Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gegenpress'e karşı ya 3 sf olacak onlara top şişireceksin ya da sla sğa olacak oyunu kanatlara yayıp ortaya sıkışmayacaksın. Diğer türlü sağlam defansı olanlar boğuyor
  • Merhaba matchday lerde puanı çok yüksek oyunculara karşı o takımın formasını giyen daha düşük puanlı da olsa daha avantajlı oluyor sanki. O yüzden matchday lerde Fransa milli takımı kurmaya çalışıyorum.

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Kante Dos ta 88 oynuyor ama ahtapot gibi maşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben lite sürüm ile oynuyorum. Şimdi bu 2021 güncelleme ile geleceğine göre acaba 2020yi satın almak faydalı olur mu

• adriano123 A kullanıcısına yanıt
    18 oyuncudan 16 sı Fransız oluyor 2 gündür ve takım derecesi 50 oluyor, galibiyete de 2400 puan veriyor. Tabi oyuncular da formda olup oklar yukarı bakıyor
  • adriano123 A kullanıcısına yanıt
    Evet form en üst olduğu için büyük avantaj sağlıyor . Rakip buna uygun takım çıkarmadıysa tabi ben de fransa ile oynuyorum bu da benim takım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Galibiyete 2800 puan verir herhalde derece 56.1
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Pes 2020 alan veya almayana farklı fiyat mı olacak belli değil önceki senelerde efsane sürüm yüzde 10 indirimli oluyodu.

• 2600 küsür veriyodu galiba

• Benim yedeklerde dembele ve coman var. Ama puanlar hep düşük. 12 oyuncunun 6 sı altın top, 6 sı siyah. Siyahlardan payet ve mbappe featureg diğer 4 u gri.
    Bakalım pazartesi 3 tane açacağım. Giroud dışında ne gelirse razıyım. Haftaya gelecek legend ile de vieira alacağım.

Bu arada milli takımda rotasyon şansım yok. Dayanıklılık ta yetişmiyor. Geçen bir şey okumuştum. Sim maçı açıp çıkıyormuşuz. Ben denedim çıkamadım. O konuda beni aydınlatabilir misiniz

• Matchday'de ben de fransa ile oynuyorum ama oynama sebebim farklı, bende ne mbappe griezmann var, ne benzema, ne de orta sahamda vieira. bunlar oyunda acayip güçlü, en azından fransayı alayım karşıma gelmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adriano123

Benim yedeklerde dembele ve coman var. Ama puanlar hep düşük. 12 oyuncunun 6 sı altın top, 6 sı siyah. Siyahlardan payet ve mbappe featureg diğer 4 u gri.
    Bakalım pazartesi 3 tane açacağım. Giroud dışında ne gelirse razıyım. Haftaya gelecek legend ile de vieira alacağım.

Bu arada milli takımda rotasyon şansım yok. Dayanıklılık ta yetişmiyor. Geçen bir şey okumuştum. Sim maçı açıp çıkıyormuşuz. Ben denedim çıkamadım. O konuda beni aydınlatabilir misiniz
    Sim den maçı başlat,PS tuşuna basarak ana menü ye dön,option bas oyunu kapat çıkacak oradan kapat oyunu,bu kadar,ama yetenek avcısı ve gp alamazsınız.

• Selam dostlar, Menajer özelliklerinde benim için çok önemli dediğiniz şeyler neler? Olmazsa olmazınız, hücumda veya defansta. Yüksek puanlı arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Zaten oyun güncellemelerle çok değişti. Şubat marta kadar 3sfli taktikler çok etkiliydi. Ortadan arka arkaya seri paslaşma yapılıyordu. Şu an kanatlardan atak yapmak daha kolay. Ortalar da keza baya gelişti. Aynı oyunu makyajlayıp satmaktansa, güncelleme verilmesini takdir ettim. En azından aklımızla alay edilmemiş oldu.

• Oyunu dünden beri 5-6 saat oynadım
    Yendik yenildik bu problem değil ama Van dijk ve ramos göbeğe geçtiğim an her maç kritik 2-3 topa dokunmiyor absurd savunma hataları oluyor ey Konami baresi maldini varane ramos Van dijk bunların hepsi a klas savunmacı toplara donunmamak mbappe den kafa golü yemek yakışmıyor bu oyuna.

• yunus14533 kullanıcısına yanıt
    Topu ayaklarinin altindan filan kaciriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Topu ayaklarinin altindan filan kaciriyorlar
    Aynen hacı üst üste her maç oluyor Konami yine birşeyler deniyor anlaşılan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ribery1905

Selam dostlar, Menajer özelliklerinde benim için çok önemli dediğiniz şeyler neler? Olmazsa olmazınız, hücumda veya defansta. Yüksek puanlı arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.
    Hücum yönü kesin orta olmalı, defans ise önde baskı.

Bunun haricinde savunma orta ve agresif olursa daha iyi.

Bir de mutlaka 2 sf olmalı. Bu seneki oyun ortadan git diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ribery1905

Selam dostlar, Menajer özelliklerinde benim için çok önemli dediğiniz şeyler neler? Olmazsa olmazınız, hücumda veya defansta. Yüksek puanlı arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.
    Hücum savunma orta olursa kesinlikle daha iyi..oyunda göbeği iyi savunup, göbekten gidebilirsen başarılı oluyorsun..

Destek aralığı ne kadar yüksek olursa, oyuncular o kadar yakın duruyor biribirine..ben 2-3 de tutuyorum..burda ters bi anlam var..çizgiyi 7-8 e getirirsen oyuncular uzaklaşıyor.

Defans çizgisi senin savunmacı kapasiten ve yeteneğinle orantılı..hızlı adamların varsa çizgiyi ortanın sağına çek.

Ben orta veya 6 ncı çizgide tutuyorum..iyi defans yapmak çok zor..

Yoğunluk, takım ne kadar kompakt durursa bence o kadar iyi..genelde ortadan hücum ediliyor ve savunmanın yakın durması iyi.. göstergeden anlarsın.bu seneki oyun orta kafa oyunu değil..zaten sevmem de öyle oyunu..bence oyunun geliştirilmesinde iniesta nın da bulunması böyle bir Barcelona taktiğini ön plana çıkarmış;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 11 Temmuz 2020; 21:43:44 >

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.