Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bağlantı güçlü ve dengeli iken baya sürüyor rakip bulması bende de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ademis kullanıcısına yanıt
    LPRCIA kullanıcısına yanıt
    Beyler rakip bulma konusunda çok yavaş evet ama dediğiniz gibi de değil bende durum. Dns inizden falan olabilir mi acaba? Ya da aklıma gelen; settings ayarları var ya pesin klasöründe. Oradaki online ayar bölümünde bir seçenek var onu kaldırıp ya da boşsa işaretleyip deneyin birde. İşe yaramaz ise tekrar eski durumuna getirirsiniz. Benim genelde 3-4 dakikada buluyor ortalama. Arada tabi 10 dakikayı bulan beklemelerim de oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet 3-5 dk sürüyor. Bu çok eski serilere göre. Bazen 10 dk falan bulamıyor. Rakip bulunamadı bağlantı ayarını değiştirip deneyin uyarısı geliyor

• Barça dan 2 messi Sergi Roberto geldi. Madrid ten Sergio Ramos Casemiro Daniel Carvajal geldi.

Daniel Carvajal vardı 2 sini birbirine bastım

2 messiyide biribine bastım

Fena olmadı bu sefer.

Bide ronaldoyu çıkartırsam ne mutlu bana
  • ademis kullanıcısına yanıt
    Bir kaç yerde port açma
    muhabbeti gördüm onu denicem gelişmeleri yazarım buraya

• LPRCIA kullanıcısına yanıt
    Port ile alakalı olmamalı ya , oyundan kaynaklı ama umarım düzelir

• Ben sıralama maçlarında bütün seçenekleri yok yapıyorum genelde 1-2 dakika içerisinde buluyor
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    Zaten o şekilde yapınca hızlıca bulması normal. Burada bağlantısı kötü olanlar -B düzeyinde- gelebiliyor. Arada ben de öyle yapıyorum çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Zaten o şekilde yapınca hızlıca bulması normal. Burada bağlantısı kötü olanlar -B düzeyinde- gelebiliyor. Arada ben de öyle yapıyorum çünkü
    Valla bence direkt sizin bağlantınızla ilgili ben bunu anladım.1 çizgili rakip geldi kabul ettim çinden gayet akıcı oynadık valla
    Gece 12 den sonra eşleştirme bulabiliyor musunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: LPRCIA

Gece 12 den sonra eşleştirme bulabiliyor musunuz ?
    Aslında en mantıklısı saat 23den 2 ye kadar oynamak en akıcı o zaman oluyor.Evet buluyorum
    Çok ilginç. Bayadır Çin'den falan gelmedi rakio ama bakalım

• Nick: EnginSEZER
    2-0 öne geçtikten sonra bağlantıyı koparttı hileci adi , oynamayı bilmediği attığı 200 maçtan 105ini kaybettiğinden belli oluyor. heralde canına tak etti yenilmek ve hile açmaya başlamış arkadaş :D son maçlarının hepsi win. neyse report ettim yakında gereken yapılır merak etme :D
    EnginSEZER PES 2020 CHEATER!
  • Arkadaşlar merhaba, çok uzun zaman önce üye olmuşum fakat sadece bu başlık için giriş yapmaya hayli çaba sarfettim. ilk defa bir futbol oyunu satın aldım. bundan önce witcher 3 ile oyun dünyasına giriş yapıp devamında fifa 19 ile 4-5 ay vakit geçirdim. fifa'nın pahalılığı ve bu seneki pes'in gerçekçi yapısı nedeniyle bu sene pes aldım. (fifa 19 satın almamıştım)

başlık içinde pek çok mesaj okudum fakat geçen aylar içinde düşünceleriniz nedir merak ediyorum.
    ben online modda rakip bulamıyorum, burada yazıldığı gibi 10 dk gibi bir sürede buluyorsa bence oynanabilirliği kalmıyor.
    kariyer modunda orta seviye oynuyorum ve çok zor geçiyor. en sonunda keyif alamadığımı farkettim. amatör moda aldığımda ise 2-0 kaybettiğim takımı çok rahat 3-0 yenebiliyorum. fifadaki gibi ince ayarlar da bulunmuyor.

çok sık gelen fauller, oyunun sürekli durması, gerçekçilik yaftası altında bazı şeyler kim vurduya gidiyor sanki.

kısaca benim açımdan sanki boşuna 200 tl verdim gibi bir hissiyat kaplamaya başladı içimi. bende mi yanlış var, zamanla keyifleniyor mu, siz ne düşünüyorsunuz merak ettim.
    eğer daha önce konuşulduysa da güncel olarak fikirler önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Beckett

Arkadaşlar merhaba, çok uzun zaman önce üye olmuşum fakat sadece bu başlık için giriş yapmaya hayli çaba sarfettim. ilk defa bir futbol oyunu satın aldım. bundan önce witcher 3 ile oyun dünyasına giriş yapıp devamında fifa 19 ile 4-5 ay vakit geçirdim. fifa'nın pahalılığı ve bu seneki pes'in gerçekçi yapısı nedeniyle bu sene pes aldım. (fifa 19 satın almamıştım)

başlık içinde pek çok mesaj okudum fakat geçen aylar içinde düşünceleriniz nedir merak ediyorum.
    ben online modda rakip bulamıyorum, burada yazıldığı gibi 10 dk gibi bir sürede buluyorsa bence oynanabilirliği kalmıyor.
    kariyer modunda orta seviye oynuyorum ve çok zor geçiyor. en sonunda keyif alamadığımı farkettim. amatör moda aldığımda ise 2-0 kaybettiğim takımı çok rahat 3-0 yenebiliyorum. fifadaki gibi ince ayarlar da bulunmuyor.

çok sık gelen fauller, oyunun sürekli durması, gerçekçilik yaftası altında bazı şeyler kim vurduya gidiyor sanki.

kısaca benim açımdan sanki boşuna 200 tl verdim gibi bir hissiyat kaplamaya başladı içimi. bende mi yanlış var, zamanla keyifleniyor mu, siz ne düşünüyorsunuz merak ettim.
    eğer daha önce konuşulduysa da güncel olarak fikirler önemli.
    Oyuna sahip değilim, Fifa 20 sahibim. Fifanın kariyer modu bu sene oldukça kötü durumda,rakip defans önümü açıyor gol atayım diye üstelik seçkin modda.Bahsettiğin zorluğu tercih ederim şahsen,Fifa bu sene kariyere önem vermedi bu açık, hatta resmi Fifa forumların da bunun bilerek yapıldığını bizleri Ulitimate Team yönlendirmek istediklerini söylüyorlar. Bende Fifaya 300 vererek yanlış yaptığım hissiyatı oluştu bu sene :) Pes bu sene daha oturaklı bir oyun gibi duruyor izlediğim kadarıyla, Fifa keyif vermiyor bana bu sene hatta oyunum yüklü bile değil hesap et :) Online kısmı ile ilgilenmiyorum, kariyer oynadığım için ama Fifa da rakip bulma derdin olması imkansız. Ben de Pes almayı düşünüyorum günlerdir, zorluğu tatmin edici, top fiziği mükemmel, bu sene daha olmuş bir oyun gibi, tabi bunlar benim nacizane fikirlerim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9856402CE -- 23 Ekim 2019; 4:10:47 >

• Yollarını gözlediğimiz ekim sonu yamasından haber var mı?
  • Steam üzerinden 1.2 GB güncelleme geldi.
  • Pc içinde 1,3 gb güncelleme geldi. Sadece datapack için mi yoksa oyun güncellemesi de dahil mi hiçbir bilgi yok oyuna girişte. Oynayarak mı hissedeceğiz birşeyler düzeltildi mi anlayamadım

İnsan iki satır bilgilendirme koyar be konami

• Özür dilerim sevgili konami yazmışsın günahını aldım

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.