Şimdi Ara

PES 2013 ÇALIM ATAMIYORUM(BAĞLI ÇALIM DEĞİL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar pes 2013 de hiç çalım atamıyorum ronaldo messi ile bile bağlı çalımlardan bahsetmiyorum normal çalımdan bahsediyorum adam geçme nasıl yapacağım ? pc den joystik ile oynuyorum.

bir de biz ps kafede de pes oynuyorum orada oyuncular deli gibi koşuyor pc de böyle değil oyun hızını +2 yaptım biraz değişti ama hala aynı bunu nasıl değiştirebilirim ? bir de hem ps3 te hem de pc de defans nasıl yapılır ?

edit: arkadaşlar bir de savunma yaparken l1 ile adam değiştirdiğimde hızı çok kesiliyor böyle çok gol yiyorum adam değiştirmiyorum yine yiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E32D1212 -- 27 Haziran 2013; 11:16:06 >

• Valla ronaldoyla çalım atmak için sağ yapıp adamın yanından uçak gibi geçip gidiyor zaten.Messi çabuk düşüyorda. Benim en çok kullandığım şut + pas konsolda kare+çarpı güzel bir çalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynet_net

Valla ronaldoyla çalım atmak için sağ yapıp adamın yanından uçak gibi geçip gidiyor zaten.Messi çabuk düşüyorda. Benim en çok kullandığım şut + pas konsolda kare+çarpı güzel bir çalım..

madrid almıyorum zaten de aldığım zaman onla bile çalım yapamıyorum o derece yani. genel olarak bütün oyuncularda çalım ve defans taktiği nedir ? kare + çarpı da herzaman yapılmıyo ki
  • Valla sana şöyle söyleyeyim ozaman.Bulunduğum yerde çoğu arkadaş + cafe sahibiyle maç yaptım ve 0 formation yapan biriyim.Karşımdaki adam maç başı yarım saat formation yapar + maç içi ben 0 formationla oynar ve büyük çoğunluğunu da alırım. Olay sadece çalım işi değil ama sen onu sorduğun için. kare + çarpı geniş alanlarda her zaman işe yarar elinin yatkınlığı önemli.Hata yapmadan uygularsan başarılı olur.bağlı çalımmış özel hareketmiş bilmem ama dar alanlarda da her zaman yaptığım hız tuşundan elini çekerek adamı maymun etmek zaten bunu ortalama üstü özellikleri olan her oyuncuyla yapabilirsin.Adamı sabaha kadar yanından geç etrafında tur attır.İmkanı yok o topu senden alamaz.Geçtiğin an sonra hız tuşuna devam tek çalım taktiğim budur ve ayağımdan zor top alırlar sana öyle söyleyım.Ama el alışkanlığında bitiyor işte herşey bunu biraz pratik yap sonra rakibinin çıldırmasını keyifle seyret

• quote:

Orijinalden alıntı: bynet_net

Valla sana şöyle söyleyeyim ozaman.Bulunduğum yerde çoğu arkadaş + cafe sahibiyle maç yaptım ve 0 formation yapan biriyim.Karşımdaki adam maç başı yarım saat formation yapar + maç içi ben 0 formationla oynar ve büyük çoğunluğunu da alırım. Olay sadece çalım işi değil ama sen onu sorduğun için. kare + çarpı geniş alanlarda her zaman işe yarar elinin yatkınlığı önemli.Hata yapmadan uygularsan başarılı olur.bağlı çalımmış özel hareketmiş bilmem ama dar alanlarda da her zaman yaptığım hız tuşundan elini çekerek adamı maymun etmek zaten bunu ortalama üstü özellikleri olan her oyuncuyla yapabilirsin.Adamı sabaha kadar yanından geç etrafında tur attır.İmkanı yok o topu senden alamaz.Geçtiğin an sonra hız tuşuna devam tek çalım taktiğim budur ve ayağımdan zor top alırlar sana öyle söyleyım.Ama el alışkanlığında bitiyor işte herşey bunu biraz pratik yap sonra rakibinin çıldırmasını keyifle seyret

sağolun hocam bir şey daha soracağım.

şimdi ben ilk başta pesedit 2013 4.0.0 ı kurmuştum sonradan hoşuma gitmedi ve sildim. şimdi ben zorrentten indirdim oyunu dlc 6.0 kurabilir miyim ? bir de dlc 6.0 ve versiyon 1.4 linki atabilir misiniz. saatlerdir arıyorum bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.