Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Peste de steamde de yeniyim. O yüzden her türlü fikre açığım. Zaten tek klanla olacak iş değil. Klanı ben kurduğum için benim online olup kurmam gerekiyor lobiyi. E bende her zaman oynayamıyorum. Günde iki üç saat ya varım ya yokum.

Geçmişte bf1 zamanı buradan baya kalabalık bir whatsapp grubu kurmuştuk. Rakip ya da co op arkadaşı arayan gruptan yazıyordu. Müsait olan cevap verip, sonra discorddan devam ediyorlardı iletişime. Katılım çok olursa belki böyle bir yöntem deneyebiliriz.

Hatta sayı fazla, iletişimde yeterli düzeyde olursa turnuva bile ayarlanır dh ailesi olarak hafta sonları geceleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 18 Eylül 2019; 22:31:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar daha önce pes online oynamadım bu ilk olacak. Menejer alacağım ama kimi almalıyım gelişmiş talimatlar filan nasıl yapmak lazım, bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  • Arkadaşlar myclub ta zidane aldım manager olarak.gelişmiş talimatlar olarak ne önerirsiniz.Diziliş şekli değiştirme oynanış stili vs var mı önerileriniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 19 Eylül 2019; 11:44:28 >
  • Dostum gelişmiş talimatları rakibe göre kurgularsan daha verimli olur... Hatta maçın gidişatına göre değişiklik yapabilirsin ...
    Her zaman her rakibe aynı taktik yemez
  • cro@oan kullanıcısına yanıt
    O da doğruda.Adam akıllı oyuncularımda yok zaten duruyo öyle köşede hepsi.1 yıldız takımla oynuyorum şu an gp kasmak için.İlerde takımı kurabilirsem bakalım artık şu an baya eksik var...

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

O da doğruda.Adam akıllı oyuncularımda yok zaten duruyo öyle köşede hepsi.1 yıldız takımla oynuyorum şu an gp kasmak için.İlerde takımı kurabilirsem bakalım artık şu an baya eksik var...

Yavaş yavaş Hocam...
    Pes 19 da perşembeden perşembeye haftanın oyuncuları, turnuvalar vs oluyordu...20 de haftada 2 gün olacak diye hatırlıyorum..Yanı artık pazartesi günleride güncelleme olacak...haliyle takım kurmak biraz daha çabuk olur.. ama ticari olarak düşünülmüş birşey tabiki..coin satacaklar çünkü..
    muhtemelende bazı haftalar üst düzey oyuncuları hediye eder gibi listeye koyacaklar.. bir ay sonra falan daha iyi olur kadrolar..

• bugün matchday yokmu ?
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Başladı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Falcao1905

Başladı hocam
    evet hocam myclub içine almışlar matchday i :D ne güzel saniyesinde rakip buluyor keşke normal myclub sıralama maçlarındada bu kadar hızlı bulsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmediNesaj

evet hocam myclub içine almışlar matchday i :D ne güzel saniyesinde rakip buluyor keşke normal myclub sıralama maçlarındada bu kadar hızlı bulsa..

Alıntıları Göster
    İkide bir maç öngörülemeyen sebeplerden dolayı sonlandı olmasa bi de bi maç yapamadım deli oldum

• Finalde ben oynayacağım büyük ihtimal

• Falcao1905 kullanıcısına yanıt
    İnter sen miydin hocam,evet senmişsin eski ismini görünce anladım :) helal olsun hocam yemek hazırlıyordum tam izleyemedim ama gayet iyiydin baktığım yerlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aron2186 -- 19 Eylül 2019; 21:35:43 >
  • Gb kasmak icin sim maçlarından oynuyorum ama genellikle kaybediyorum maçları, kaybedince derecem düşüyor, bu durum için yapabileceğim bir şey var mı ?
  • arkadaşlar demodaki online maç süresiyle myclub maç süresi aynımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufoz31

Gb kasmak icin sim maçlarından oynuyorum ama genellikle kaybediyorum maçları, kaybedince derecem düşüyor, bu durum için yapabileceğim bir şey var mı ?
    Hocam sim maçlarındaki derecenin bir önemi yok...
    düşsün sorun etme...hatta maliyetsiz takım kurup maçlara çık..online kadronla falan çıkarsan alacağın gp den fazla sözleşmelere gidiyor..
    belli bir dereceden sonra sistem kazandırmaya başlıyor .. sonra tekrar kaybediyorsun falan ..
    yani myclup online derecesiyle bir bağı yok...
  • Oyunu en ucuz nerden alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Oyunu en ucuz nerden alabilirim
    Ben d ile başlayan play diye devam eden siteden almıştım. Tam yazamıyorum ismini siliniyor. 160 liraydı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Ben d ile başlayan play diye devam eden siteden almıştım. Tam yazamıyorum ismini siliniyor. 160 liraydı

Alıntıları Göster
    Hocam online maçlar 5 dakkamı 10 dakkamı

• Myclub 10 dk

• Yok abi ya, hiç eşleşme olmuyor ki, bil'e karşı oynamaktan başka bir şey yapamıyoz.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.