Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GaziMustafaKemalPasa

Bugün online ortaklaşa pes oynarken karşıma rakip 3 tane Yunan çıktı. Ayarları yaptık tam maça başlayacakken birinden arkadaşlık isteği geldi, bende normalde mesajlaşma kapalı olduğundan dışarı karşı, arkadaşlık isteği içinden bana küfür ettiler anasını satıyım!😬 Hayır bide Türk demiyor da Moğol diyorlar mk.. Adam anamıza sövdü ona takılmadım da Türk yerine Moğol demesine bozuldum gibi..(!) 🙈🙈😁
    buda yunan çomarı

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyil62

buda yunan çomarı

Alıntıları Göster
    Keşke bana gelseler de verseydim maçta mehteri :) kanalda 2 tane israilli arkadaşla videom var allah allah nidalarıla gol atıp mehter ve osmanlı bayrağı animasyonu ile paylaşmıştım.Bunlara böyle yapmak lazım :)
    PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

• Gün geçmiyor ki yeni bir hile türü ile karşılaşmayalım. Hilecimizin adı R9RONALDO52. 1-0 öne geçtim ve bu karaktersiz ilk kornerde süreyi dondurdu oyun buga girdi. Oyunda donma olmadı, L1 ile oyuncu değiştirebiliyordum ama oyun akmıyordu. Arkadaş bir süre bekledi oyundan çıkarım diye kendisini galip sayacaktı ama ben de diretip çıkmayınca öngörülemeyen yaptı. Bu da videosu. Eray dostum bunu rapor edeceğim de sen de ingilizce vardı kısadan bir metin yazabilir misin? Kısaca 27. dk. da 1-0 öne geçince hileci kişi time cheat yaptı ondan sonra da öngürülemeyen oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 26 Mart 2019; 19:39:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Gün geçmiyor ki yeni bir hile türü ile karşılaşmayalım. Hilecimizin adı R9RONALDO52. 1-0 öne geçtim ve bu karaktersiz ilk kornerde süreyi dondurdu oyun buga girdi. Oyunda donma olmadı, L1 ile oyuncu değiştirebiliyordum ama oyun akmıyordu. Arkadaş bir süre bekledi oyundan çıkarım diye kendisini galip sayacaktı ama ben de diretip çıkmayınca öngörülemeyen yaptı. Bu da videosu. Eray dostum bunu rapor edeceğim de sen de ingilizce vardı kısadan bir metin yazabilir misin? Kısaca 27. dk. da 1-0 öne geçince hileci kişi time cheat yaptı ondan sonra da öngürülemeyen oldu.

Bugün bana da denk geldi bu adam :) Ama bende garip bişey yaptı. Videosunu atayım dur :)

• pessi63 kullanıcısına yanıt
    Aslında 83 ov Subasic vardı ama kovaya dönüştükten sonra antrenör yaptım.25 bin gp ve 250 altına kaleci temsilcisinden çevirdiklerim hep boşa gitti.Butland ı biliyorum ,diğer hesabımda var o kaleci.
    Demek istediğim ,oyun ,bazen çok cömert;bazen de çok acımasız olabiliyor.Bana elli tane sla vereceğine ,bir tane düzgün kaleci versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Bugün bana da denk geldi bu adam :) Ama bende garip bişey yaptı. Videosunu atayım dur :)

Alıntıları Göster
    Bu ne abi ya böyle bir şey mi var. Adamlar hilede ne kadar uzmanlaşmış olaya bak kornerde oyunu kitledi herif.

In the Game i lead 1-0 on 26. minute than user R9RONALDO52 time manipulation while loosing the match on myclub 1 to 1 online divisions which made the match end as a void while i was winning.

i trust you guys, i tell you the truth please investigate and stop this cheater user. Here is the proof and please search youtube about this.

Şöyle bir metin yazdım gönderdim. Bakacağız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 26 Mart 2019; 22:7:13 >

• Persembe oyuncu kondisyonlarinin hepsi C olacak sanirim😬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 27 Mart 2019; 4:30:51 >
  • Tam12 T kullanıcısına yanıt
    Oyun ile ilgili konu ile ilgili birsey paylaşıyorsun silerse yazik yani bir kac hafta once sacma sapan mesajlar vardi onlara müdahale gelmiyor buna gelirse bir terslik var
    İnsanları kışkırtıcı yazilar oldu cok enteresan

• Arkadaşlar pc de oynuyorum ama konumuz hic aktif degil:( yeni basladim 2019a ps2 pes6dan beridir oynarim arada arkadaslarda.
    Online maca giriyorum top ceviriyorum surekli adamin ayagina top bile degmiyor %80 top bende ama adamlar hemen maci terkediyor :( 10 mac attim ama daha zevk alamadim ya ps de de boyle durumla karsilasan varmi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerimhaber -- 26 Mart 2019; 21:49:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CyBeRaY C kullanıcısına yanıt
    Desene artık bide top kornere çıkmasın diye uğraşıcaz

• Cagridumlu35 hilekariyla denk gelirseniz engelleyin direkt. Çok farklı bişey ilk defa başıma geldi oyun yavaşladı bi süre sonra bi baktım ileri sarar gibi kaleye gitti mudahele edemeden. beraberliği kurtardı ama engelledim hıyarı

• PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Yeni bir hile çeşidi midir bu ya .Süre dolmasına rağmen Korner atışında oyuncu topa vurmuyor ve öyle bekliyoruz.😤

• Lag evolution soccer!!!Türkiye den rakip gelir lag!!!Arap gelir lag!!Her sene bir hevesle alıyoruz oyunu!!Sonra,bizi gerizekalı bilen yapımcılar oyunu bedava yapıyor!!Oyuncu sayısı artınca baştan sona lag!!Online başka oyunlar keyif vermiyor,yoksa her sene bu oyuna bir kuruş bile vermem!!Ne güzel galibiyetler almıştım,peş peşe iki lagcı geldi.Biri Türkiye den ,oyun puanı 640 ,haftalık puanı 200!!Dedim,iyi puan toplamış,meğer bu lag sayesinde önüne geleni yenmiş!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 27 Mart 2019; 10:26:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ekşisözlük'te biriyle konuştum pc üstünden oynayan birisi kendisi bir olaya kızıp pc serverında hile yapmış 1 kere ve video ile kendisini ifşa eden biri yüzünden banlanmış. Ben banlamıyorlar falan dedim ona istinaden yazmış banlıyorlar diye. Banlamada şöyle Online klasman ve etkinlik kısımlarına giremiyormuş oyun engeli varmış sadece 1'e 1 online oynama açıkmış herhalde bir de sıralamada ismi gözükmüyormuş. Kısaca videolu report ettiğinde banlıyorlar bir şekilde ceza alıyor.

Bakalım üstte benim paylaştığım videodaki elemanı R9RONALDO52 report ettim. Senin kanalında bulamadım bunun başka videosunu sen var dedin ama? Varsa linkini paylaş onu da report edelim. Aynı mesajla Sado-Ordu-52'yi report ederim ben şimdi. Şu Ronaldo'lu elemanın videosu varsa onun linkini at sen.

Senin kanalda bayağı malzeme var ya :D Dur şu gamzeemre'yi de report edelim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 27 Mart 2019; 0:16:18 >

• Videolu şekilde gamze sado mado ne varsa report ettim. Bundan sonrası konami'de. Pek bir şey olacağını sanmıyorum orası ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Bu ne abi ya böyle bir şey mi var. Adamlar hilede ne kadar uzmanlaşmış olaya bak kornerde oyunu kitledi herif.

In the Game i lead 1-0 on 26. minute than user R9RONALDO52 time manipulation while loosing the match on myclub 1 to 1 online divisions which made the match end as a void while i was winning.

i trust you guys, i tell you the truth please investigate and stop this cheater user. Here is the proof and please search youtube about this.

Şöyle bir metin yazdım gönderdim. Bakacağız artık.

Alıntıları Göster
    Bugün bende de şöyle garip bişey yaptı:

• aLexmk A kullanıcısına yanıt
    Okuduğunu anlama sorunun var sanırım?

• Abi yok böyle bi şans ya aynı adam bize geliyor hile yapıyor olaya bak. Mağlubiyeti vardı zaten senden sonra bana gelmiş. Sen denk gelince nezaketi düşürmek için yaptı herhalde yüksek dereceli oyuncular gelmesin diye yani aklıma başka bir şey gelmiyor. Ama bu videoda reportluk bir şey yok zaten. Benim çektiğim videodan ban yese bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_21

PES 2019 KONAMI ETKİSİ VS PATANEGRA7
    https://www.youtube.com/watch?v=XiyAH0OPo_k

Enfrentamiento a muerte contra Konami, ¿lograremos vencer su efecto?
    (Konami'ye karşı ölümle yüzleşme, etkisinin üstesinden gelmeyi başarabilir miyiz?)

3656 puanlı Patanegra7 ,792 puanlı rakibi karşısına çıktığı 5.galibiyet maçında öyle bir momentum yiyorki bilek gücüde fayda vermiyor ,daha maçın başında defansın aldığı topu Konami Messinin ayağına veriyor. Emin olun maçın tamamını bir izleyin Yüzde Yüz GOLLER kaleye girmiyor. Hele dakka 07:00'de Konami ben istemezsem atamazsın diyor. Patanegra7 beraberliği zor kurtarıyor. Golüde patanegra7 atmıyor Konamide atmıyor rakip kendi hatasından kendi kalesine atıyor. Son iki haftadır momentumun dozu çok arttı. Konami kimi desteklerse o yüzde doksan kazanıyor.
    Dünya çapında tüm oyuncular birlikte hareket edip Pesdeki momentumu protesto etmek için Bir Hafta oynamama kararı alsa, aslında çok etkili olur. Ama bu organizasyon nasıl gerçekleşecek.?
    PataNegra bile sellektör yapıyor 😃bizimkilere bişey demiycem artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Nat türü nasıl değişir ortaklaşa maç odası kurmaya çalıştığımda nat türü desteklemiyor yazıyor arkadaşım istek yolluyor o şekilde giriyor maç yapıyoruz ama bn oda açamıyorum sorun nerde?

• 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.