Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karizma6080 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  (  )
15.950
Cevap
138
Favori
304.234
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      656 Mesaj
      22 Ocak 2019 18:25:04
      Benim 4-3-3 ve 4-2-2-2 gelişmiş talimatlarım, dün geceki bir maçım:

https://youtu.be/9Fgo8Gobf2Y

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRaY -- 22 Ocak 2019; 18:27:45 >
      |
      |

Aerocool Cosmos II Ultra Tower / MSI Godlike Gaming Carbon / i7 5960X / EVGA GTX 1080 Founders Edition / Kingston HyperX Savage 64GB / Samsung 950 PRO 512 GB 2500/1500 M.2 SSD / Corsair Hydro H115i / Silverstone Strider Gold+ 1200W
    • Yarbay
      10847 Mesaj
      22 Ocak 2019 18:48:38
      Arkadaşlar bu arap rakiplere interneti kim veriyor

Cok berbat oyun donuyor dona dona oynadik

Zor bela yendik %95 Turk rakip %5 Arap rakip geliyor baska kimse ile oynamiyoruz oyunu nerde avrupa daki diger kisiler Almanya İspanya filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      317 Mesaj
      22 Ocak 2019 19:15:31
      Online klasman Türkiye Birincisi Kryylmz1907 ye meydan okuduk :)

|
      |

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      22 Ocak 2019 19:29:20

Bana ne kadar Türk geliyorsa o kadar da yabancı geliyor neredeyse. %60 Türk %30 Avrupa %10 Araptır sanırım.

|
      |
      istanblue001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aerocool Cosmos II Ultra Tower / MSI Godlike Gaming Carbon / i7 5960X / EVGA GTX 1080 Founders Edition / Kingston HyperX Savage 64GB / Samsung 950 PRO 512 GB 2500/1500 M.2 SSD / Corsair Hydro H115i / Silverstone Strider Gold+ 1200W
    • Binbaşı
      1913 Mesaj
      22 Ocak 2019 20:10:48
      Arkadaşlar menajer listemde portekizli santos var sanırım milli takımın teknik direktörü önerir misiniz? Hoşuma gitti nedense defans çizgisi mi ne en alttaki kısım tamamen mavi ne dersiniz? Bir de Valverde önerir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      5204 Mesaj
      22 Ocak 2019 21:03:57
      feyzi bilmem ne, takım adı kastamonu spor

birde soner__-yy55 nickli arkadaş.

bunlardan birine denk geldiyseniz geçmiş olsun. gol atıp, oyunu pause edip 2 dişli bağlantı oyunu sunuyor size. E bide geri paslar. Yeni taktiğimiz hayırlı olsun milletimize.

• Yarbay
      3484 Mesaj
      22 Ocak 2019 21:13:00
      quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar bu arap rakiplere interneti kim veriyor

Cok berbat oyun donuyor dona dona oynadik

Zor bela yendik %95 Turk rakip %5 Arap rakip geliyor baska kimse ile oynamiyoruz oyunu nerde avrupa daki diger kisiler Almanya İspanya filan
      Avrupalilarda turklerden sikayetci forumlarda :). Bence bu lag yapanlardan oluyor..

Bazen cok iyi temiz maclae yapiyorum araplarla

|
      |

• Teğmen
      149 Mesaj
      22 Ocak 2019 21:39:31
      defansa Manolas'ı alacam takımında oynatan var mı?

das auto
    • Yüzbaşı
      656 Mesaj
      22 Ocak 2019 22:16:07

Canavar. Kornerlde gol de atar :)
      |
      |
      utku1043 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      742 Mesaj
      22 Ocak 2019 23:54:45
      Şu verkaç olayı sıkmadı mı artık ? Sürekli oyunun açıkları üzerine oynayanlar için söylüyorum. Bunun yerine rakibin açıkları üzerine oynasanız yeniliyorsak ta biz de sizin oynadığınız oyundan keyif alsak nasıl olur ?

Adam 1000 üzeri seviyede son 15-20 dk geride top çeviriyor.

Günlük hayatta yer edinemeyen tipler sanırım burda yüksek puan yapmak uğruna böyle takılıyor . Yazık ..

|
      |

• Yüzbaşı
      656 Mesaj
      23 Ocak 2019 00:14:20
      emrealtinsk rumuzlu, 57. Alay tayfasından, maçın gideceğini anlayınca lag ile oyunu bozmaya çalışan arkadaşın plusibop taklitçisi 5-3-2 formasyonuna karşı önce 4-3-3, ardından 4-4-2'ye geçerek oynadığım maç. 4-3-3'te posizyon bulamadım, 4-4-2'de oyun açıldı.

|
      |

• Teğmen
      141 Mesaj
      23 Ocak 2019 00:55:27
      Bir ifşa daha

Maç boyunca bağlantı kasan bu zat öne geçince de sürekli geri pas yaptı karşınıza gelirse ne yapacagınıZı biliyorsunuz

Tolunay_61 nick li trabzonspor kullanan

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 39 dakika kadarı kaldı.
      23 Ocak 2019 07:59:48
      De gea formda olduğu haftalar zor gol yer dediler. Messi uzaktan frikik atamaz dediler. Onlara tek bir cevabım var :D:D:D

|
      |

• Yarbay
      3767 Mesaj
      23 Ocak 2019 08:34:58
      MyClub konusunda da yazdım ama buraya da kopyalamak isterim, keza ana konu her zaman daha civcivlidir.

pes 2019 lite çıkmış, hemen bitim kanlandı dedim indireyim şunu.

Sorularım var, yardımcı olursanız çok sevinirim.

bi kere nedir bu Featured Players olayı kim bu H. ZIYECH ve bunları nasıl elde ediyoruz?

Step Up Trial turnuvasına giremedim, 5 - 9999 kosullarını sağlamıyorum. 5 adet online maç yapmam mı lazım bunun için?

BENFICA, SPORTING CP, PORTO bu klüplerden Benfica'yı seçtim, defans Jardel geldi 87 olarak, anladıgım bu haftaya özel bu adamın özelliklerini yükseltmişler, haftaya normale dönecek. peki bu adam kiralık mı yoksa artık takım elemanı mı oldu? sonra bir daha benfica'dan adam seçtim yine Jardel geldi bu ne la? adam mı klonluyoruz oyunda napcam 2 aynı adamı?

şöyle okuyabileceğimiz güzel bir rehber var mı? yurt dışı forum bilen?

oyuna yeni başlayanlar için muakkak yapmamız gereken noktalar, trikler varsa belirtir misiniz?

Kids are like farts, you can only tolerate your own. < / > 10 yıldır dolaştığım ülkeler; < / > EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY < / > MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS < / > ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA < / > ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM

• Teğmen
      211 Mesaj
      23 Ocak 2019 08:58:09

Bu arkadaşı dün yendim evet ben öndeyken bağlantıyla oynuyordu.Son dk gol attım santra yapınca kopardı ama maç bitmişti.

|
      |
      iso0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1221 Mesaj
      23 Ocak 2019 09:22:39

onun 50 tane hesabı var :)
      Ben 20 ne denk geldim engelle engelle bitmiyor :)
      |
      |
      Exhell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      149 Mesaj
      23 Ocak 2019 09:24:52
      Artakadaslar az önce teknoseyir ces değerlendirmesi ikinci bölümü izledim, Levent Pekcan konaminin kumar makinaları yaptığını söyledi. Oyuna olan inancım iyice kayboldu.:)

|
      |

• Binbaşı
      1806 Mesaj
      23 Ocak 2019 10:00:17
      quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

MyClub konusunda da yazdım ama buraya da kopyalamak isterim, keza ana konu her zaman daha civcivlidir.

pes 2019 lite çıkmış, hemen bitim kanlandı dedim indireyim şunu.

Sorularım var, yardımcı olursanız çok sevinirim.

bi kere nedir bu Featured Players olayı kim bu H. ZIYECH ve bunları nasıl elde ediyoruz?

Step Up Trial turnuvasına giremedim, 5 - 9999 kosullarını sağlamıyorum. 5 adet online maç yapmam mı lazım bunun için?

BENFICA, SPORTING CP, PORTO bu klüplerden Benfica'yı seçtim, defans Jardel geldi 87 olarak, anladıgım bu haftaya özel bu adamın özelliklerini yükseltmişler, haftaya normale dönecek. peki bu adam kiralık mı yoksa artık takım elemanı mı oldu? sonra bir daha benfica'dan adam seçtim yine Jardel geldi bu ne la? adam mı klonluyoruz oyunda napcam 2 aynı adamı?

şöyle okuyabileceğimiz güzel bir rehber var mı? yurt dışı forum bilen?

oyuna yeni başlayanlar için muakkak yapmamız gereken noktalar, trikler varsa belirtir misiniz?
      Featured Players reel de o hafta iyi olan topçuların şişirilmiş halleri. Fifa daki bildiğin İF ( inform) kartları. Yanlız fifadan farkı peste futbolcu normal ow ye dönmüyor İF olarak kalıyor.

Step Up Trial turnuvasına girmen için 5 online maç yapman lazımdı sanırım tam hatırlamıyorum . Senenin başında girmiştik. Ama ondan şuna dikkat et belli bir maç sayısından sonra daha da giremiyorsun.

İki tane aynı adam gelince 3. bekleyip draft yapıyorsun . Değiştokuş yani. Sana sana daha iyi bir topçu veriyor.

Okuma rehber olarak değilde youtube da bol bol video var .

• Yarbay
      3767 Mesaj
      23 Ocak 2019 10:01:22

eyvallah biraderim
      |
      |
      mustafa323 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kids are like farts, you can only tolerate your own. < / > 10 yıldır dolaştığım ülkeler; < / > EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY < / > MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS < / > ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA < / > ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
    • Binbaşı
      1806 Mesaj
      23 Ocak 2019 10:01:53
      quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

eyvallah biraderim
      Önemli değil :)

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.