Şimdi Ara

Pes 2015 (PS4) Online Topluluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu topluluğun kuruluş amacı, Ps4'de Online PES oynamak isteyen kişileri bir araya getirerek, çeşitli lig ve turnuvalar yapmaktır. Pes 2015'in ps4e çıkmasına az vakit kala hep birlikte birşeyler yapalım diye açtım konuyu.

KURALLAR
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

1- Tüm üyeler birbirlerine saygı ve sevgi çerçevesinde yaklaşmalıdır. Topluluğun amacı sadece maç yapmak değil, bu oluşumu uzun süreler devam ettirebilmektir. Bu ise ancak karşılıklı saygıdan geçer.

2- Tartışmalar elbette olabilir doğaldır ancak hiçbir durumda en ufak bir KÜFÜR veya karşı tarafı rencide edici bir davranış yapılmamalıdır. Bu tarz davranan kişi, ne olursa olsun topluluktan derhal uzaklaştırılır.

3- Üyeler katıldıkları ligleri tüm maçlarını tamamlayarak bitirmek durumundadır. Alt sıralara düştüm diye maçları tamamlamamak toplulugun devamını ve liglerin zevkini düşüreceği için bu tarz yaklaşımlarda bulunanlar uzaklaştırılır.

4- Çeşitli hileler yapılması yasaktır. Tespit edilmesi durumunda uzaklaştırma uygulanır.

5- PS4, Whatsapp ve Forumdan size atılan mesajlara mümkün olduğunca cevap vermeniz iletişimin sürekliliği için önemlidir. Lütfen bu konuya dikkat ediniz.

TOPLULUĞA ÜYE OLMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------

-- Yukarıdaki kuralları okuyup kabul ettikten sonra bana (lastwarriors) PM atarak (İsim / Yaş / Şehir / PSN / Forumdaki Nick ) bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir.

İLETİŞİM VE HABERLEŞME

- En önemli konulardan birisi karşılıklı iletişim ve haberleşme... Bunu telefonlarınıza kuracağınız WhatsApp programı ile çözüyoruz.
    Herkes birbiriyle rahatça bu şekilde bilgisayar başına geçmeden de mesajlaşabilecek. Maç programları rahatça yapılabilecek. Transfer görüşmeleri kolaylıkla halledilecek.

Bu nedenle telefonunuza hemen WhatsApp programını kurun...

---------------------------------------------------------------------------------------

ÜYE LİSTESİ:

Cihat / 39 / İstanbul / chtzcn / lastwarriors
    Fatih / 30 / İstanbul / dreamplays / GOadvance
    Murat / 36 / Elazığ / muratgakgos23 / neo23
    Ömer / 24 / istanbul / First_Gamer_Boss / mtrlw220
    Burak / 25 / istanbul / burakboun / trustburak
    Engin / 27/ İstanbul / freekmichael_34 / freekmichael
    Ulaş / 26 / İstanbul / ulasbilsel / davidbeckham32
    Kıvanç / 38 / İstanbul / kikoTR / kikocan
    Yaşar / ist /REDTURK53
    Samet / istanbul / sametbusra1905 / sametbusra1905
    Onur / 36 / İstanbul / onurserdaroglu / homeknight
    Yasin / 31 / Istanbul / kvadankpal / kvadankpakal
    Emir / 24 / Ankara / MustafaEmir10 / AllForYouX
    ? / ? / ? / ERTANTR /?
    Görkem / 29 / İstanbul / gorkemchem / gorkemchem
    Mehmet / 28 / istanbul / us1903 / ottomans1453
    necdet / 34 / izmir / NECO-ksk / NECO ksk
    iskender / 28 / istanbul /iskender86 / iskender86
    Erdem / 29 / İstanbul / kelowistan / osgerdem
    Candaş / 27 / Ankara / Cnds1903
    Mesut / 29 / İstanbul /mesuty_85
    Aykut / 28 / Mardin /aykuteskalen / sirkumsali
    ? / ? / EmreeTR / EmreeTR
    ? / 27 / Ankara / todiefor87 / todiefor87
    ? / 26 / Pargalı1905 / R2-ShevA
    Akif / 26 / TheRecRuiT123 / akifickoTR
    Abdullah / 27 / Ankara / ank007 / makina_muh
    musa / 37 / istanbul / basargan / tarcan2000
    Arda / 30 / Afyon / deathrider-usa / deathrider13
    serhat/26/istanbul/proogee/prooge
    Alper / 25 / lüleburgaz /fbalperx / alp'er
    kadir / ankara / 26 / kadir0688 / kadir8806

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 15 Kasım 2014; 18:39:27 >

• S.A. Dostum... Evet ilk gelen ben oldum PES i deli gibi seven yine ben oldum... Diğer arkadaşları bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

S.A. Dostum... Evet ilk gelen ben oldum PES i deli gibi seven yine ben oldum... Diğer arkadaşları bekliyoruz...

A.s hoşgeldin kardeşim bilgilerini müsait olduğunda bana pmle atarsan sevinirim.
  • Oyun cikaydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereksiz yorumların yapıldığı biryer değil burası beyler baştan uyarayım da. Katılım yapacaksanız gelin...
  • daha oyun cikmadi acelen niye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kongking -- 19 Ekim 2015; 20:01:36 >
  • Güzel konu olmuş şimdiden üye toplamanın bir sakıncası yok ,çıkmasına sadece 3 ay kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webpes -- 6 Temmuz 2014; 21:05:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gönlüm pes 2015 te beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şimdiden 4 kişi olduk dostlar inşallah oyun çıkınca buralar şenlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 6 Temmuz 2014; 22:21:20 >
  • Pes ana konusunu 2 yıl önceden açıpta konu fifa pes kavgası içinde değil burada kendi aramızda konuşalım pes dışında da oyunlar oynayalım haberleşelim diye açtım.. Kimseyi zorla buraya çağırmıyoruz konunun içine edecekler şimdiden yol alsınlar
  • Arkadaşlar bende geldim. Fakat bu oyun çıktığı zaman askerlikte olacağım. Kabul ederseniz fahri üye olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Arkadaşlar bende geldim. Fakat bu oyun çıktığı zaman askerlikte olacağım. Kabul ederseniz fahri üye olabilirim

Dostum kabul ne demek aramıza hoşgeldin Bu arada şimdiden hayırlı teskereler
  • Selam arkadaşlar. Güzel maçlar bizimle olsun.
    Uzun süredir PES'ten ayrı kaldım ama 2015'le dönüş yapacağım. Umarım kısa sürede çaylaklığı atlatırım (-:

Profesyonellerin oynadığı finallerin youtube linkleri var mıdır ?
  • ekle panpa

şimdilik conrad1907 ekle. kuzenin hesabı o. yaşı 20. bende pes2015 çıkana kadar ps4 alıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinobilly -- 9 Temmuz 2014; 17:54:24 >
  • BENİDE ekliyebilirsin ist /yaşar /REDTURK53
  • Evet arkadaşlar Pesin çıkmasına 40 küsür gün kaldı konu güncel hala..
  • ekleyin

psn id : ERTANTR
  • s.a
    arkadaşlar
    ekleyin lütfen
    sametbusra1905
  • Beyler merhabalar bu lig olayını yapan çok iyi bir site var daha öncede söylemiştim sportronline ben bu lige girmeyi düşünüyorum sizin içinde uygunsa bu lige hep beraber girelim çok keyifli olacak diye umuyorum ...

• Ekleyin benide

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.