Şimdi Ara

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
13
Favori
42.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Myclub da offline olarak bilgisayara karsi oynanan tek maç dışında herhangi bi oyun seçeneği varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elturco27 E kullanıcısına yanıt
    Neler var da offline 3 maç kazanınca temsilci veren 2 3 bölüm var. Baktınız mı oraya?

• Şaka mısın konami?

Koleksiyoncudan 15 paket açtım, 1 tane stoper 3 tane siyah kaleci verdi. gerisi gümüş.

Napıcam bu kadar kaleciyi ben?
  • arkadaşlar oyunda pes league ve klasman maçları kalkmış. bunun yerine ikisinin karışımı şeklinde haftalık lig gelmiş. bunun işleyişi şu şekilde. ilk 10 maçınızın sonunda sizi bazı oyuncularla klasmana yerleştiriyor. burada oyuncu sayısı belli. o oyuncularla hafta boyu lig şeklinde sıralamaya girmeye çalışıyorsunuz. ona göre ödüller alıyorsunuz. mesela 12. klasman ödülü 20.000 gp'den başlıyor. tahminimce yükseldikçe bu artacaktır. puan olayı ise sizin sıralamaya dayalı maçlarınızın sonucuna göre her maçta değişiyor.

ayrıca malesef haftalık sim kupasını 2 taneye indirmişler ve geceye almışlar.
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Ne zamandır bu sistemi bekliyordum

Tahminim şu şekilde ki inşallah böyle yapmışlardır.

12. Klasmanda 16 şarlı gruplar yapılmış. Bu klasmanda atıyorum 500 grup var

11. Klasmanda 16 şarlı 250 grup

10. Klasmanda 150 grup

.

.

.

.

.

.

.

2. Klasmanda 16 şarlı 2 grup

1. Klasmanda 16 şarlı tek grup. ( En iyilerin bulunduğu)

Manager oyunlarındaki sistem yani. Her klasmanda farklı ödüller. Vay bee inşallah bu şekildedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

onu kendiniz belirliyorsunuz. oyun planında hazır taktikler kısmında gelişmiş talimatlar var. oradan istediğniz 4 tane hazır taktik ataması yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Peki;diyelim ki 2 defansif gelişmiş ayar seçtik ,ikisi de aynı anda geçerli oluyor mu.Mesela yapay zeka,derin defansı ve sıkı markajı aynı anda uyguluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Peki;diyelim ki 2 defansif gelişmiş ayar seçtik ,ikisi de aynı anda geçerli oluyor mu.Mesela yapay zeka,derin defansı ve sıkı markajı aynı anda uyguluyordu.

Alıntıları Göster
    ben genelde sağ ve sol bekleri seçiyorum defansif olarak ileri çıkmamaları için ve uyguluyor.
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim ,gegen presi ve ceza sahasına hucumu birlikte seçtik;maçta herhangi bir geçiş tuşuna basmadan 2 taktik de aktif oluyor mu?

• quote:

Demek istediğim ,gegen presi ve ceza sahasına hucumu birlikte seçtik;maçta herhangi bir geçiş tuşuna basmadan 2 taktik de aktif oluyor mu?
    evet olur.
  • quote:

Mantıken birbirine uyumlu taktikler seçin üstadım daha verimli olur.

Senin verdiğin örnekteki gegen pres le ceza sahasına hücum birbirine zıt. Şöyleki eğer önde baskı oynatıyorsan geggen pres etkili olur orta saha oyuncuların topa basar ama top kaptırdığında orta saha oyuncuların ilk topa basamazsa önde baskı yapan savunma hattın ceza sahasına hücumu aktiflediğin için komple ceza sahasına doluşur rakibe orta sahada büyük boşluk bırakır. Bilmem anlatabildimmi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesexpert -- 1 Eylül 2018; 15:26:54 >
  • klan nasıl kuruluyo arkadaşlar bilen var mıdır ?
  • Arkadaş herkesin takımı 5 yıldız ne ara kurdular bu takımı? Adamda Ramos, Ronaldo, Ziyech yetmemiş bir de Cruyff var. Biz % 63 siyah olan paketten 3 tane açıyoruz 2 si gümüş çıkıyor.

Takımı biran önce yükseltmek lazım ama Konami top vermiyor adam gibi.
  • Dün akşam arkadaş ile KLAN üzerinden ortaklaşa maç yaptık
    oyunun hızını resmen X2 yapmışlar
    hızlı çekim maçlar yaptık
    top ve adam kontrolü imkansızdı
    şu adamlar güzelim oyunu bozmasalar ne kaybedecekler anlamıyorum
    eğer bu şekilde X2 oynanacaksa maçlar PES19 benim için biter
    Umarım eskiye döner
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    bu pestede fifada da var akşam saatlerinde maçlar daha hızlı oluyor bende dün attığım golü göremedim spiker bağırınca gol olduğunu anladım

• dün hoca olarak sarri yi aldım ona uygun hangi gelişmiş talimatlar kullanılabilir

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

• Bu kadroyla lewandowski,coutinho,beckham,maradonabir çok gold oln tk 1-0 yendim çok iyi oyuncumuyum hyr yani burda bazen bilek vs deniyor oyunun saçmalığı elli bilek olsa oyun buna müsade etmediği sürece bu kadroyu yenemezsin

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 2 Eylül 2018; 11:4:15 >
  • Myclup ta 2 takım kurdum 2.takıma yedeklerden oluşan bir 11 yaptım 1.takımdaki yorulan oyuncular dinlenir mi 2.takımla oynarsam ? yoksa 2 .takımla oynarken yedeklere 1.takımdaki as oyuncuları mı koyayım ?
  • Arkadaşlar merhaba. Her sene pes oynamama rağmen ilk defa bu sene myclub oynuyorum. Maçları kazanıyorum sorun değil ama kadromda çok iyi oyuncular yok. Bakıyorum insanlar uzay kadroları dizmeye başlamış bile. Şu an için bana tavsiye verebilecek var mı? Ortalama bir kadro olsa yeter, yedekleri de yeterli olan. Biri yardımcı olursa taktik verirse çok sevinirim.
  • Sözleşmeleri halletmenin kolay bir yolu yok mu ? Maç başına verdiği az bir Gp de sözleşmeye gidiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Dinlenir hocam. Hem yedeklere alınca da takım ruhu yükselir. Özellikle yeni gelen oyunculardan oynatacaklarını al yedeklere.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.