Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pes 2021 çıkmayacak diye düşünüyorum 2022 ile yeni konsola gelecek seneye şu anki 19.5 güncelleme alacak ondan bu fiyatı çektiler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demo ne zaman

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Online olacak mı demo ya da betada en çok onu merak ediyorum bir süredir gayet güzel iş yapıyordu Konami ama bana kalırsa bu sene onu da yapmayacak ☹️

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    2018 online beta
    2019 online demo vardı hem geçen sene online demo epey erken çıkmıştı.

• Zaten dipte olan satışlar bu oyun ile iyice dibi bulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Fiyat böyle olmasa bu kadar negatif bakmazdım 229 lira legend, 179 lira normal sürüm olarak çıkması lazım şu oyunun zaten sene içi coinsi dayıyorsun millete ona rağmen fiyata bak gerçekten inanılır gibi değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Express Yourself -- 12 Haziran 2019; 0:19:41 >
  • Birkaç aydır PES 19 oynayan biri olarak sokak futbolu kadın futbolu ilerde de belki plaj futbolu gibi abidik gubidik şeylerle uğraşmak yerine zaten beğendiğim pes19'a güzel bi makyaj yapıp gerçekçiliği ve kaliteyi yarım tık artırmışlar.İndirime girince alınır PES2020.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartboy38 -- 12 Haziran 2019; 0:25:29 >
  • Böyle bir indirim olacak hata olmuş gibi sanki öyle hissediyorum geçen sene Fifa'da olduğu gibi bir akşamlık inecek bu fiyat onu bekliyorum yoksa sadece Fifa alacağım bu sene maalesef :(
    En büyük zevkim futbol oyunu oynamak her sene neredeyse 2 oyunu da alıyordum ama fiyatlar inanılmaz o yüzden birini kafadan alıp diğerinin iyi bir indirime girmesini beklemek zorundayım ön yargılı da olmamak için hala Pes'e şans veriyorum bakalım nolacak 😑

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Express Yourself -- 12 Haziran 2019; 0:30:18 >
  • PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
    Pes 2020 menü...

• Pes'in başında bu sefer neden efootball yazıyor bilen var mı?

• Pes 2020 Emirates Stadyumu

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Sadece kendi yorumum, espor'a atıfta bulunmuşlar sanırım Server yatırımı da var ona da vurgu barındırıyor online tabanda güçlü olacağım demek istiyor göreceğiz..

• Yeni kamera açısı gayet güzel, onun dışında oyun bildiğin pes 2019! Belki oynarken çok ince dokunuşları görürüz.

Oyun içi animasyonlar, gol sonrası animasyonlar, replay'lere hiç mi el atılmaz arkadaş! Bire bir aynı :) bi değişiklik yap be kardeşim yap ta eskisinden kötü olsun ama bi şeyler yapmışlar diyelim!

Fifa dan zerre hazzetmem ama adamlar replay'ler konusunda aşmış..

• PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Bu parayi eder mi? 😁

• Fiyatlar ucuk olmus baya. Fiyat konusunu fifa ile karşılaştırmamak lazim. Fifa da fut coin ile cogu kisi isterse oyun parasini çıkarır. Orada acaip bi piyasa var, oyunda coin para ediyor.
    Insallah su hile isini cozmuslerdir bu oyunda yoksa bosa giden bir oyun daha olur. Bu devirde en kral oyun da olsa bağlantı hilesi kabul edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 12 Haziran 2019; 1:59:30 >
  • 3 4 yılda bir düzgün Bi pes çıkıyor inşallah bu o yıldır

• Yeni kamera güzel olmuş. PES'i offline oynadığım için oynanış bana keyif veriyor. Online kısmın oynanışı yüzünden bambaşka bir oyunmuş gibi geliyor bana. Bu oyunu da Offline olarak keyifle oynarım ama bu parayı bu oyuna vermem. Kimse de vermemeli zaten. Satmadığından da çabuk düşüyor fiyatı. PES 2019'a göre pek farkı da yok.
    Bu oyuna bu parayı vermek deliliktir, bunu bildiği halde bu parayı vermek gerçek deliliktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.