Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
53.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

FİFA İÇİN YAKIYORUZ BEYLER

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Bende pc de oynuyorum full hile yok ama arada oluyor bazen lag yapıyolar bazende çok nadir hükümsüz saydırıyolar geçen seneki gibi değil hila olaylari zor lag dışında hükümsüz yapamiyor çoğu kişi...

-----Momentum ise anlat anlat bitmez net bi kaç örnek veriyim en saçmaları

-sol analogla manuel koşturma var boştaki adamı bazen o adam mal mal bakıyo koşmuyor.

-otomatik kayma kapalı ama oto kayıp rakibe serbest vuruş veriyo veya sen gole giderken sen kayıyorsun kart görüyorsun en saçmasıda bu nadir oluyor ama oldu bana

-18 sutun var en az 12 13tanesi net pozisyon ama 1tane ya giriyo ya girmiyo her çesit vurusu deniyorsun olmuyor en garanti paslı boş kaleye atmak ondan bile bazen boş kalaye atamıyor maç berabere bitiyor rakibin 2şutu var veya 1golude ayni senin 18sutun var gol 1. 2anca

-paslar gitmiyor saçmalıyor kafa toplarında genelde ben yüzde 80alırım moment olunca yüzde 5alamıyorsun ve momenten kafa golu olmuyor.

-real hayattan söyle örnek veriyim moment yokken takımın juventus ayarında bir takım gibi oynuyorsa mokent varken 3lig takımı gibi oynuyor senin yapacağın pek bisey kalmıyor heleki 5maclarda veya perşembe pazartesi günleri

Yani kardeşim anlat anlat bitmez bunlar daha yarısı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoFiX -- 16 Temmuz 2019; 18:10:28 >

• TeknoFiX T kullanıcısına yanıt
    Hocam benim oynadığım en cok pestir pc de rankım 750 civariydi 500 lerde çok fazla koparan görmedim ama 700 ve üstü çıktığımda yendigim 10 maçtan 7 si maçı koparıyor. Ha bu hileyi bende biliyorum program ile yapıyorsun ama ben kullanmıyorum zevk almıyorum. Bu yüzden ps ye geçtim. Dediğim gibi hile konusunda memnunum ama lagli oyun oluyor ara sıra.

Momentum olayında dediğiniz adam kaçırmada aynı şeyi bende yaşıyorum kosmuyor mal mal bakıyor bunun bir hata olduğunu anlamamıştım geri kalan hatalardan karşılaşmadım. Ama oyuncular yorulunca sacmaliyorlar buda oyun yapisi yorulmadan kaynaklı genelde dayanıklılık kırmızı ya düşünce saçmalıyor oyuncular. Topla adam yanından geçiyor mudahale etmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    Kesin açıklama geldi; güle güle Juventus, hoş geldin Piemento Calcio
    Maçı koparmaları önemli değil maçı sana veriyor zaten 2018de hükümsüz sayıyordu bağlanti zayıflanınca bu yıl koparan yenildi sayılıyor genelde konami o hile olayını aslında 2019da çözmüştü sadece lag yapabiliyorlardı fakat son 3 4aydir bazıları hükümsüz veya seni yenik saydirabiliyor bunu yapabilen çok az hack programları kullaniyorlar çok nadir denk geliyo zaten engelleyince bir daha gelemiyolar ama lag yapan çok hele bazı manyaklar var her kontra atağımda ceza sahasina yaklaşınca oyun resmen donuyor adam oynarken rahat rahat oynuyor buda başka bir tür lagli hile bunun sebebide konami güya adil olaun diye bağlantısı iyi olanı kötü olanla eşitliyor bundan sebep oyunda suistimal yapan çok oluyor bunlardan daha kötüsü moment sonuçta sorunların yüzde 90ve üzeri Konamiden kaynakli....

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! Tam olarak bu oluyor, kaleci kilimcinin kör oğlu ama geçit vermiyor. İkinci dönen topu tamamlayıp zor da olsa gol attım
  • bu momentum denen canavarın zincirini salmışlar artık.pas yapamıyorsun,top uzaklaştıramıyorsunuz,pres yapamıyorsun,direkleri geçemiyorsun.En kötüsü; yahu pas atıyorum bırak da adamımın ayağına gelsin,yok arkadaş daha top a değmeden kapıyorlar.Es kaza topu ayağıma alsam,daha dönüp pas verene kadar alıyorlar.Ben böyle saçmalık görmedim
  • Mr Koios kullanıcısına yanıt
    birazda onlar yaşasın aynı şeyleri ,az da olsa

• Bu oyunun en büyük bug u kornerler ve top ayaginda etrafında dönmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 16 Temmuz 2019; 21:38:57 >
  • Korner frikik taş santra bütün duran toplarda bazı trickler var bunları çözenler oyun oynamadan gol atabiliyor.

Önceden ne yapacağını çakarsanız önlemek mümkün

birde ezber oynanan uzun üçgen paslar SLA SĞA koy hızlı oyuncuları koştur koştur dur
  • Oyun artık çığrından çıktı 5.maçlar iyice saçmaladı. 4maçta yemedigim golu 5.maçta yediriyo oyun

İlk 20dknadamın pozu yok adamın 2tane firikik verdi oyun kaymadımda faulde yapmadım ikisindede ikisindede orta açtı ve gol maç 6-2 bitti 4maçta toplam 6 gol yemedim 600rük rakibe 5.maçta 6gol attırtı ikisi maç başında boşa oynuyoruz bu oyunu resmen adi şerefsizce bi oyun oynadığım tek oyun oda konaminin adiliği yüzünden adamı sinir etmekten başka bisey yapmiyor.

2020 mi ya almamak lazım yada toplu mail ve instagramdan müsteri temsilcilerine mail atmak lazım böyle olursa oynanmaz pes artık fifa adil bir oyun oda balon...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoFiX -- 16 Temmuz 2019; 23:41:45 >
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Topu ayağına yapıştırıp sinir bozucu bir şekilde geriye döndükten sonra rahatça pas verme işini nasıl yapıyorlar?Bizim oyuncular,o sırada rakipten topu kapamıyorlar.Hangi tuşlarla böyle rahat hareket ediyorlar?

• neo23 kullanıcısına yanıt
    R2 sanırım.

Bazen banada oluyor fakat çok sıkmıyorum canımı. Oyunu açmak lazım . ve yakın mesafe r2 kullanarak plase den kurtulacak kaleci yok :D

Bazen işe yaramadığı oluyor ama genelde gol oluyor . Baktım atamıyorum 2 yarı kireç çözücüyü alıyorum oyuna sağ kanattan basıyorum golü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 17 Temmuz 2019; 8:19:35 >
    Kardeş moment varken bırak ceza saha dışını ceza sahası içi altipasın köşesi nere olursa plase gol olmuyor ya direk ya aut oluyor. 850 900üzeri puandakilere oluyo bu genelde bazı maçlarda. bir pozisyonda 6topumun direkten döndüğünü 7cisimin kalaye girdiğini onunda ofsaytan gol sayılmadığını bilirim bütün atraksiyon caza sahası içinde oldu boş kaleye bile atamadı 800altı puandakilere moment fazla olmuyor 850 900üzeri çok oluyor özellikle pazartesi pesembe günleri arkadaşlara ayni benim gibi aşırı moment oluyor beni iki kez 800altına düşürmüştü oyun rahat çıktım ama 850 900 üzeri saçmalıklar kat be kat artıyor.

Yenilme vakti geldiyse ne yaparsan yap kaçamıyorsun, beraberliğe şükür edip kabullenmek lazım
    Aynen öyle ona bişey demem. Zorla yenildiriyor bazen. Ps ile mücadele ediyorum 😁😁

• Dün akşam başıma gelen bir olayı anlatayım ; maç esnasında atağa çıkarken, orta saha taç çizgisinin yakınında topu kaptırdım.Rakip bom boş kaleye geldi,bir baktım kale boş kaleci yok kalecim ağların içinde, kendi ekseni etrafında sürekli dönüyor.Adam gölü attı ama,şaşkınlık içerisindeyiz. tekrar izledik gölü olamaz böyle bir şey.İmleç de bende, defans oyuncum ile pres yapıyordum.Bu oyun sapıtmış orası kesin.Ayrıca pes 2020 maç görüntülerine bakıyorum,aynı dönüş, aynı hantallık,aynı animasyonlar.Hele beni benden alan,o topu uzaklaştırırken oyuncunun şöyleee gerinip bacağını davul tokmağı gibi savurması yok mu.Hayır o gerilmeye animasyona vurduğu top biraz ileri gitse canım yanmayacak.pes 2019 almayacağım dedim inatla, lite indirdim.pes 2020 alınacak oyun değil benim görüşüm.

• 17/07/2019

myClub Kurt Bonusu Hakkında

PES 2019'da ya da 'PES 2019 LITE'ta myClub modunu oynadıysanız 'eFootball PES 2020'yi satın aldığınızda Kurt Bonusunu almaya hak kazanacaksınız.
    Aldığınız bonuslar, PES 2019'un myClub modunu oynarken ulaşmış olduğunuz kilometre taşlarına bağlı olacak ve bu yıl 10 Eylül'de PES 2020 yayınlandığında oyunda kullanılabilecek.

■ Kurt Bonusu Kilometre Taşları
    Aşağıda açıklanan bonusları almak için PES 2019'da şu kilometre taşlarını tamamlayın:

1. Kilometre Taşı: PES 2019 myClub modu eğitimini tamamlayın ve şunu alın:
    ・'Black ball' Özel Temsilci x1

2. Kilometre Taşı: PES 2019'da myClub modunda genel derecesi 90 veya üzeri olan (30. Sv) 2 veya daha fazla oyuncu edinin ve şunu alın:
    ・'Black ball' Özel Temsilci x1

*Bu kilometre taşlarına 29/08/2019 saat 02:00'ye (UTC) kadar ulaşmış olmalısınız.
    *Bonusu almaya uygun olup olmadığınızı değerlendirirken takımınızdaki Öne Çıkan Oyuncular dahil edilecek.
    *Bonusu almaya uygunluk durumunuz değerlendirilirken kiralık oyuncular sayılmaz.

■ Notlar
    *Kurt Bonusu, yalnızca PES 2019'u ve PES 2020'yi aynı hesabı kullanarak oynamanız durumunda mevcut olur.
    *Bu bonusların bir son kullanma tarihi vardır. Daha ayrıntılı bilgiyi PES 2020'de oyun içinden edinebilirsiniz.
    *Bu bonuslar, önceden haber vermeden değiştirilebilir veya iptal edilebilir.

PES 2019'un tam sürümünün sahipleri, eFootball PES 2020 LEGEND EDITION'ın dijital sürümü için ön sipariş verdiklerinde veya bu sürümü satın aldıklarında şu an kendilerine %10'luk özel bir indirim sunuyoruz.
    Oyun içindeki afişten MAĞAZA'ya giderek indirimli fiyattan ön sipariş verebilir veya satın alabilirsiniz

• my clubta en çok kaç mac yaptınız

benim çok az ama az önce oynadıgım rakipte 2390 my club maçı gördüm yememiş içmemiş oyun oynamış :)
  • 
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.