Şimdi Ara

PES 2019 [PS4 ANA KONU] SÜPER LİG AÇIKLANDI! (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.635
Cevap
73
Favori
52.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sessizo6

Oyunda momentum üst noktada insana isyan ettiriyor.Alt komşu yeni taşındı tanımıyor beni yöneticiye gidip hergün evde kavga var demiş. Gülsemmi ağlasammı konami senin aq
    Ahahahhaha süpersin kardeşim yaa valla güldürdün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Teşeklürler kardeşimde gerçekten rezil oldum.

• 3.bir firma keşke futbol oyunu yapıp bizi bu 2 salak firmadan kurtarsa ama bu imkansız çünkü EA tüm lisansları alarak o yolu çoktan tıkadı, asla yaptırmazlar başkasına. Karşısında KONAMI var bu muhalefetten çok memnundur, hikaye tanıdık geldi değil mi?

• Son yamadan sonra özellikle santradan sonra ekranın ortasında siyah gölgeler oluyor bir süre ekranda durup kayboluyor başına gelen var mı?

• Animasyonlu ve hikayeli Analig serimizin 2. bölümü yayınlandı.Kesinlikle bir bakınmanızı tavsiye ederim :)

• Var bir gariplik anlamadim gitti bende , adam tek paslarla bir geliyor iki geliyor iki gol , biz mac boyu rakip kaleyi dovuyoruz ama gol atamiyoruz komedi valla . Sinir olmak zorundamiyiz biz boyle , topla oynmaa desen oda bizde

• Oyunda takımlar online klasmanda bile basmıyor.Rakipler,halı sahadaymış gibi rahat oynuyorlar.Mesele myclup değil.Oyun,şu an çökmüş durumda!!

• Evet momentum var kralı var ama pese bi yıl ara vermiştim bu yıl yine aldım yensemde yenilsemde o player ıd özelliği oyuncuların gerçekci dokunuşları mücadele ruhu inanılmax benzerlikler tadını çıkarıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    2knın bir tenis oyunu var aklın çıkar.

top spin 4 galiba. şu an o ayarda sport oyunu yok piyasada.

2k futbol oyunu yaparsa ben ortalığın bilmemneresine koyar diye düşünüyorum.

ama bir ton iş var lisans, motor. yani yaparlarsa gayet futbola benzer ayırt edemezsin. ama diğer yandan dediğin gibi zor diye girmiyorlar.
  • Ya beyler bu kadar rezillik olmaz ya

Mis gibi kadro kurmuşum oyuncular birbirine giriyor,baskı yapmıyorlar vs

Takımın gücünü 4.yıldıza düşürdüm yine aynı şey

3.yıldıza düşürdüm yine aynı

Acaba sorun bende mi diye düşünüyordum feyk hesap açıp yan hesap denemeye karar verdim.Bildiğin oyun akıyor dandik takımlarla 4.yıldız 5.yıldız takımlara kafa tutuyorum

Ben oynarken bir de mesela lag gibi oyun kasıyordu 5 maç attı yan hesapta hiç birinde kasmadı

Diyeceklerim bu kadar pc den oynuyorum yani aynı pc birinde kasıyorsa eğer mantıken diğerinde de kasması lazım ama açtığım yeni hesapta kasma yok..

Ulan bırakında adam gibi maç atalım
  • Az önce siyah top geldi takımda juventus ülen ronaldo geldi dedim ayaga kalktım:) dybala çıktı kös kös oturdum geri
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesexpert

Arkadaşlar bu momentum ile ilgili ingilizcesi iyi olan bir arkadaş güzel bir yazı yazsın hep beraber konamiyi mail yağmuruna tutalım. Türk kullanıcılar olarak bu durumdan çok rahatsızlık duyduğumuzu ve 100 lerce kullanıcının oyunu sattığını ve gelecek sene almayacağımızı yazalım. Ayrıca server probleminden bahsedelim. Bu olayla alakalı imza kampanyası falan düzenleyelim. Yeni bir başlık açıp bu konu üzerinde çalışmaya başlayalım arkadaşlar.
    Change.org da imza kampanyasi baslatmıslar milletin canına tak etti

https://chn.ge/2OBYouB

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Az önce siyah top geldi takımda juventus ülen ronaldo geldi dedim ayaga kalktım:) dybala çıktı kös kös oturdum geri
    Bana bu sabah geldi Ronaldo, çılgın atıyor oyunda
  • Bugün FIFA 19 aldım pes 19 online berbatlığından bıkıp, pes 19 açtım 4 maç yaptım myclub lag zerre yoktu çok akıcıydı ulan KONAMI ne belasın ya

Not : XBOX

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Bende imzaladım.

• İmzalara göre momentumu kaldırabilirlermi yapılabilirmi bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    İmzaladim dostum teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hiç birşey yapmazlar
  • Güncelleme devam ediyordur sanırım.Bitince giren olursa ne gibi değişiklikler var yazarmısınız.
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.