Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (1095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dextermania

Bu ara da 2 icon (adriano ve vieira )eksigim kaldı ama kadro muhteşem oldu

Hocam ikon rummenige var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Yorumsuz ...

• adriano123 A kullanıcısına yanıt
    Bu sene ozellikle dusuk puanli rakip geldiginde o senaryoya cok maruz kaldim. Rakibin 2-3 sutu oluyor, benim en az 10-15 ama kazanamiyorum. En son dun gece Mbappe ile kaleciyi gectim altipastan caprazdan falanda degil kalenin karsisindan bos kaleye vurdum top direkten geri geldi. Bir kac pozisyon sonra da defansimin kicina basina carparak golu yedim. Dun gece ben de Myclub'i biraktim. PES 2021 ertelenirse yaz sonu tekrar oynarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • salak saçma bir yazılım var oyunda, dogru duzgun oynamıyanı sırf oyunu bırakmasın diye galip getiriyo.
  • En son geçtiğimiz aylarda oyunun yapımcıları,yeni oynanış güncellemesiyle rakip kaleye gitmek çok zorlaşacak gol bulmak zor bir hale gelecek,demişlerdi!!Doğru ,bileği olan oyuncuya rakip kale,gol yolları tamamen kapanmış!Boğucu pressten kaleye gidilmiyor,tam topu kapıyorsun ,hakem faul veriyor,bomboş şert şut çekiyorsun kaleci,olağanüstü bir şekilde kurtarıyor,köşeye çektiğin sert şut ne hikmetse dümdüz olarak ortadaki kalecinin üstüne gidiyor,kaleciyi de geçiyorsun ,yapımcının şu bahsettiği gol bulmak zorlaşacak oyun kodları devreye giriyor ve top direkte patlıyor!!
    Oysa çömez ,abuk sabuk defansı kaleciyle bütünleştirecek şekilde geriye yaslayıp ileriye doğru üçgeni kökleyenlere tüm gol yolları açık!!
    Bence Konami ,elindeki bu değerin,bu oyunun ne kadar müptelası olduğunun farkında değil!!Farkında olsa bu oyunu eski Pes6 kıvamına getirtir,gerekirse oyunu efsane eden Japon ekibi getirtir,oyunun skorunu bir şekilde belirleyen ,kazananı tain eden script vb oyun kodlarını kaldırırdı!!
    Silent Hill ,Metal Gear Solid gibi bir efsane oyunları bile tarihe gömen ps4 te adam akıllı bir Silent Hill oyunu yapamayan Konami,yakında Pesi de tarihe gömer!!Çünkü özellikle eski efsane Peslerden gelen oyuncu kitlesinin oyundaki her maçın handikap olması,gollerin engellenmesi,defansın cpu tarafından bir anda amatör zorluğa çekilerek göz göre göre gol yedirilmesi gibi saçmalıklara artık hiç tahammülü kalmadı!!
    Birkaç tane eskiden futbol oyunu yapmış olan yapımcı,Namco ,Tecmo,SNK, vb yapımcı firma, futbol oyunu işine ciddi şekilde el atmalı.Fifa ve Ea Games’in ve Konaminin bu işte tekel olduğu düşünülmemelidir.Oynanış ve grafik,keyif ve online akıcılık bakımından üstün,bilek gücüne dayalı olarak çıkacak yeni bir futbol oyunu,lisansları hiç olmasa bile mevcut durumda çok beğenilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 26 Mayıs 2020; 14:24:36 >

• aragorn34 kullanıcısına yanıt
    Bir onu çıkartamadım . İlkinde 3000 coins harcadım gelmedi ve bende Puyol yüklenmiştim. 2. De vermediler bu kez o yüzden bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dextermania -- 26 Mayıs 2020; 13:47:50 >

Ben de böyle takılıyorum. Şu vakitten sonra sadece ikon Vieira için uğraşırım sanırım. Diğer hepsinden memnunum.
  • Daha resmi açıklama yok 2021 ile ilgili henüz.En iyimser Ekim ayında çıkacak deniliyor yeni oyun.Süre uzun oluyor böyle çıkarsa,benim de futbol açlığım tutarsa diye tutuyorum oyunu bende :) yoksa silmiştim lite'yi çoktan..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • roketrakun R kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bundan önce %40 gibi kötü bir galibiyet oranım vardı ve 700- 750 puanlarda geziyordum.Hem şu pes Türkiye videolarıyla biraz kendimi geliştirdim hemde icon lar daha iyi oynamaya başladım. Şuan galibiyet oranım ortalaması %53 oldu 875-925 arası geziniyorum puan olarak. Yani min iconlardan sonra %65-70 galibiyet oranım var ki ben faul yapmam top çevirmem 1000 maçta arkadan kaymam max 1-2 dir gole giden adama.Ayrıca daha iyisi yenilsemde ezilmiyorum artık hem top oynamam hemde şut oranım çok iyi. gol yemeyi çok az azalttım onu da tam öğrenirsem 1000 puan olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dextermania -- 26 Mayıs 2020; 13:43:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTxGS

Valla Barota ile 940 puana çıktım. 2 gündür tüm maçları kaybedip 800'ün altına düştüm. Oyuncular gitmiyor, ağır çekim hareket ediyorlar. Garipsemiyorum ama artık, bu oyun böyle. Hangi oyunda 18 maç üst üste kazandıktan sonra, hiç maç kazanamayacak hale gelirsin ki? Seninle oynadığımız maçta da gitmedi oyuncular, ittiriyorum gitmedi. Tebrikler...

Alıntıları Göster
    Bende 920 lerden dustum hocam iconlar ciktigindan beei ve diger oyuncularin formu C oldugundan beri düşüsteyim.hic iconum yok cok buyuk dezavantaj...

Bu arada oliver kahn hakkinda ne dusunuyorsunuz bende normal wfsanesi var formu B diye kaleye koyuyorum ama bizim Karius gibi goller yiyor hic guven vermedi bana .

• quote:

Valla hocam bundan önce %40 gibi kötü bir galibiyet oranım vardı ve 700- 750 puanlarda geziyordum.Hem şu pes Türkiye videolarıyla biraz kendimi geliştirdim hemde icon lar daha iyi oynamaya başladım. Şuan galibiyet oranım ortalaması %53 oldu 875-925 arası geziniyorum puan olarak. Yani min iconlardan sonra %65-70 galibiyet oranım var ki ben faul yapmam top çevirmem 1000 maçta arkadan kaymam max 1-2 dir gole giden adama.Ayrıca daha iyisi yenilsemde ezilmiyorum artık hem top oynamam hemde şut oranım çok iyi. gol yemeyi çok az azalttım onu da tam öğrenirsem 1000 puan olurum.
    Hocam o kadro kolu kenara koy yine yener zaten :))

• quote:

Orijinalden alıntı: msty85

Bu sene ozellikle dusuk puanli rakip geldiginde o senaryoya cok maruz kaldim. Rakibin 2-3 sutu oluyor, benim en az 10-15 ama kazanamiyorum. En son dun gece Mbappe ile kaleciyi gectim altipastan caprazdan falanda degil kalenin karsisindan bos kaleye vurdum top direkten geri geldi. Bir kac pozisyon sonra da defansimin kicina basina carparak golu yedim. Dun gece ben de Myclub'i biraktim. PES 2021 ertelenirse yaz sonu tekrar oynarim.
    Ben 3-3'lük bir maçta 90+4'te kaleci ile karşı karşıya kaldım, altı pasın yakınında Şut + pas çalımı attım, sonra şutu çektim. Top tam çizgiyi geçmek üzereyken kaleci atlayıp ayağıma çarptı. Kaleciye faul yapmışım. Golü de vermedi tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 26 Mayıs 2020; 14:10:17 >
  • Bu akşam 11 5 yıldız yetenek avcısı vericek psg yi seçip mbappe neymarı mı alsam yoksa normalde bayern ile oynuyorum matchday lerde lewa nuer coutinyo boateng eksik bayern i alıp onları mı tamamlasam ne dersiniz ?
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahyoruk39 -- 26 Mayıs 2020; 14:18:22 >
  • quote:

Hocam senin gibi müşteriyi kaybedermi adamlar nakit tiko para geliyor yemisim liteciyi haybeci oyuncuları boş beles adamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Ben de böyle takılıyorum. Şu vakitten sonra sadece ikon Vieira için uğraşırım sanırım. Diğer hepsinden memnunum.
    Bu kadrolar kolay kolay yenilmez yaa

• 1,5 günde 1010'dan 920ye düştüm. Geçen hafta gelene gidene 7-8 atıyordum, top açmadım bu hafta diye momentumu bana dayadı herhalde konami. Oyun mu oynuyoruz, Türk dizi senaryosu mu izliyoruz belli değil. 2021'i FIFA almayı düşünüyorum, en azından böyle b.ktan amaçsız, etkinliksiz değil. Içerik çok daha dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boğaziçi YBS -- 26 Mayıs 2020; 14:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahyoruk39

Bu akşam 11 5 yıldız yetenek avcısı vericek psg yi seçip mbappe neymarı mı alsam yoksa normalde bayern ile oynuyorum matchday lerde lewa nuer coutinyo boateng eksik bayern i alıp onları mı tamamlasam ne dersiniz ?
    Hocam yukaridaki iconlu kadrolu gormuyor musun:)) hormonlu oyuncularla bile basedemiyoruz iconlarla gri kartlarla hic bas olmaz..psg deki diger oyunculari cikardiysan beyaz gumus top vs..psg yi al yine de..

Evertondaki davies geldi yan hesabımda orta sahada hormonlu oyuncum da yok dosta vieira var sadece diğerleri ndombele dele alli bruno fernandes falan gri kartları he bir de geçen hafta tottenhamdan gelen mor olan winks var. Bu davies 40 seviyede böyle oluyor özelliklerine bakınca kullanışlı gibi duruyor bu şartlarda. Formu da 6. 40 seviyeye basmak biraz yoracak elbet ama değer mi dersiniz sizce basmaya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trenci Jack24 -- 26 Mayıs 2020; 14:34:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mascbluefb

Hocam senin gibi müşteriyi kaybedermi adamlar nakit tiko para geliyor yemisim liteciyi haybeci oyuncuları boş beles adamlar

Alıntıları Göster
    Sorma ya momentum da hep bende yana hiç koskoca legendler topu ayağının altından kaçırmıyor defansta :) fiziksel teması 99 olan adamdan messi omuz koyup top almıyor zaten. Beckham pas 99 olsa da önündeki adama yüzü dönük pas veremiyor değil çünkü pes bizi koruyor :))
    Şaka bir yana eski paylaştıklarıma bakarsanız hala 2-3 günde bir momentum yiyorum 10-15 şut çekip gol atamazken adam 1 şut çekip galip gelebiliyor yani pes yine aynı rezillikleri bize de yapıyor ama sadece iconlarla oynamak hem zevkli hem de sağlam oyuncular olduğu için istediğini diğerlerine göre daha iyi yapabiliyorsun pes izin verdiği ölçüde.

• Dextermania kullanıcısına yanıt
    bayağı faydası dokunmuş görünüyor.bi yere kadar yükseltiyor en azından. o da iyi bişey
  • 
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.