Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.321
Cevap
28
Favori
390.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne zaman laptop'um da bi sayfa,müzik,video vb. açsam o zaman kasıyor ve bağlantı kopuyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 30 Eylül 2012; 3:58:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avery

quote:

Orijinalden alıntı: ejderooo

arkadaşlar online modda kendi istatistiklerimizi nasıl görüyoruz?

Maç kayıtları diye bir seçenek var bir yerlerde. O.

teşekkür ederim arkadaşım.gallery bölümündeymiş.ya pes 2012 de herşey online modun içindeydi.bunda biraz dağınık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

quote:

Orijinalden alıntı: Avery

Ne kopmaymış arkadaş, 80 tane maç yaptım bi kez kopmadım, tost makinesinden mi bağlanıyorsunuz anlamadım ki.

Bi de KONAMI'ye suç atıyorlar onu çözemiyorum, hadi diyelim herkesin bağlantısı kopuyor.

1- Bu KONAMI yüzündense ne yenik ne galip sayılırsın, maç oynanmamış sayılır. Paran da gitmez hiçbir şey olmaz.

2- Eğer karşı taraf kopuyorsa galip sayılırsın, daha güzel olur oyuncularının yorgunluğu artmaz üstüne de para alırsın.

3- Senin bağlantın kopuyorsa onun için de TTNet Arıza kaydı bırakacaksın Konami'yle ilgisi yok.

Dediğim gibi bu sene 80 maç yaptım kopmuşluğum yok, geçen sene de 500 maç yaptım yine koptuğumu hatırlamıyorum. Varsa da 1-2 dir.

Çözemedim.

Online Müsabakalara gir de 2 3 sefer full maçlrı yap gör tost makinesinden mi databanktan mı giriyoruz nete.

Kaç sefer müsabaya girdiysem ilk 10 a kadar en fazla dayanıyor sora tamm maç başlayacakken kopuyor ve bir süre server yoğun olabilir şu an bağlanılamıyor şeklinde hata alıyorum.

Onu geçtik puan çok önemli değil fakat bağlanınca hiç bi neden yokken aptal bir sunucu hatası yüzünden bizim puanımız düşüyor bu böyle devam ederse nezaket derecen A dan B lere C lere düşer ve hiç bi online etkinliğe katılamazsın.

Psn imde 3 kişiye sordum 2 si sürekli kopmalar olduğundan bahsetti biri zaten offline takılıyormuş. Senin bağlantın efsane dostum demek ki uydu üzerinden kesintisiz direk konaminin ana serverına bağlamışlardır seni hiç kopmazsın

Ayrıca ttnetr felan kullanmıyorum UyduNet kullanıyorum 10 mb diğer oyunlarda bu tarz bi kopma yok psnden de düşmüyoruz sadece Pes'te oluyor kimi suçlayalım seni mi?

+ 100000 2012 de 1000 maçtan fazla yaptım 2-3 maçım anca kopmuştur.. pes 2013 çıktığı illk haftada kesinlikle kopma yaşamadım ama son 2 gündür acayip bişey var..kesinlikle internette sorun yok. psn kopmuyo çünki sadece konami sunucudan atıyo..yani bu kadar kişi aynı anda oyun kopmalarından bahsediyorsa bi bildiğimiz vardır demektir.. tost makinesiyle hesap makinasıyla alakası yok olayın...

• Aynen.. Tamamen konami ile ilgili.. Pes 2012 de kopmalar yaşadığımda oyun yavaşlardı mesela.. Bunda öyle bişeyde yok.. Oyun gayet iyi ve hızlı oynanırken birdenbire tak diye atıyo.. Sonra girmeye çalışınca server yoğun olduğundan veya bakım yapıldığından erişilemiyor diyo.. Daha öncede yazdığım gibi kesinlikle bir süre 2012 ye dönüş yapıcam.. Umarım salı günkü bakımda çözerler durumu.. Burdan takip ederim.. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online maçlara, geçen hafta girmiştim..Oynarken çoğu maçta lag ,dikkatimi çekmişti..Pes 2012 de ,bazı istisnalar hariç, lag yoktu..Bu kez de kopmalardan bahsediyorsunuz..Demek ki bu Konami akıllanmayacak..Pes 6 gibi bir efsaneden sonra, Pes 2008 gibi ucube bir oyunu çıkarabilmek, Pes 2011 ve 2012 gibi online bakımdan sorunsuz 2 oyundan sonra, tekrar online olarak sorunlu bir oyun çıkaran, her sene oyundaki bir eksikliği düzeltirken , oyundaki olumlu bir özelliğin de içine edebilen abuk sabuk bir firma oldu Konami...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 30 Eylül 2012; 10:35:32 >

• Pes 2013 gayet guzel olmus hatayda satıs fıyatı 125 tl alıcam 1-2 gun sonra:):):)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlineda fırtına gibiyim pes 2013 cidden kusursuz ya 10 üzerinden 10
  • Birşey merak ettim TR hesabı olanlarmı kopuyor genelde? mesela benim TR hesap..Belki İNG psn hesaplarında kopma olmuyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Birşey merak ettim TR hesabı olanlarmı kopuyor genelde? mesela benim TR hesap..Belki İNG psn hesaplarında kopma olmuyordur.

benim psnde uk ama kopuyor..bakma yukardaki 1-2 kişinin dediklerine bakalım yoğunluktan herhalde
  • Benim PSN'de US ama kopuyordu.Şu anda bir sorun yaşamıyorum.Umarım da karşılaşmam çünkü dün en az 15 maç sunucu hatasından dolayı mağlup sayıldım.
  • Xbox ta oynuyorum hic kopma sorunu olmadi nadiren de lag oluyor.Xbox konaminin değilde ms in kendi sunucularini kullaniyor sanirim.

• Bu yoğunluk soonucu günde ÖĞLE-AKŞAM-GECE 2'şer turnuva oluyordu dünden itibareb 3'er maça çıkmış..5 dk. kaydırma olmuş :)
  • müsabaka yapıyorum 500 kişi oluyor ve katılmak gerçekten çok zor adam gibi 100 er kişilik olsa ne güzel olur böyle olmuyorki
  • arkadaşlar pes 2013 için ps3 için ingiltere liginden sadece chelseanın arsenalin ve liverpoolun formalarını yamalamak istiyorum verebilceğiniz bi link var mı ya ?

• Arkadaş sabah sabah konami ve bu lamer tipler yüzünden sinirlerim hopladı gene.
    3 maç yaptım. İlk maçta maç 55. dk da 6-0 oldu. rakip fark yiyince kendi kalesine gol atmaya başladı. Daha sonra hükmen galip sayıldım.
    2. maçta 25.dk da 5-0 öne geçtim ve rakip gene kendi kalesine gol atmaya başladı. Bu maçtanda hükmen galip ayrıldım.
    Daha sonra 3. maça girmek isterken "çok fazla uygunsuz davranış ve maçlarınız oluyor. Bu davranışlarınızı devsam ettirirseniz maçlara alınmayacaksınız ve nezaket dereceniz C ye düşecek" gibisinden bi uyarı geldi
    Arkadaş ben oyunumu oynuyorum, rakip fark yiyince maçı bozuyor ama ben uyarılıyorum. Bu nasıl saçmalıktır anlamadım.
    3. maçta ise bu sefer konaminin serverından ötürü olduğuna emin olarak (Çünkü maç gayet akıcı iken birden bire kopuyor), maçtan attı beni ve yenik sayıldım.

Ne yapmalıyım arkadaşlar bir yol gösterin. Olurda bu ahlaksız oyuncular yüzünden müsabakalardan men yersem ne yapıcam ben. Konamiye mail mi atmalıyım? Yada oyunun save dosyalarını silsem sıfırdan başlamış gibi olur muyum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 30 Eylül 2012; 14:03:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

Benim PSN'de US ama kopuyordu.Şu anda bir sorun yaşamıyorum.Umarım da karşılaşmam çünkü dün en az 15 maç sunucu hatasından dolayı mağlup sayıldım.

aynen bende dun 10 macta sınıcı sorunu yasadım ve takımdan degerlı admları atmak zorunda kaldım takım degerım 10-20 bın asagı dustu :((
  • Beyler çalım ve şutta sıkıntım var. Sizce en iyi en rahat çalım hangisi? Maç içerisinde hiç çalım atamıyorum ya. Bir de iyi şut atmanın püf noktası nedir? Bir çok tip şut var çünkü..
  • Kopmaya devam ediyor, takım hacamat oldu

Bağlantı test sunucusuna bağlanamıyor.. Sunucu çok yoğun ... Vs vs

10 yenilgim oldu 7 tanesi kopmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: k112

Beyler çalım ve şutta sıkıntım var. Sizce en iyi en rahat çalım hangisi? Maç içerisinde hiç çalım atamıyorum ya. Bir de iyi şut atmanın püf noktası nedir? Bir çok tip şut var çünkü..

En rahat çalımlar R2 ile yana doğru atılanlar sanırım.

Düz şut çekerken de oyuncunun şut gücünü ve yeteneğini göz önünde bulundurarak şiddetini ayarlamakta fayda var. Bir de şut çekerken yön belirlemek çok önemli. Uzaktan bir şutta özellikle, çok hafif yön vermek gerekiyor sol çubuk ile.

Çaprazdan atılan şutlarda ise oyuncu da yetenekliyse R2+Şut ile harika vuruşlar çıkarılıyor köşeye. Top kötü yerde sektiği için kaleci de çıkaramıyor çoğunlukla.

• yaa kopma yasamayan bırı hangı dns yi kullanıyor yazabılir mi ??
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.