Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.532
Cevap
19
Favori
98.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler sunucuya girebilen varmı ben güncellemeden sora giremedim. beklenmeyen bir hata olustu diyor.
  • Giriliyor dostum sende bi sorun var galiba veri paketi güncelle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sürekli bağlantım kopuyor. her maç aynı sıkıntı ve her maç rakibinizde bir sorunla karşılaşılmadı diyor. her maç 3-0 mağlup sayılıyorum.

ps3 te bağlantı testi yaptığımda yükleme 5 mb/s indirme 600 kb/s diyor bu veriler iyi mi yoksa düşük mü sebebi bu olabilir mi? bir kaç arkadaş verileri paylaşabilir mi?
  • Nihayet İyi olan takımıma iyi bir Teknik Direktör geldi. Rudi Garcia 91 takım yönetimi. Takım toplam maliyeti 805. Tek sıkıntı Messi Ronaldo ile uyumu çok iyi deüil. Biraz beraber maç yaptırayımda artsın. Herkese iyi eğlenceler

• Arkadaşlar Bir sorum Olacak. Benim Ronaldoya habire Faul yapıyolar. Bir maçta 3 kez herifi mahfettiler,şuan kadromda sakat görünüyo. 3-4 maç yaptım Ronaldosuz ama düzelmedi çocuk hala . Stamina sını falan yeniledim sözleşmesinide 10 maç daha uzattım ama düzelmedi. Acaba Ayağımı kırıldı . Bi önerisi olan varmı? Ronaldo nun Sakatlığı Nasıl Geçecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdasguldali -- 23 Ocak 2015; 16:50:59 >
  • Doktora götür panpa :Ddd

• cagdasguldali kullanıcısına yanıt
    hocam ronaldoyu 5 kişi kadro dışı yedekler varya oraya alacaksın ve kaç maç sakatlanmışsa o kadar maç yap o zaman sakatlığı geçiyor.
  • kemalsanli K kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağol yaa

• bayern113 B kullanıcısına yanıt
    Takımda Neymar var Messi var.Herkes Ronaldocuğuma Saldırıyo . Götürim Doktora Aynen

• Oyun beni sıkmaya başladı, zaten fransa ligi finalinde sürekli psg geliyor finalde, bir de herkes ibra ya da bale bulmuş, golü atan oyuncu 10 kişi kaymaya başlıyor ya da top çevirmeye defansta. Yerse zaten sim'de bile "aramızdaki bağlantı kalitesi kötüleştiği için maç geçersiz sayılıyor".

Oyunun tadı kaçıyor yavaştan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crash_bandicoot -- 23 Ocak 2015; 19:42:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdasguldali

Arkadaşlar Bir sorum Olacak. Benim Ronaldoya habire Faul yapıyolar. Bir maçta 3 kez herifi mahfettiler,şuan kadromda sakat görünüyo. 3-4 maç yaptım Ronaldosuz ama düzelmedi çocuk hala . Stamina sını falan yeniledim sözleşmesinide 10 maç daha uzattım ama düzelmedi. Acaba Ayağımı kırıldı . Bi önerisi olan varmı? Ronaldo nun Sakatlığı Nasıl Geçecek.

Ne yedegi suyu buyu hocam. Myclubtan cikis yap geri gir. Sakat olan oyuncu , bir mac sonra geri døner.

1 futbolcu 1 mac sakat kalir. Ondan sonra myclubtan cik, pes ana menusunden tekrar gir myclube. Duzelmis olarak geri gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalsanli

hocam ronaldoyu 5 kişi kadro dışı yedekler varya oraya alacaksın ve kaç maç sakatlanmışsa o kadar maç yap o zaman sakatlığı geçiyor.

Hocam iyi salamisin ama alakasi yok :))

• ARKADAŞLAR BALE DENEDİM 100% ÇIKMADI İPTAL Mİ OLDU HEPSİ?
  • Pes 15'te momentumun kralı var bu arada. 3-0 geriye düştüğüm maçı 3-7 kazandım, hem de bazı golleri nasıl attığımı ben bile anlamadım, top benim oyuncunun önüne düşüveriyordu.

• Lobide maç yapmak isteyen varsa bu mesajı cevaplasın

• şu bağlantı kopukluğu insanı oyundan soğutuyor yeter artık ya çözüm bulsunlar şuna
  • mr10ur1907 M kullanıcısına yanıt
    anlamadım valla bizde mi şans yok?
    kaleci ihtiyacım olmadığı halde Muslera'yı getireyim diye ilgili kombinasyonu yaptım 67 lik lopy ismli kaleci olmayan gereksiz bir adam geldi,bu konaminin yaptığı iş bu kadar olur zaten,dalga geçiyorlar sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganyan78 -- 25 Ocak 2015; 14:41:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr10ur1907

ARKADAŞLAR BALE DENEDİM 100% ÇIKMADI İPTAL Mİ OLDU HEPSİ?

Bende bir tek Bale'i istiyordum ama daha gerekli temsilcileri toplayamadan Konami duruma el attı galiba. Eskisi gibi çıkmıyor diyenler var. İhtimalleri düşürmüş olabilirler.
  • mr10ur1907 M kullanıcısına yanıt
    bende bale yi denedim çıkmadı. kombinasyonu falan mı değişti acaba. :(
  • nussknacker kullanıcısına yanıt
    eğer değişiklik yaptılarsa sitede de değişikliği gösterseler ya.

ilgili linkte şöyle bir not var ;''Please keep in mind that some combinations are not correct. Use them at your own risk.''
    galiba bazı kombinasyonların doğru olmadığından bahsediyor,ama % 100 olanları kastediyorsa %100 yazmaması lazım
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.