Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canlı güncelleme tekrar ne zaman başlayacak kondisyonu düşük kadroyla oynamaktan yoruldum zaten çok yorgun dönüyorum eve bari oyuncular zıpır gibi koşsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 kere filan denedim girmedi, uğraşamam bugun daha.
  • Tekinsanilker T kullanıcısına yanıt
    aynen oyle messi ile sut cekiyorum kaleye yetistiremiyor topu, harap bitap dusmus yazik...
    11-12 ocak tarihleri arasinda gelcek sanirim guncellemele..
  • arkadaşlar siz neden bahsediyorsunuz ya :) kadronuzda messiler mbappeler var, bi de formu yüksek gelmeden oynayamıyorsunuz. günümüz pes'inde bilek diye bişey kalmadı yemin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren377 -- 8 Ocak 2019; 12:45:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lite sürümüdemi aynı bilen varmı

• Girişte açıklama var avrupa'daki bazı oyuncularımız giremiyor güncelleme üstünde çalışıyoruz diye

• Avrupa’daki bazı PS4 çalarlarda ağ sorunu

Avrupa'daki bazı PS4 oyuncularının başarılı bir şekilde giriş yapamadığı bir sorundan haberdarız. Ekibimiz şu anda bir düzeltme üzerinde çalışıyor ve en kısa sürede bir güncelleme sağlamayı amaçlamaktadır. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler, sabrınız için teşekkür ederiz.

• Arkadaşlar hala girilmiyor bende. Sizde durum nedir?

• arkadaslar sorun hala devam ediyor ben dün macta 3.1 öndeyim 70 de maç koptu beni hükmen maglup saydı kapadım bugün geldim hala giremiyorum ...
  • sorun ben lan bağlantısından sanıyordum ama bakıyorum her kes giremiyor rezalat gerckten rezalet.
  • bir siyah legend e unutabiliriz bu olanlari..😋

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pes 2019 lite oynuyorum bende sıkıntı yok giriş yapabiliyorum fakat sormak istediğim sorular var arkadaşlar

Şimdi bu oyun beni neden taa brezilyadaki adamla eşleştiriyor ? sonuçta o adam avrupa sunucusunda değil ve ben bu adamla oynarken adam çatır çutur pas atıyor ben 1 saniye gecikmeyle oynuyorum. Bu nasıl saçmalık yani beni mi onların sunucuya bağlıyor yoksa onu mu ? ve ya ortak bir sunucu mu var anlamadım ama fena şekilde laglı oynuyorum böyle olduğunda. Birde ayar varmıdır beni sadece avrupa sunucusundaki adamlarla eşleştirsin ben istemiyorum laglı adamlarla oynamak
  • Konami twitter dan duyurdu az önce avrupa serverların çoğu gidik ekip çalışıyormuş düzeltmek için.

10.000 gp gönderirler yarın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

pes 2019 lite oynuyorum bende sıkıntı yok giriş yapabiliyorum fakat sormak istediğim sorular var arkadaşlar

Şimdi bu oyun beni neden taa brezilyadaki adamla eşleştiriyor ? sonuçta o adam avrupa sunucusunda değil ve ben bu adamla oynarken adam çatır çutur pas atıyor ben 1 saniye gecikmeyle oynuyorum. Bu nasıl saçmalık yani beni mi onların sunucuya bağlıyor yoksa onu mu ? ve ya ortak bir sunucu mu var anlamadım ama fena şekilde laglı oynuyorum böyle olduğunda. Birde ayar varmıdır beni sadece avrupa sunucusundaki adamlarla eşleştirsin ben istemiyorum laglı adamlarla oynamak
    brezilyadan eşleştiğin kişi oyunu kendi psn üzerinden satın almamıştır. yoksa senle eşlesemez oyunda bölge kodu var. oyunda bildiğimiz anlamda bi sunucu yok sistem sadece iki oyuncuyu biribirine bağlıyor. (P2P yani) lag ve hile sorununun asıl nedeni bu.

• Bune yaaa gunduz gunduz neyin bakimi

Eeee tabi lite den dolayi o leş serverlari dayanamadi yogunluga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 8 Ocak 2019; 14:43:9 >
  • server bakıma alındı hadi hayırlısı
  • Bende giriliyor şu anda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wlvrne35

Bende giriliyor şu anda
    düzelltiler bakımda. aç kapa yaptılar herhalde çok kısa sürdü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

brezilyadan eşleştiğin kişi oyunu kendi psn üzerinden satın almamıştır. yoksa senle eşlesemez oyunda bölge kodu var. oyunda bildiğimiz anlamda bi sunucu yok sistem sadece iki oyuncuyu biribirine bağlıyor. (P2P yani) lag ve hile sorununun asıl nedeni bu.

Alıntıları Göster
    Ben lite sürümünü oynuyorum hocam oyuna girerken ağ eşleştirmesi seviyesi var 3 level onu 5 mi yaps düzelir yoksa 1 mi

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    5: en iyi yani en yakın kişilerle eşleştirir 5 yaparsan rakip bulma uzun sürebilir ve %90 türklerle elleşirsin
  • 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.