Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (794. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kalel99

1000 üstünü görüp siyah alkışı aldıktan sonra puan da hedef de takıntım kalmadı ama bile bile lades demekte istemem açıkçası. Gerçi girip maç yaptım zaten bi yarım saat önce kazandım, herhangi bir kopma da olmadı şansıma. Ama oyunun sonları geldi artık neredeyse konami hala bu kopmaları çözemedi büyük rezillik.
    Çok vaktim olmuyor oynamaya onda da bu kopmalar düşmeler rakiplerin cirkeflikleri gerçekten oyundan soğuma noktasına geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1000 üstünü görüp siyah alkışı aldıktan sonra puan da hedef de takıntım kalmadı ama bile bile lades demekte istemem açıkçası. Gerçi girip maç yaptım zaten bi yarım saat önce kazandım, herhangi bir kopma da olmadı şansıma. Ama oyunun sonları geldi artık neredeyse konami hala bu kopmaları çözemedi büyük rezillik.
    Çok vaktim olmuyor oynamaya onda da bu kopmalar düşmeler rakiplerin cirkeflikleri gerçekten oyundan soğuma noktasına geldim

• 7-8 maç yaptım sabahtan beri bi sıkıntı olmadı bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

7-8 maç yaptım sabahtan beri bi sıkıntı olmadı bende
    Aman olmasın hocam gereksiz stres veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: guesey

bu bağlantıyı koparan arkadaşlara nasıl ceza aldırabiliriz?

oyunu kaydettim galeride duruyor şimdi ne yapmalıyım sizce
    5 yıldır myclubta bu hileyi yaptığı için bi allahın kulu ceza almadı

nuri banlandı diyeceksiniz ama adam myclub ismini bilmem ne fener yaptığı için ban yedi

bu hafta 2 kere hükümsüz saydıran rakibe denk geldim ve derecem A ya düştü. Çok ilginç ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

5 yıldır myclubta bu hileyi yaptığı için bi allahın kulu ceza almadı

nuri banlandı diyeceksiniz ama adam myclub ismini bilmem ne fener yaptığı için ban yedi

bu hafta 2 kere hükümsüz saydıran rakibe denk geldim ve derecem A ya düştü. Çok ilginç ya.

Alıntıları Göster
    Tam tersine bu sene çok banlanan var. Konami yalnızca coins alanlara iltimas geçiyor. ilk bir iki seferde banlamıyor. Israrla şikayet gelirse onlar da banlanıyor...

• Haddizatında kullanıcısına yanıt
    Allah Allah, konami efendi ciddiyemi almaya başlamış şikayetleri?

İspatlı video ile sitedeki dilekçeyi dolduruncamı banlıyor?

3 bin puanlı rakip gelip, ben 1-0 öne geçince adam dk 10da hükümsüz saydırıyor yallah diğer maça. Adamlar zaman kaybı yapmadan puan kasıyorlar çünkü. Bende banlanmayacağını bilerek engelleyip geçiyorum bana bir daha gelmesin diye.
  • Hile yapanları üşenmeden Konamiye rapor edelim videosuyla birlikte. gamzemre44 diye bi hileci vardı üst sıralarda, Turkish Esports Team diye takım ismi. Bana denk geldi, lag ile maçı kopardı. Rapor ettim, redditte de paylaştım. 1 hafta sonra banlandığını yazdı bi arkadaş burada. Sessiz kalmayalım böylelerine.

• quote:

Allah Allah, konami efendi ciddiyemi almaya başlamış şikayetleri?

İspatlı video ile sitedeki dilekçeyi dolduruncamı banlıyor?

3 bin puanlı rakip gelip, ben 1-0 öne geçince adam dk 10da hükümsüz saydırıyor yallah diğer maça. Adamlar zaman kaybı yapmadan puan kasıyorlar çünkü. Bende banlanmayacağını bilerek engelleyip geçiyorum bana bir daha gelmesin diye.
    Banlanma olayı var daha doğrusu erişim engeli var.

Şu linkteki elemanı ben şikayet etmiştim kornerde zaman hilesi yapıyordu. Bunun derecesi 1900 küsürlerdeydi geçen baktım konami 400'e çekip sıralamda son sıraya yollamış. Ekşisözlük'te bir entry girmiştim konami ceza vermiyor diye oradan pc serverında yazan biri cevap vermişti. Şöyleki ilk etapta ban değil erişim engeli koyuyorlarmış. Şöyle ki diyelim ki online müsabaka kupasında hile yaptığınız anlaşıldı bir daha online kupasında o hesabınızla oynayamıyorsunuz. Ya sıralamaya dayalı eşleştirme oynayacaksınız yada Co-Op vs. Bunlarda da hile yapıp banlanırsanız bir nevi online oynayamıyorsunuz. Bandan kasıt bu yani erişim engeli getiriyor oyun, haftalık etkinliklere giremiyorsunuz.

Adamlar banlanıyor sadece video ile report etmeniz gerekiyor. Derecelerini 400'e çekiyor konami. Bu hasta ruhlularda derece için oynadığından 400'e inip son sıraya inince veda ediyorlar oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 19 Nisan 2019; 14:22:7 >

• kemalbjkk kullanıcısına yanıt
    serverla alakalı bi durum değil. adam özellikle taca attı sonrasında bağlantı koptu. ben çok oynamıyorum zaten başkalarına karşı yapmasın diye ceza alsın istiyorum.
  • quote:

Banlanma olayı var daha doğrusu erişim engeli var.

Şu linkteki elemanı ben şikayet etmiştim kornerde zaman hilesi yapıyordu. Bunun derecesi 1900 küsürlerdeydi geçen baktım konami 400'e çekip sıralamda son sıraya yollamış. Ekşisözlük'te bir entry girmiştim konami ceza vermiyor diye oradan pc serverında yazan biri cevap vermişti. Şöyleki ilk etapta ban değil erişim engeli koyuyorlarmış. Şöyle ki diyelim ki online müsabaka kupasında hile yaptığınız anlaşıldı bir daha online kupasında o hesabınızla oynayamıyorsunuz. Ya sıralamaya dayalı eşleştirme oynayacaksınız yada Co-Op vs. Bunlarda da hile yapıp banlanırsanız bir nevi online oynayamıyorsunuz. Bandan kasıt bu yani erişim engeli getiriyor oyun, haftalık etkinliklere giremiyorsunuz.

Adamlar banlanıyor sadece video ile report etmeniz gerekiyor. Derecelerini 400'e çekiyor konami. Bu hasta ruhlularda derece için oynadığından 400'e inip son sıraya inince veda ediyorlar oyuna.

Alıntıları Göster
    Baskan su kari gibi 90 dakika geride top cevirenlere de islem yaparmi konami?

Bugun 2 oldu bu serefsizler ile oynadigin

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Baskan su kari gibi 90 dakika geride top cevirenlere de islem yaparmi konami?

Bugun 2 oldu bu serefsizler ile oynadigin

Alıntıları Göster
    Maalesef dostum bunlara karşı yapılacak bir şey yok. :) Oyunun tek çözümsüz yanı bunlar oluyor. Sadece öne geçebilirsen sende aynısını yapacaksın başka yolu yok. Hadi öne geçince bunu yapan bir de maç 0-0 berabere giderken yapanı denk geldi onlar daha kötü.

• Bu arada yarın 100 coin olacak ve bugün oyuna falan girmedim hiç. Arkadaşların dediği gibi soğutma taktiği yapıyorum. Haftanın oyuncularından kaleci Reina ve Sağ bek de bushi geldi. İlk 4 babadan birini denk getirmek istiyorum, Kolibali, grizzman veya Salah. Oyuna biraz az girince kıyak geçer belki her gün girdiğimizden midir nedir dandik oyuncuları iteleyip duruyor.
  • quote:

Maalesef dostum bunlara karşı yapılacak bir şey yok. :) Oyunun tek çözümsüz yanı bunlar oluyor. Sadece öne geçebilirsen sende aynısını yapacaksın başka yolu yok. Hadi öne geçince bunu yapan bir de maç 0-0 berabere giderken yapanı denk geldi onlar daha kötü.

Alıntıları Göster
    Dostum one gecip yapsa yine iyi,ama adam 0-0 iken geride paso top cevirdi ilk yari iki taraf icin 0 pozisyonda bitti hal bu olunca...ben bu yuzden kizginim iste

• Pessever1 P kullanıcısına yanıt
    Abumeyang sevdana hastayım baboş :) gelmedimi daha her hafta bu adamı isterim demen mütiş😆

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Dostum one gecip yapsa yine iyi,ama adam 0-0 iken geride paso top cevirdi ilk yari iki taraf icin 0 pozisyonda bitti hal bu olunca...ben bu yuzden kizginim iste

Alıntıları Göster
    Bana da oldu öyle ben takımı full ileri gönderince atak yapıp golü attı sonra yine çevirdi.

• Evet arkadaslar yine 1500 puanli bir rakip sizce napti? Video geliyor

• Tek kale oynadığım rizeli arkadaş dayanamadı verdi ayarı birde afk kaldı uğraştı didindi tek dişle koparamadı

Bunun gibiler yüzünden 1000 puana çıkamadık, çıkamayacaz.

57inci Alay - Rizeli 53 Takım ismi

Nicki: Mimikler_53

• quote:

Evet arkadaslar yine 1500 puanli bir rakip sizce napti? Video geliyor
    Burdan bakınca eline almış gibi duruyor :)

• quote:

Evet arkadaslar yine 1500 puanli bir rakip sizce napti? Video geliyor
    Denk geldi bana da bu şuan engelli listemde. İyi olmuş yenilmiş beceriksiz lagcı. O kadar puanı lag ile almış zaten çöpten farkı yok. Pcdeki amatör bile daha iyidir bundan. Şuradan videoyla beraber bildir;

https://www.konami.com/wepes/2019/report/2019/eu/en/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 19 Nisan 2019; 15:58:18 >

• 
Sayfa: önceki 792793794795796
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.