Şimdi Ara

Pes 2017 Mobile [Ana Konu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
3
Favori
14.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun baya dikkatimi çekti,markete çıkmadımı daha?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha beta..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pes 6 motoruyla bir oyun yapsalar cok guzel olurdu. hatta pes 6 direkt getirilse mbil platforma online desteğiyle şahane olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenancet

pes 6 motoruyla bir oyun yapsalar cok guzel olurdu. hatta pes 6 direkt getirilse mbil platforma online desteğiyle şahane olurdu

Şimdiki haliyle de güzel. Kontroller değişirse. Ve online i iyilestirirlerse güzel olur. Zaten beta sürüm.

• Abi videolara baktim guzel gözüküyordu ama tabi kontroller iğrenç

İnşallah kontroller değişirde su aptal ea games bedavaciligi birakirsa aklini basina alir

• Beyler bu oyunda coins mac yaparakmi kazaniliyor? Yada baska yollari varmi?

• Heryer ingilizce ve top nereden acilio bilmiom cok degisik geldi oyun kontroller yaparlar umarim ama f16 bundan bi tık da iyi grafik olarak onun haricinde nasil coins kazanilir anlayamadim bilen biri anltirsa iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: zeo17

Heryer ingilizce ve top nereden acilio bilmiom cok degisik geldi oyun kontroller yaparlar umarim ama f16 bundan bi tık da iyi grafik olarak onun haricinde nasil coins kazanilir anlayamadim bilen biri anltirsa iyi olur

Hocam akşama doğru anlatırım. 3-4 gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beko95590 -- 20 Ekim 2016; 9:48:24 >
  • fifa gibi görevleri yaparak, turnuva ya da CL oynarak coins ve gp kazanabilirsin.. top açmak için de üstten extra diye biyer vardı sanırım oraya tıkla ordan açmak istediğin türü seç yeter. Bu aralar herkese 5 tane siyah top veriyo hediye olarak, kaçırmayın. kontroller henüz tam olmamış, o yüzden ben de simülasyon yaparak ilerliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92830CEBB -- 20 Ekim 2016; 11:41:28 >
  • Hocam extrasta paket yeri goremedim

• Extrastan top agentten paket aldm bi adam cikti ama nerede onu bulamiyorum

• Special agent bolumu noluyo bilmiyorum 5 siyah top aldim guzel oyuncular verdi ama bunlar hep rezervde birikiyomu yoksa trasfer pazari flan varmi yada hizli sat mi oluyo? Birde oyuncu biyoda level 1/30 yazio bunlar oynayarak mi gelisiyo? Kafamda deli sorular

• quote:

Hocam extrasta paket yeri goremedim

Hocam oyunu indirebilecegimiz bir limk varsa pm den ulaşırmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Crowie07

quote:

Hocam extrasta paket yeri goremedim

Hocam oyunu indirebilecegimiz bir limk varsa pm den ulaşırmısınız

İndirme linki ilk sayfada var.

• quote:

Special agent bolumu noluyo bilmiyorum 5 siyah top aldim guzel oyuncular verdi ama bunlar hep rezervde birikiyomu yoksa trasfer pazari flan varmi yada hizli sat mi oluyo? Birde oyuncu biyoda level 1/30 yazio bunlar oynayarak mi gelisiyo? Kafamda deli sorular

bu hafta CL için seçkin 5 oyuncu vermiş hediye olarak. hepsi kadrounuzda birikir, şimdilik ttansfer pazarı falan yok sadece top açarak elde ediyorsunuz. hızlı satma var ancak kimseyi hızlı satmayin, begenmediginiz oyuncuyu antrenor olarak atayin sonra kadronuzdaki oyunculari guclendirmesi icin kullanın. seviye de mac yaparak ve antrenman uygulayarak artiyor. dediginiz gibi 30 max seviye ancak 15 ten sonra artış hızı düşüyor.

• Ben begenmedigim bikac oyuncuyu hizli sattim braz gp verdi oyuncu nasil antrenor olurki? O kismi tam anlamadim scout la ilgili cok sey var ne olduklarni bilmiyorum onun haricinde oyun fifa mobile bin basar onlinde sifir kasma oyun olarak gercekci braz da oyunculari benzetseler f16 daki gbi da klas olurdu oyuncu karti bulmak cok kolay gibi fifadaki cok zordu genel olarak harika kontroller haric :)

• quote:

Ben begenmedigim bikac oyuncuyu hizli sattim braz gp verdi oyuncu nasil antrenor olurki? O kismi tam anlamadim scout la ilgili cok sey var ne olduklarni bilmiyorum onun haricinde oyun fifa mobile bin basar onlinde sifir kasma oyun olarak gercekci braz da oyunculari benzetseler f16 daki gbi da klas olurdu oyuncu karti bulmak cok kolay gibi fifadaki cok zordu genel olarak harika kontroller haric :)

club house, sağ alttan members. Ordan players ile oyuncularına gel, kimi istemezsen üzerine tıkla trainer yap. sonra geri gel sağdan train de kime antrenman uygulamak istersen oyuncunu seç, sonra antrenor olarak da daha onceden antrenör yaptığın oyuncuyu sec uygula. herkes tek kullanimlik oluyo sonra kulüpten ayrılıyor. azıcık gp için satmak yerine böyle daha çok işime geldi.

hemen her mac sonunda scout veriyo. onlari da sec uygula verdiği bedava oyuncuları al.

• Auto ts yapinca team spirit artiyo sim de cok iyi oynuyolar aama santi cazorla gibi adami rezerve atiyo kadroya dda dandik oyuncu aliyo degistirincede spirit dusuyo da iyi adami neden kenara atio?

• auto spirit dediği takım ruhu. Kimya gibi düşün, demek ki o adam o kimyaya dizilişe uygun değil. bende de herkes yedekte bekliyo mecburen yedek takımla oynuyorum..

• Anladim hocam oyun iyi gibi sizce gorusleriniz nedir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.