Şimdi Ara

Pes 2018 Ps4 DH Dostluk Kupası (17subat cumartesi baslıyacak) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
263
Cevap
4
Favori
6.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yokmu yahu kimse oyunun bir hakkını satacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    ilk maç

lefterin_sol-ayağı, juve:2

xostanzo, manu:2

ikinci maç

xostanzo, manu:1

lefterin_sol-ayağı, juve:4

• Tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Ottomans1453vs kızılelma 2023 macının galibiyle oynayacan hocam ilk sayfada eslesmeler finale kadar belli macların sonuclanmasını belkiyorum

@ottomans1453 hocam maçları ne zaman yapacaksınız? belli mi?
    sizi hangi güne kadar bekleyelim?
    eyvallah, sağolasın
  • Çeyrek final maçı; pitbuldoq a teşekkür ederim güzel maçlardı.

Rabellion: Man Utd
    Pitbuldoq84: Leipziq

Man Utd 4-0 Leipziq
    Leipziq 5-2 Man Utd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rabellion -- 2 Mart 2018; 21:48:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rabellion

Çeyrek final maçı; pitbuldoq a teşekkür ederim güzel maçlardı.

Rabellion: Man Utd
    Pitbuldoq84: Leipziq

Man Utd 4-0 Leipziq
    Leipziq 5-2 Man Utd

çok keifliydi tebrikler

• Pes 2018 Ps4 DH Dostluk Kupası (17subat cumartesi baslıyacak)

Son mac kaldı 2. Turdan arkadaslarla konustum bugun oynayacaklar turnuvaya devam eden arkadaslara basarılar diliyorum

Elenen arkadaslarada centilmence oynadiklari icin trsekur ediyorum

Hocam merhaba diğer arkadaşlar neden ilgisiz bu kadar turnuvayı bırak bu konuya girip baktıklarını bile sanmıyorum. 2 maç oynayıp sonucu buraya yazacak kadar vakit bulamıyorlar mı?
  • Rabellion kullanıcısına yanıt
    Hocam ozeldende msj atıyorum bu konuya arkadasların yaptıkları mactan daha fazla vakit ayırıyorum ustelik islerim yogun bide cocuk var bende. dun isleri cıkmıs bugun gelisme olur insallah

• Pes 2018 Ps4 DH Dostluk Kupası (17subat cumartesi baslıyacak)

Arkadaslar turnuvayı sonlandırabiliriz istemiyorsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

Pes 2018 Ps4 DH Dostluk Kupası (17subat cumartesi baslıyacak)

Arkadaslar turnuvayı sonlandırabiliriz istemiyorsanız

her tur için bi süre kısıtlaması olmadığından gecikme yaşanıyor. var sa da ben bilmiyorum.ben devam etmekten yanayım.istenmiyorsa da sonlandırılsın . hafta sonu müsait değildi sanırım arkadas eklemiş ama mesaj atmadı. ben de sormadım

• Her bir tur için 1 hafta süre verildi zaten. Sen sormassan o sormassa zaten oynanmaz bu maçlar ana myclup konusunu takip ediyorsunuz ben görüyorum herkes giriyor konuya. Tek bir kişi için söylemiyorum bunu herkes için sanki zorla maç yaptırıyoruz burda :) gazilitek hocam o kadar emek verip uğraştı keşke uğraşmasaydı bu kadar. Neyse artık kararı gazilitek hocam versin uğraşmak istemiyorsa turnuva sonlansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rabellion -- 5 Mart 2018; 11:20:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rabellion

Her bir tur için 1 hafta süre verildi zaten. Sen sormassan o sormassa zaten oynanmaz bu maçlar ana myclup konusunu takip ediyorsunuz ben görüyorum herkes giriyor konuya. Tek bir kişi için söylemiyorum bunu herkes için sanki zorla maç yaptırıyoruz burda :) gazilitek hocam o kadar emek verip uğraştı keşke uğraşmasaydı bu kadar. Neyse artık kararı gazilitek hocam versin uğraşmak istemiyorsa turnuva sonlansın.

ben arkadasın emeğini göz ardı etmiyorum kendisi katılamadığı halde uğraştı sağolsun. ben katıldığım halde sen yap uğraş deseler onun kadar yapamazdım. her tuda katılanları alıntılayıp şu tarihe kadar oynanacak ve oynayamayan elenecektir gibi bir sey yazılsa .gazilitek hocam da daha az uğraşmış olurdu. neyse kendi takdiri istiyorsa sonlandırsın ben tesekkür ediyorum emekleri için

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Online oldum ama oynamadım hocam siz gece 12 de filan müsait olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

Online oldum ama oynamadım hocam siz gece 12 de filan müsait olurmusunuz

maalesef o saatte müsait değilim aksam 19-23 arası bi saatte olabilir.
  • tamam hocam akşam 20:30 dan önce sizi online görürüsem mesaj atarım 20:30 dan sonra pek giremiyorum gece 12 ye kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 5 Mart 2018; 13:50:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

tamam hocam akşam 20:30 dan önce sizi online görürüsem mesaj atarım 20:30 dan sonra pek giremiyorum gece 12 ye kadar.

tamam hocam 19 da yapabiliriz o zaman
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Hocam turnuvayı sonlandırmak istemiyorum buraya kadar geldik eger dediginiz gibi yapsam katılanlarin yarısını elemek zorunda kalırim ısrarla.msjlara cvp vermeyen arkadasları eledim kalanlar zaten forumda devamlı konustugum aktif arkadaslar zaten onlardan beklemedigim ilgisizlige şaşırıyorum zaten

Bir daha ki turnuvaya watchsapp grubu kurarsan daha iyi olur bence watchsapp dan daha rahat buluşur oynarız

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.