Şimdi Ara

PES 2020 [PC ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
1.101
Cevap
22
Favori
80.374
Tıklama
Giriş
    1336 Mesaj
    Bu haftaki etkinlikte , İlk açışta Ronaldı reis geldi, bıraktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: AhmediNesaj

Arkadaşlar tesadüfende olsa garip bir olay yaşadım dün,
    evde internet yoktu pes 2020 ye girmeye çalıştığımda oyunu açmıyordu. ulan oyunu oynamak için illa internetmi olması gerekiyor?? ben steam çevrimdışı modda girip evde arkadaşımla oynayacam belki. bu nasıl bir saçmalıktır?? varmı bunun bir çözümü?
    Bu yıllardır böyle, 2020'ye özel bir durum değil. Ben telefondan interneti verip oyunu başlatıyor sonra interneti kesiyordum. Başka bir çözümü yok.

İlacı çıktığı zaman PES 2020 klasörünü bir yere kopyalayın içine ilacı atın. Offline oynayacağınız zaman oradan açarsınız.
    |
    |
    Gece myclup o kadar hızlanıyorki yağ gibi paslaşabiliyosun:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ZOTAC Gtx1080 Amp Extreme Edition / Asus 24" 144Hz Vg248qe / İntel i7 4790 / Msi Gaming 5 Anakart / Zalman Ms800 Kasa / Kingston 8x2 1600mhz Ram / Corsair K70 RGB MXRED, Logitech g430, g402 Mouse, g240 Mouse Pad, Xbox One s Gamepad
  • Binbaşı
    1129 Mesaj
    Oyuna yama gelmiş, ne değişti acaba ?
    |
    |

Bt:Kemp#2894
    oyunhabercisi
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    memo31 buralardaysan senin sülaleni tokatlıyım. Maç 3-1 dk 84 oyunu durdurdu değişiklik yapıcak sandım tabi. Sonra tık diye sorunsuz 84dk oynadığımız maç hükümsüz sayıldı. Bu elemanı direk engelleyin arkadaşlar. Oyundan soğutuyonuz adamı be kardeşim düşürdünde ne oldu şimdi? 100 maçlık galibiyet serisi yapsan ne olacak? İyi bir pes oyuncusu olduğunu zannedeceksin kendi çapında. Belli ki arkadaşlarına hava atacaksın peste ilk 10dayım diye sonra lise çıkışında ( yaşının küçük olduğunu tahmin ediyorum. ) arkadaşların gel ps kafeye dediğinde tek yiyincede dersin ben ilk 10dayım diye picigeto seni.

|
    |

bu tür insanlar yüzünden online oynamak istemiyor insan bu duyguları zamanında çok yaşadım hep vardı ve hep var olacaklar sene bilmem kaç ozamn pes6 var ps2 ve pc karşılaşabiliyr ani online de pc ps ayrımı yok türk serverler dolu millt deli gibi ilk 10 a girmeye çalışıyor oyunu ilk 10 da bir türk varr herneyse karşılaştık seçti madridi ozamnda Madrid çok güçlü bende seçtim barçayı 5-4 yeniyorum oyun birden dondu baktım hükmen mağlup sayılmışım.....o gün bu gün midem bulandı....
    |
    |
    ST4RK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    https://www.youtube.com/watch?v=i3KebAu_BpA&feature=youtu.be

Pesuniverse v2 çıkmış

|
    |
    ZOTAC Gtx1080 Amp Extreme Edition / Asus 24" 144Hz Vg248qe / İntel i7 4790 / Msi Gaming 5 Anakart / Zalman Ms800 Kasa / Kingston 8x2 1600mhz Ram / Corsair K70 RGB MXRED, Logitech g430, g402 Mouse, g240 Mouse Pad, Xbox One s Gamepad
  • Teğmen
    112 Mesaj
    Arkadaşlar geçen sene 19 u erken satmıştım, bu sene durum nedir? Satın alayım mı önerir misiniz lite sürümü bekliyeyim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rembur -- 5 Ekim 2019; 11:16:52 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ST4RK

memo31 buralardaysan senin sülaleni tokatlıyım. Maç 3-1 dk 84 oyunu durdurdu değişiklik yapıcak sandım tabi. Sonra tık diye sorunsuz 84dk oynadığımız maç hükümsüz sayıldı. Bu elemanı direk engelleyin arkadaşlar. Oyundan soğutuyonuz adamı be kardeşim düşürdünde ne oldu şimdi? 100 maçlık galibiyet serisi yapsan ne olacak? İyi bir pes oyuncusu olduğunu zannedeceksin kendi çapında. Belli ki arkadaşlarına hava atacaksın peste ilk 10dayım diye sonra lise çıkışında ( yaşının küçük olduğunu tahmin ediyorum. ) arkadaşların gel ps kafeye dediğinde tek yiyincede dersin ben ilk 10dayım diye picigeto seni.
    Bana geldi yendiği icin kopartmadi sanirim. Engelledim.

Yillarca pesciydim, bi 4 senedir falan da fifaya gecmistim. Bu sene tekrar bi pes yapayim dedim. Demez olaydim. Bu nasil bir agirlik, hantallik. Adam pas verecek donemiyor, adim atacak atamiyor. Tir ceviriyor sanki mubarekler. Adam gecmek imkansizlasmis zaten. Superstarda Master Lig actim kevgire dondum. Vay arkadas nolmus bu oyuna boyle. Alismam cook uzun surecek bu gidisle.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nedamed

Bana geldi yendiği icin kopartmadi sanirim. Engelledim.

Alıntıları Göster
    memo31 falcao1905 MURAT
    bunlar hile arkadaşlar. Görünce engelleyin ben reportladım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj
    Rakip bulamama sorunu yaşayan oluyor mu ? 3 günde 2 maç yapabildim myclub da şaka gibi. Sadece bu forumdakiler oynasa daha fazla maç yapardım.
    |
    |

Kontrast : 55
    Parlaklık: 45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozcaadalı -- 6 Ekim 2019; 15:55:9 >
    |
    |
    ademis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir türlü beğenemedim ya bir bakayım, teşekkürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    bozcaadalı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    Satilik Pes 2020 ve Pubg hesabı, fiyat 150TL. Fifadan gectim ve oynayamadigim icin satiyorum. Icinde ayni zamanda Pubg de var hesabin.

|
    |
    Kullandığınız teknik direktörleri herkes yazabilir mi acaba
    Benimki P.Boer 4-2-1-3
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,485
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.