Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Pes 2020 fragmanı E3 fuarı kapsamında 11 Haziran tarihinde yayınlandı. Bu videoda özellikle İngilizce kısımlarda neler anlatılıyor konusuna da değinerek inceleme yapmaya çalıştım. Elimden geldiğince detaylı bir inceleme oldu...
  • Ellerine sağlık 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Bu mesaj silindi.
    Orası öyle gerçekten. 100 liraya steam dan 15 20 tane oyun alırsın.
    Sadece pes19 a 90 lira verdim.
    Winnig eleven tüplü tv zamanlarından beri pes oyuncusuyum.
    Araba yarışları ve pes serisi için tutuyorum cihazı. Online da oynamıyorum. Sinir hastası olursun. Hileye çare bulamadılar.
    Offline analig. Oh mis. Stres atmak için günde 2 bazen 4 5 maç.
    Yoksa elle tutulur yanı kalmadı konsolun.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Ben de yıllardır FIFA oyuncusuydum, FIFA 17'de bıraktım. Artık sıkılmıştım. PES'i de almadım, 2 yıldır futbol oynamıyorum ama PES 2020 çok güzel görünüyor. Fiyatı uygun olsaydı alırdım. Bu fiyatlarla almam mümkün olsa bile mümkün değil. Hindistan 300 TL bile yine pahalı. Black Friday yada Holiday zamanı alabilirim.

• PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
    Yeni canlı yayın geliyor...

• En sonunda kameraya el atmışlar sanırım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haydi gazamız mübarek olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eFootball PES 2020 E3 Livestream - Spanish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Haziran 2019; 0:23:53 >
  • eFootball PES 2020 E3 Livestream

• Pes 2020 menüsü seçilen takım rengine göre renk değiştirecek...

• Pes 19 u 50 liraya aldım bakalım bu ne zaman indirime girecek oyun çok güzel olmuş bence kamera vs harika eskiden fifa oynardım ama fifa bıktırdı momentum ve saçmasapan gollerden top fiziği berbat balon gibi şutlar vs. Ama Pes de sanki halı sahada kendim maç yapıyormuş gibi hissediyorum çok güzel oyun.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Ben bi aydır çok alıştım Fifa sayfasında ana hesabımla özellikle çok dalga geçmiştim Pesle Allah belamı verdi galiba durmadan oynuyorum 🤣🤣🤣
    On siparişle Pes 20 bile alabilirim çok kararsızım şu an resmen flört ediyorum Konamiyle 😎

• Demo hazır galiba millete oynatıyorlar. Demo'yu salsalarda bizde Pes 20'nin tadına bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Demo hazır galiba millete oynatıyorlar. Demo'yu salsalarda bizde Pes 20'nin tadına bakalım.
    28 haziranda demo çıkış tarihini açıklayacaklar. tahminen ağustos ortasında çıkar. İnsaallah demoda online maç yine olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 13 Haziran 2019; 11:40:44 >
  • Dün yine gameplay oynadıkları sırada yayın gitti, bu kadar amatörlük görmedim. 3 kere canlı yayın açtılar 5 kere yayın gitti. Gösterdikleri şeylerde de bir tane akılda kalıcı bir şey yok. Yok yeni kameraymış yok işte oyuncu tutup çekiyormuş yok master league miş bir kaç animasyon ekleyip yeni oyun diye itelemeye çalışıyorlar. Hem de nasıl 409 tl lik bir iteleme. 2 ay sonra % 50 indirip yapıp ondan bir 2 ay sonrada lite diye bedava yaptığın bir oyuna kim niye 409 tl verecek merak ediyorum. Coinden iyi para kaldırıp milleti yolma derdine girmiş konami, hiçbir detaylı yenilik getirmediği bir oyunu fifayla kafa kafaya satmasının izahı yok. Reklam yaptıkları şey master lig, bana ne abi master ligten bu oyunu oynayanların % 80 i myclub için oynuyordur. Hilecilerle alakalı naptın server ı yeniledin mi, lag sorununu çözdün mü bana bunlardan bahset. Eski oyuna 2 tane animasyon eklemiş yeni.oyun diye 400 tl den itelemeye çalışıyor. En düşük satış verisini alan oyun olur pes 20, 1 aya da çekerler fiyatı 260 seviyelerine görürsünüz bak.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Hayırdır, niye sildin kendini yauşuklu?

• Ben silmedim modlar silmiş yakışıklılığıma dayanamadılar

• Ön siparişler ne zamana kadar surer

• oyun çıkana yani 10 eylüle kadar
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.