Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mathematiche, aliyil62 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
13.236
Cevap
131
Favori
207.862
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      487 Mesaj
      25 Aralık 2018 12:50:41

Deneyimlerime göre 5* da çok daha fazla momentum oluyor. 4*da da yeniliyorum illa ki ama 5*daki gibi her 5 maçta bir momentum yemiyorum en azından, hakkıyla yeniliyorum çoğu zaman, momentum 5*a göre çok daha az vuruyor. Doğru yol 4* benim için PES 2018'den beri :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      demr89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aerocool Cosmos II Ultra Tower / MSI Godlike Gaming Carbon / i7 5960X / EVGA GTX 1080 Founders Edition / Kingston HyperX Savage 64GB / Samsung 950 PRO 512 GB 2500/1500 M.2 SSD / Corsair Hydro H115i / Silverstone Strider Gold+ 1200W
    • Binbaşı
      1225 Mesaj
      25 Aralık 2018 12:55:01

İtalya Ligi - Sut gücü - Topuk Hareketi
      Ort 160-180 bin gp ye alabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      -EDD- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      228 Mesaj
      25 Aralık 2018 13:42:03
      quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Özellikle bu sene coin alanlara ekstra torpil geçiyor oyun. Geçen sene zorla sahip olduğum oyunculardan çok daha fazlasına bu sene 2 ayda sahip oldum. Birkaç kez, sağlam temsilciler olduğunda coin alıp takımı düzdüm (şampiyonlar ligi temsilcisinde mesela). Şu an elimde isteyip de sahip olmadığım hiçbir siyah ve sarı top yok. 4-5 tane de 3 siyah top aynı olanlar var hatta. Şu saatten sonra oyuncu için coin almam asla. Düzenimi kurdum, 4* takılıyorum. Geçen sene sonunda 1000 puanı zor gören ben bu sene daha ortaya gelmeden 1125 puana ulaştım, ilk 100ü hedefliyorum.

Bu sene coinden çok haftanın oyuncusu olayının gelmesiyle millet coinle şişirdi kadroları her hafta her bölgeden 90 üstü oyuncu geliyor 100 coinle açabiliyorsun. Bunun dışında bu sene 25000 gp ile açılan toplarda da çok siyah veriyor. Ben 2 hafta önce 11 de 10 siyah açtım şampiyonlar ligi paketinden yani gp ile açılan toplarla da çok siyah geliyor oyun çok bonkör bu sene coin le açana da gp ile açana da.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1893 Mesaj
      25 Aralık 2018 14:24:38
      Ben 2. seviyeye çıkıyorum 4 5 maça düşüyorum yine çıkıyorum hemen düşüyorum değişik bir durum :)
      |
      |

İntel İ7 4790 Asus STRİX GTX 1070 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Kingston Hyperx Could 2, Steelseries GCK+...
    • Yüzbaşı
      685 Mesaj
      25 Aralık 2018 14:24:38

Bende de aksine 5yıldız yaptığımdan beri çok nadir kasma oluyor ve daha keyif alıyorum zorlu rakiplerle.

Tek derdim var level yüksek olan kadrolar geldiği zaman bariz üstünlük kuruyor oyuncular birebirlerde

|
      |
      CyBeRaY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1831 Mesaj
      25 Aralık 2018 15:29:49

O topçularla kadroyu nasıl 4* yapıyorsun şahsen yıldım artık Ronaldo ve Messi ikilisini tutmaya çalışmaktan
      |
      |
      CyBeRaY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN : Sanji_IV
    • Binbaşı
      1831 Mesaj
      25 Aralık 2018 15:32:35

Cevap için teşekkürler ben Sıçramayı aldım diğer ikisini de alırsam %50 ihtimal Ronaldo'ya gidiyor. Bu 3'lü ile oran nedir ?
      |
      |
      mrat_ylmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      487 Mesaj
      25 Aralık 2018 16:43:26

Bendeki oyuncuların hepsi 30 lvl değil. Mesela Ronaldom şu an 92 ov, Salah 88. Akşama kadromun resmini atayım bak nasıl oluyor :)

|
      |

Aerocool Cosmos II Ultra Tower / MSI Godlike Gaming Carbon / i7 5960X / EVGA GTX 1080 Founders Edition / Kingston HyperX Savage 64GB / Samsung 950 PRO 512 GB 2500/1500 M.2 SSD / Corsair Hydro H115i / Silverstone Strider Gold+ 1200W
    • Binbaşı
      1831 Mesaj
      25 Aralık 2018 17:03:55
      quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRaY

Bendeki oyuncuların hepsi 30 lvl değil. Mesela Ronaldom şu an 92 ov, Salah 88. Akşama kadromun resmini atayım bak nasıl oluyor :)
      Atarsan sevinirim, benim için de örnek olur
      |
      |

• Binbaşı
      1893 Mesaj
      25 Aralık 2018 17:31:04
      bende mbappe 64 level çoğu 40 45 arası ne varsa :)
      |
      |

İntel İ7 4790 Asus STRİX GTX 1070 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Kingston Hyperx Could 2, Steelseries GCK+...
    • Yüzbaşı
      284 Mesaj
      25 Aralık 2018 19:05:25

topuk hareketi 5 yıldızlı olanı bulamadım,siz bu şekilde mi aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mrat_ylmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo 3DS Kullanıcıları Kulübü
    • Yüzbaşı
      260 Mesaj
      26 Aralık 2018 00:40:13
      Myclup 14.sü ile karşılaştık ama puanının hakkını vermiyor kesinlikle :)

|
      |

• Binbaşı
      1225 Mesaj
      26 Aralık 2018 01:20:32

Bu kombin ile %100 ronaldo geliyor.
      Sicrama nin fiyati yuks kti o yuzden ona girmedim.
      Madem elinde sicrama var Yanina bakmadan pas ajani alarak %100 ronaldo alabilirsin

|
      |
    • Binbaşı
      1225 Mesaj
      26 Aralık 2018 01:22:53

Topuk hareketinin bu haftaki son ajanini ben aldim.
      Ara ara listeye bakmak aratmak lazim eger gelmesse.
      Persembe gunu yeniden listeliyorlar o zamana kadar italya ligi ve sut gucunu alabilirsin. Elbet topuk hareketi gelecek

|
      |
      gokhan5005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      99 Mesaj
      26 Aralık 2018 02:05:54
      Galatasaray41 nicki okullll çocuğuuuu hertürlü hile ile yendin mutlu ol .seni ataklard kaymak benim ataklar hemen baglantı işareti lag. Ne boş adamlarsınız bunlarla nasıl upraşıyorsunuz hiç mi ilgi alaka görmediniz hayatınız da

• Çavuş
      99 Mesaj
      26 Aralık 2018 02:54:01
      Özgüryılmaz mbappe durduruluyorda ronaldo durmuyor . Güzel maçtı . Hiç mi yemedin içmedin oyuncuların hepsi full &#128512;benim kaleci 77 yazık nereye kadar dayansın

|
      |

• Yüzbaşı
      518 Mesaj
      26 Aralık 2018 10:36:42
      quote:

Orijinalden alıntı: iso0606

Galatasaray41 nicki okullll çocuğuuuu hertürlü hile ile yendin mutlu ol .seni ataklard kaymak benim ataklar hemen baglantı işareti lag. Ne boş adamlarsınız bunlarla nasıl upraşıyorsunuz hiç mi ilgi alaka görmediniz hayatınız da
      O arkadaş ile ben de oynadim, cok fazla lag vardi benim tarafta.

|
      |

• Yarbay
      7880 Mesaj
      26 Aralık 2018 12:33:07
      Pes dövüş oyunu gibi tuşlara spam yaparak harika goller attığımız bir oyun olmuş artık bu biraz bağımlılık yaptı şimdi fifayı açınca dedimki haaa ben pesi oynamıyorum tuşlara spam yaparak görsel olarak çok tatmin edici goller atıyorum, fifa her hareketinize öylesine tepkiselki gerçekten kontrolün sizde olduğunu hissediyorsunuz, pesin aşması gereken en büyük zorlukta bu sanırım yoksa çizim olsun görsellik olsun fifanın çok önünde, fifa minik minik ama koca ayaklı futbolcuların pinpon topu gibi hareket topun peşinde koşturduğu bir futbol oyunu gibi görünüyor ama o tepkisellik ile kazanıyor İşte, bi fifa açıyımda futbol oynadığımı hissedeyim dur hele

Zotac Gtx 980 ti Amp Extreme Intel Core i7-6700K Skylake Samsung 850 EVO 500 GB SSD Kingston HyperX Fury Black DDR4-2600 MSI Z170A GAMING M5
      Konsol - ps1 ps2 ps3 ps4
    • Yüzbaşı
      518 Mesaj
      26 Aralık 2018 14:13:01
      quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Pes dövüş oyunu gibi tuşlara spam yaparak harika goller attığımız bir oyun olmuş artık bu biraz bağımlılık yaptı şimdi fifayı açınca dedimki haaa ben pesi oynamıyorum tuşlara spam yaparak görsel olarak çok tatmin edici goller atıyorum, fifa her hareketinize öylesine tepkiselki gerçekten kontrolün sizde olduğunu hissediyorsunuz, pesin aşması gereken en büyük zorlukta bu sanırım yoksa çizim olsun görsellik olsun fifanın çok önünde, fifa minik minik ama koca ayaklı futbolcuların pinpon topu gibi hareket topun peşinde koşturduğu bir futbol oyunu gibi görünüyor ama o tepkisellik ile kazanıyor İşte, bi fifa açıyımda futbol oynadığımı hissedeyim dur hele
      "bi fifa açıyımda futbol oynadığımı hissedeyim"

Bunu demeyeydin iyiydi.

• Yarbay
      2121 Mesaj
      26 Aralık 2018 14:37:32

Hocam bilen bilir oyunu ilk aldığımda gelen giden ezip geçiyor diye yakınıyordum. 2 hafta önce haftanın takımından arka arkaya cektiğim 2 toptan sırayla Salah ve Zapata gelince işin rengi değişti resmen. Özellikle Salah çok şey kattı oyunuma. Allah razı olsun Salahtan xD

|
      |
      mesuty85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım,web design
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.