Şimdi Ara

PES 2014'te Güncel Kadro Sorunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen kadronun güncel olmadığını ne biliyorsun oyunun çıkmasına daha 1 hafta var.
  • arkadaş fifayı sevmiyorum zaten ama pestede bu sorunlar olursa nba ile geçicek bu senen onlarda düzgün bi oyun çıkarsalar bari
  • Güncellemeyle düzeltirlerde interneti olmayanlara büyük sorun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fifa dedikleri sözde futbol oyunundaki gibi buz pistinde balon kovalamayalımda varsın oyun çıkışında kadroda eksiklikler olsun be adaş :)))
  • kadro güncelliği fifa da orjinal kullanıcılar için resmen yok ancak pes i orjinal alanlarda bile yaşanan bir gerçek.
    o değilde aklıma geçenlerde fifa 13 ü internetten indirip pc sinde oynayan arkadaşım geldi yazık kadroda daha ne drogba vardı ne snijder adamlar resmen fakirlik çekiyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Güncellemeyle düzeltirlerde interneti olmayanlara büyük sorun

aslında yeni oyunu direk güncellemeyle yapsalar ya, niye uğraşıyolar ki bu kadar. sen o kadar uğraş ama sonuç her sene aynı olsun. futbolun sadece grafikten ibaret olmadığını öğrenmeliler artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: daedlus

pes bakalım satabilecekmisin bu sene :D

quote:

problem değil bu kadrolar güncellemelerle son haline gelecektir... diğer ''futbol'' oyunları gibi buz pistinde balon kovalamayalımda...

Hiç merak etme böyle forever pesçi arkadaşlar olduğu sürece sırtı yere gelmez :) Konami kendi ülkesinde bile bu kadar oyunu satmıyordur.Ben onların yerinde olsaydım ne olursa olsun Türkiye Ligi'ni eklerdim.Siz o zaman görün oyunu ölümüne savunanları
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

quote:

problem değil bu kadrolar güncellemelerle son haline gelecektir... diğer ''futbol'' oyunları gibi buz pistinde balon kovalamayalımda...

Hiç merak etme böyle forever pesçi arkadaşlar olduğu sürece sırtı yere gelmez :) Konami kendi ülkesinde bile bu kadar oyunu satmıyordur.Ben onların yerinde olsaydım ne olursa olsun Türkiye Ligi'ni eklerdim.Siz o zaman görün oyunu ölümüne savunanları

Kardes for ever pes muahahaha. For ever pes ciler pes 2014 ve fifa 14 ün demosunu denedilermi? Pes gitgide for ever fifa ya benZiyor ve en çok satan 20 oyunda pes yoktu ben onu kastetmiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

quote:

Kardes for ever pes muahahaha. For ever pes ciler pes 2014 ve fifa 14 ün demosunu denedilermi? Pes gitgide for ever fifa ya benZiyor ve en çok satan 20 oyunda pes yoktu ben onu kastetmiştim

He bencede pes bitmez ayrı bi yeri var . Nostalji olsun diye her sene pes elde ederim bi nevi nokia hazzı veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel kadroyu bırakın ,fifa'ya iyi benzetmişler ağır oyun yönünden, oyuncular hemen koşamıyor araba gibi vitesle kalkıyorlar:) ama adam hızını aldıysa basıp gidiyor, defans yapacaksan 2 sn de adamı engelledin engelleyemediysen herif basıp gidiyor Alves jordi alba ve ronaldoyu örnek verebilirim, analog ve yön tuşlarını aynı anda kullanamıyorsunuz . Ben analog ile oynarım ama freekick ya da korner olunca yön tuşlarını kullanırım, artık hepsinde analoga muhtaç oldum yön tuşlarına basınca takım taktik ayarlarına gidiyor, koşarken şu çekmek daha kolay benim gibi plase yapmayı sevenler için iş zor çünkü en az 2 sn bekliyor topu ayağında düzeltmeye çalışıyor tabi defans çoktan araya giriyor ya da sizi engelliyor, kısaca bu oyuna alışmak uzun zaman alacak, fifadan pese geçiş yapmak isteyen varsa tam zamanı diyorum
  • Fifa varken bu oyunu kim alir ? Anca oyundan anlamayanlar alır zaten daha oyunda takımların lisansi yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: -CallOfDuty-

Fifa varken bu oyunu kim alir ? Anca oyundan anlamayanlar alır zaten daha oyunda takımların lisansi yok..

oyundan anlamayanlar genelde codcular oluyo oyundaki amac sadece vur iki uc strateji yapılmıyo bile oyun alanı zaten cok buyuk 100 mt arazi :D

• oyun inanılmaz kötü ve dünya kadar hata var yani inanılmayacak kadar kötü bu kadar kötü bir başlangıç hiç görmemiştim sanki pes 6 oynadım stat sayısı düşük grafik berbat topun etrafında daire çizen futbolculardan tutunda sahanın ortasına gelip top alan oyunculardan tutunda oyuncu değişikliklerinde adamların kaybolmasına kadar bir sürü hata var bu sene konami pes 2015 i erken çıkarır boşu boşuna almış olduk oyunu

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Fifa dedikleri sözde futbol oyunundaki gibi buz pistinde balon kovalamayalımda varsın oyun çıkışında kadroda eksiklikler olsun be adaş :)))

Sana robotlarla mutluluklar ergen.

• Daha PES'in güncel kadroyla çıktığını görmedim ki zaten, her yıl böyle. Alışığız yani durum normal.

• Bu Yıl ki Pes 2014 beceriksiz insanlar için oldukça kötü bir oyun olabilir, ''çalım atamıyorum, adamlar çok ağır, oyuncular zor koşuyor vb'' gibi sözleri çokça işiteceksiniz, tabi ki daha açık şekilde beceremiyorum diyemedikleri için oyun çok kötü deyip kendilerini teselli etmekle yetinecekler mecburen. Eğer oyuncu kontrolünüz çok iyiyse bu yıl ki serinin bağımlısı olabilirsiniz, adamlar gayet ağır hareket ediyor ve gerçekçi, pas attığınızı şut çektiğinizi hissediyorsunuz adeta, Pes 2014 te yeni bir özellik daha var saha içi sesleri ve tribün seslerini yükseltip kısabiliyorsunuz eski serilerde saha içi sesi ve tribün sesi birleşikti tribün seslerini kıstığınızda saha içi seslerde kısılıyordu bu sorun giderilmiş. grafiklerdeki gelişmede göz ardı edilemez. Pes 6'dan sonra tam rayına oturmuş bir pes çıkmadı Pes 2010 biraz iyiydi ancak PES 2014 geride kalan tüm serileri geride bıraktı, 3 yıl aradan sonra tekrar zirveye yerleşti.

• çünkü oynadımb

• konami toshiba, kodac, Panasonic, nec, sony bunlar artık eski güçlerinden çok uzakta. böyle giderse konamide kendi çukurunu kazmış olacak.
  • Anlaşıldı. BU sene de Fifa'dayız.
    Arkadaş. Türkiye'de yasaklasalar, Konami batacak varya. Sırf bizim gerzek oyuncularımız kalkındırıyor bu boktan oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onsekiz

Bu Yıl ki Pes 2014 beceriksiz insanlar için oldukça kötü bir oyun olabilir, ''çalım atamıyorum, adamlar çok ağır, oyuncular zor koşuyor vb'' gibi sözleri çokça işiteceksiniz, tabi ki daha açık şekilde beceremiyorum diyemedikleri için oyun çok kötü deyip kendilerini teselli etmekle yetinecekler mecburen. Eğer oyuncu kontrolünüz çok iyiyse bu yıl ki serinin bağımlısı olabilirsiniz, adamlar gayet ağır hareket ediyor ve gerçekçi, pas attığınızı şut çektiğinizi hissediyorsunuz adeta, Pes 2014 te yeni bir özellik daha var saha içi sesleri ve tribün seslerini yükseltip kısabiliyorsunuz eski serilerde saha içi sesi ve tribün sesi birleşikti tribün seslerini kıstığınızda saha içi seslerde kısılıyordu bu sorun giderilmiş. grafiklerdeki gelişmede göz ardı edilemez. Pes 6'dan sonra tam rayına oturmuş bir pes çıkmadı Pes 2010 biraz iyiydi ancak PES 2014 geride kalan tüm serileri geride bıraktı, 3 yıl aradan sonra tekrar zirveye yerleşti.

sen oyundan anlamıyorsun birader grafik olarak sanki 10 yıl oncenin oyunu gibi o yüzden sana başka birşey demeye gerek yok senin bahsettiğin oynanabilirlik görüntü olarak sana eğer iyi geliyorsa sen git 8bit oyna :D

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.