Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çıktığından beri 2(yarı yardımlı) oynuyorum tam yardımda istediğim adama atmıyor tamamen manuelde çok pratik ister sonuçta zevk almaya oynuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

İki yoruma + olarak sikayetler myclup ustune futbolcu seviyeleri 20+ üstüne cekip iyi bir antronerle çok daha iyi olucaktir. Bu sene oyunu çok begendim. Bu sene son yillarin en iyi oyunu geldi.

Alıntıları Göster
    Demoyu ilk oynadığımda beğenmeyim sonrasında bayılan biri olarak full sürümde de aynı şeyi yaşadım desen yalan olmaz heralde. Doğru taktik doğru futbolcular ve düşünerek doğru futbolla inanılmaz keyifli hale gelebiliyor oyun. İnşallah güncelleme ile bozmazlarda bu oyunu doya doya oynarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Aynen bende pas yardımı 2 oynuyorum. Bazen istediğim yere gitmiyor. Ondan sormak istedim. 2 haricinde oynayan var mı? Durum nedir?

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    3’seviye bende gayet’de iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, istediğim taktiği bu kadar iyi derecede yansıtabildigim başka bir pes daha hatırlamıyorum. Rakibin hücum şekline bağlı olarak yaptığınız savunma ayarları çok işe yarıyor üstelik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Katılıyorum, istediğim taktiği bu kadar iyi derecede yansıtabildigim başka bir pes daha hatırlamıyorum. Rakibin hücum şekline bağlı olarak yaptığınız savunma ayarları çok işe yarıyor üstelik.
    Abi taktikler birebir işliyor artı futbolcu özellikleride birebir işliyor. Yani futbolcu kartlarının bu kadar etkili olduğu bir seri yok. Takımda sol ayak sağ ayak futbolcuyu bile iyi düşünüp takıma koycaksın. Form olayı da hiçbir seride olmadığı kadar etkili. Oyuncuyu doğru pozisyonda oynatmak falan hepsi çok etkili. Yani oyunda işe yaramayan hiçbir özellik yok. Bence bu sene bu oyun olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

3 tane aynı featured’u takas yapabiliyor musun peki? Başka paketlerden olunca olmuyordu, ama belki aynı paketten olur.

Bir takasmış bölümüne girip yazar mısı ? Merak ettim 🤔

Alıntıları Göster
    Bu şekilde seçilebiliyor.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• Castieello kullanıcısına yanıt
    Twitter da yazılan yanlışmış ya da değiştirmişler . aynı derecede bir oyuncu alınabileceği yazıyordu

• pes 2020 en iyi kamera açısı hangisi?.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzbey35

3’seviye bende gayet’de iyi
    Ben zaten kafasına göre takıldığından şikayetçiyim ya

Yani asıl öğrenmek istediğim pas yardımı 1 ile pas yardımı 2 arasındaki fark. 3 te zaten biliyoruz tam yardımlı 🤔

1 ile 2 arasındaki farkı anlatabilecek var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

pes 2020 en iyi kamera açısı hangisi?.
    Aynen bende merak ediyorum. Forumun en çok beğendiği hangisi (online dahil) ? Ben dinamik geniş ile oynuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Twitter da yazılan yanlışmış ya da değiştirmişler . aynı derecede bir oyuncu alınabileceği yazıyordu
    Ya dostum onu boşver de, pas yardımını kaç oynuyorsun sen?

1 mi? 2 mi? 3 mü? Nedeni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 16 Eylül 2019; 16:43:56 >
  • quote:

Ben zaten kafasına göre takıldığından şikayetçiyim ya

Yani asıl öğrenmek istediğim pas yardımı 1 ile pas yardımı 2 arasındaki fark. 3 te zaten biliyoruz tam yardımlı 🤔

1 ile 2 arasındaki farkı anlatabilecek var mı?

Alıntıları Göster
    Farkı 1 seviyesinde pas barını kendin ayarlaman lazım manule yakın yani 2 de bar da bir miktar yardım sağlıyor.

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Yani yön açısından değil, kuvveti açısından mı farklılık var 1 ile 2 arasında 🤔

• quote:

Ya dostum onu boşver de, pas yardımını kaç oynuyorsun sen?

1 mi? 2 mi? 3 mü? Nedeni?

Alıntıları Göster
    2 kullanıyorum .1 manuele yakın 3 de de çok otamatik oluyor diye . 2020 de 1 ve 3 ü denemedim. bir de yön tuşlarıyla oynuyordum bu sene analoğa geçtim. o yüzden 1 ve 3 ü de denemem lazım belki analogla onlar farklı olacak. 1 bu seri de daha iyi deniyor denemek lazım.

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Bende 2 oynuyorum ama, işte bu seride bazen istemediğin adama atıyor pası. Sende öyle olmadı mı?

1’i deneyeyim olmadı PC ye karşı fln 🤔

• 2 tane normal top açtım gümüş geldi :) sonra 100 coins e kıydım mpabbe geldi ilkinden grizman ve mpabbe yi aynı anda oynatmak için hangi taktiği önerirsiniz oyun cok yavaş oldugu için grizmanı forvete mpabbe yi kanata koyuyorum ama öylede fazla verim alamadım yardımcı olursanız sevinirim
  • 19'da OOS'ler defans arkasına kaçardı. bunda yapmıyorlar. nasıl çözecez bu işi?

• wwertt kullanıcısına yanıt
    Dinamik geniş; üstteki 0, alttaki 8 olarak oynuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.