1 tane ortak oyuncu olmaz mı.
    Neymar Mbappe Suarez Ronaldo'lar

Bu da benim garibanlar.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

15 maç civarı oynadım namağlupum ama orası ayrı bir konu. Hücum hattına 2 seri adamım olsa işin rengi değişir.

Mbappe istiyorum mbappe

• Umarım doğru haberdir . Ana lig fazla oynamam bu olursa ana lig çok zamanımı alacak gibi görünüyor :)

• Abi bu oyunda her kaleciye verilen geri pas rakip için potansiyel gol tehlikesi, hele bir de laglıysa maç ister yerden ister kafayla kaleci tutamıyor topu. Hakemlerle alakalı net düşüncemde sanki eyyamcı türk hakemleri yönetiyor maçı. Siz öndeyken normalde vermediği faulleri veriyor rakibe, siz gerideyken de tam tersi hep bir dengeleme çabası.

Millet 19 a pas oyunu diyordu asıl bu oyun pas oyunu. Bilgisayara karşı profesyonelde oynarken dikkat ederseniz pc'nin pas oranı % 66 falan. Geçen sene 19 da bu oran 80-85 bandıydı. Yani konami diyor ki benim yapay zekam bile oyunda paslaşamıyor sende pas yapamazsın. Oyunu daha gerçekçi yapmak için paslar bu yüzden zorlaştırılmış. Ama bunu yaparken de ayarı kaçırmışlar en ufak paslar bile yerine gitmiyor. Bunu gören oyuncularda bu sefer oyunda seri şekilde kaleye gitme kalmadığı için paslaşarak tiki taka vari oynamaya başladı. Asıl bu oyun bence pas oyunu o yüzden hiçbir serilik yok ve maçlarda çok gol olmuyor. Pes her zaman gollü, gittili geldiği keyif veren oyun olmuştur. Bu fifa merakı ve oyuncu pazarı yüzünden böyle bir oyun yaptılar herhalde.

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    hmmm sıkıntı büyük o zaman bunu okuyunca almakta acele etmişim diyorum(hoş eninde sonunda alacaktım) ilk güncellemede düzelir umarım çünkü doğal olmayan(belkide tam tersi çok doğal ve gerçekçi) bir yavaşlık ve "oyun" olmaktan çıkarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Abi bu oyunda her kaleciye verilen geri pas rakip için potansiyel gol tehlikesi, hele bir de laglıysa maç ister yerden ister kafayla kaleci tutamıyor topu. Hakemlerle alakalı net düşüncemde sanki eyyamcı türk hakemleri yönetiyor maçı. Siz öndeyken normalde vermediği faulleri veriyor rakibe, siz gerideyken de tam tersi hep bir dengeleme çabası.

Millet 19 a pas oyunu diyordu asıl bu oyun pas oyunu. Bilgisayara karşı profesyonelde oynarken dikkat ederseniz pc'nin pas oranı % 66 falan. Geçen sene 19 da bu oran 80-85 bandıydı. Yani konami diyor ki benim yapay zekam bile oyunda paslaşamıyor sende pas yapamazsın. Oyunu daha gerçekçi yapmak için paslar bu yüzden zorlaştırılmış. Ama bunu yaparken de ayarı kaçırmışlar en ufak paslar bile yerine gitmiyor. Bunu gören oyuncularda bu sefer oyunda seri şekilde kaleye gitme kalmadığı için paslaşarak tiki taka vari oynamaya başladı. Asıl bu oyun bence pas oyunu o yüzden hiçbir serilik yok ve maçlarda çok gol olmuyor. Pes her zaman gollü, gittili geldiği keyif veren oyun olmuştur. Bu fifa merakı ve oyuncu pazarı yüzünden böyle bir oyun yaptılar herhalde.
    Dostum ben bu bahsettiğin kaleciye geri pas olayını pek yaşamadım. R2 ye basmıyorsundur muhetemelen ama ben gende hatırlatayım. :)

Pas konusuna gelince bence bu haliyle çok iyi oyun. Ben çok beğeniyorum. Dikine kaleye hurra gitmektense pas oyununa izin vermesi ezberden ziyade daha çok düşünerek oynamak çok daha keyif veriyor. Tiki taka olayıda barselonanın bir dönem yapmış olduğu taktik ve sponsorluk mevzusu yüzünden pesin içine eden bir taktikti.

Ben bu halini çok beğeniyorum inşallah bozmazlar. Birkaç ufak tefek hatayı giderip bırakırlarda bu yıl futbola doyarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Abi bu oyunda her kaleciye verilen geri pas rakip için potansiyel gol tehlikesi, hele bir de laglıysa maç ister yerden ister kafayla kaleci tutamıyor topu. Hakemlerle alakalı net düşüncemde sanki eyyamcı türk hakemleri yönetiyor maçı. Siz öndeyken normalde vermediği faulleri veriyor rakibe, siz gerideyken de tam tersi hep bir dengeleme çabası.

19'u en superstar da oynuyordum hocam. Yenildiğim maçlarda dahi çok fazla pozisyona girerdim topu yığardım rakip sahaya. İyi ve sakin pas yaptığımdan bol bol karşı karşıya kalırdım. Gollü olurdu maçlarım. Hemde 6 7 dakikalık süre zarfında.

Sizin deyiminizle oyun seriydi.

30 dakikalık bir superstar maç ayarladım. Veriler bu.

Çıldırıyorum yahu çıldırıyorum. Her topu kesiyorlar. Bir kere karşı karşıya kalamadım. Ne ver kaç yapabiliyorum ne şut attırıyorlar.
    Tamam zor yaparsın da bunlar suyunu çıkarmış resmen. Kanada inmekte çok zor artık.

Birde savunmadan çıkarken 8565 pas yapıp deli ediyorlar beni.

Oyundan soğumamak için ısrarla oynamaya çalışıyorum ama yok. Demo böyle değildi ya.

Online lag olayı ise tam kaos. O top gitmiyor ileri gitmiyor. Bir tık düşürseler keşke şu zorluğu.

• ARKADAŞ takımı ne zaman 5 yıldız yapsam momentum yiyorum ne zaman 4 yıldıza çeksem rahat kazanıyorum bu ne saçmalıktır valla full silver takım kasıcam en sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

hmmm sıkıntı büyük o zaman bunu okuyunca almakta acele etmişim diyorum(hoş eninde sonunda alacaktım) ilk güncellemede düzelir umarım çünkü doğal olmayan(belkide tam tersi çok doğal ve gerçekçi) bir yavaşlık ve "oyun" olmaktan çıkarıyor.
    Ben özellikle skill olayına kafayı takıyorum. Yahu oyunu tanıtırken koyduğun şey skill. Eee oyunda çalım atalım diyoruz yok yani olmuyor. Skill i o kdr yavaş yapıyor ki rezalet. Demoda böyle değildi, çalım atabiliyorduk. Sağ analog kullanılarak yapılan özel hareketler bir halta yaramıyor.

• Myclub'da toplam 3 maç yapabildim ama akşamdan akşama Match Days oynuyorum hatta dün ikisini de oynadım. 18.000 gp (Gerizeka finalist Psg ile maalesef kaybetti) 40 coins, 4 Fransa ligi ajanı, 2 Milan, 2 de Inter ajanı kazandım. Match Days epey bir bereketli geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EscapeYourself -- 17 Eylül 2019; 11:38:32 >
  • Bu arada birşey daha farkettim myclubta bilgisayara karşı italya kupasında cagliari ile yaptığım maçta cagliari full uzun top atıp kontra aradı ve bu şekilde birde gol yedim. Bu olay inanılmaz hoşuma gitti. Ana ligde bazı takımların bu şekilde veya farklı taktiklerle oynaması inanılmaz keyif verecek. Ben bu sene ana ligede şans vereceğim. Her takıma karşı farklı önlemler almak ve farklı taktiklerle oynamak accaip zevkli olacak.

• Şu defansı kalenin içine çekenler yüzünden oyundan soğumaya başlıyorum ben de. Adam bala bir gol bulup üstüne yatarak maçı bitiriyor. Ayrıca takımım 5 yıldız olduğundan beridir de doğru düzgün maç kazanamadım. Demin yaptığım iki maçı da saçma sapan bir şekilde kaybettim. Adamlarım topu ayaklarında tutmaktan aciz, verdiğim her pas ya rakibe ya da benim oyuncuma yapılan hayvani pres sonucu yine rakibe gidiyor. Biraz ara vermem lazım sinirlerimi toplamam için sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Ben özellikle skill olayına kafayı takıyorum. Yahu oyunu tanıtırken koyduğun şey skill. Eee oyunda çalım atalım diyoruz yok yani olmuyor. Skill i o kdr yavaş yapıyor ki rezalet. Demoda böyle değildi, çalım atabiliyorduk. Sağ analog kullanılarak yapılan özel hareketler bir halta yaramıyor.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Çalım olayı çok saçmalamış bir yerden sonra pes edip bırakıyor uğraşmıyor insan çalım denemekle.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Gecen gun yazdim iki uc kere kalecime geri pasta sektirip rakibin onune birakti diye.yok formsuzdur,yok iyi kaleci degildir muhabbeti yapildi bana da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 17 Eylül 2019; 12:13:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SIM Mode maçlarını izleyen var mı yada denk geldiniz mi bilmiyorum ama orası ayrı bir komedi olmuş. Yapay zekanın en kötü olduğu pes ile karşı karşıyayız gördüğüm kadarıyla. PES 2016'dan bu yana bu kadar saçmalayan bir yapay zeka görmedim.

Yapay zeka ne pas yapabiliyor nede atağa çıkabiliyor. Sürekli yan top yada geriye doğru pas yapmaya, topu düz bir şekilde sürüp geri dönmeye çalışıyor. Kanatlara inen oyuncular bile orta yapmak yerine geriye doğru pas atıyor. Kontra atak bir teknik direktör bile seçseniz takım atağa çıkmıyor. Oyuncu adı, seviyesi, özellikleri farketmeksizin her takım bunu yapıyor. Messi bile topu kontrol edip ileri doğru pas atmaktan aciz.

SIM Mode'u GP kasmak için kullanan arkadaşlar için pek bir şey farketmiyor ama genç, gelecek vaad eden beyaz topçulardan kurulu bir takım ile geçen sene SIM Mode'dan daha fazla GP kazanabiliyorduk. Bu sene SIM Mode'da yapay zekada büyük bir sıkıntı var ve oyuncuların neler yaptığını görünce şaşırıyorum.

• Psg paketinden mouier, bernat gibi çöpleri dayadıktan sonra italya ligi paketinden 4 top açtım 3'ü siyah geldi oyun orda bile dengelemeye çalışıyor.

• Sabah lyon psg inter milan dan 12 top açtım hepsi siyah geldi ama pek istediğim adamları bulamadım yinede memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

Umarım doğru haberdir . Ana lig fazla oynamam bu olursa ana lig çok zamanımı alacak gibi görünüyor :)

Umarım gerçektir , analige başladım ama yama yayınlanırsa hemen res çekerim
  • Oyun 2 kere gelip gol atanlarin oyunu olmus..benim icin degil herkes icin gecerli 16-17 pozisyonlari var milletin ama adam 2 kere gelip 2 gol atiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.