Şimdi Ara

Pes 2009 KONAMI ID Almak (Online için) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
31.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: vatik660

ben aşağıdaki hatayı aldım yardım plesss portları açtım modemden güvenlik duvarıda kapalı ordaki portlarıda açtım ama yok aşağıdaki hatayı veriyo

Pes 2009 KONAMI ID Almak (Online için)

aynı sıkıntı bendede oldu yardımcı olurmusunuz ne yapabılırım...hıcbır ayar ıle oynamadım..sadece cıkan update yaptım 24 mb lık o kadar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xavi06
    aynı sıkıntı bendede oldu yardımcı olurmusunuz ne yapabılırım...hıcbır ayar ıle oynamadım..sadece cıkan update yaptım 24 mb lık o kadar..

Modeminizden port açmanız gerekiyor. Bir şekilde kapanmış demek ki 5730-5739 arası. UDP için açmanız gerekiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fructoser

quote:

Modeminizden port açmanız gerekiyor. Bir şekilde kapanmış demek ki 5730-5739 arası. UDP için açmanız gerekiyor.

dostum ınan port acmanın nasıl oldugunu bılmıyorum...nasıl yapacagım..benım tv nın arkasında dagıtıcı var ana ınternet kablosu baglı bırı bılgısayara bırısıde ps3 e gelıyor..
  • quote:

dostum ınan port acmanın nasıl oldugunu bılmıyorum...nasıl yapacagım..benım tv nın arkasında dagıtıcı var ana ınternet kablosu baglı bırı bılgısayara bırısıde ps3 e gelıyor..

PS3'te nasıl oluyor birşey diyemem. Ben PC kullanıcısıyım.
  • bilgi için çok teşekkür ederim ramazan_abi
  • eline sağlık kardeş de ben üye oldum patch indirmem için sayfa açtı indirdim pacth yüklemek için tıklıyorum ama patch donup kalıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocean

eline sağlık kardeş de ben üye oldum patch indirmem için sayfa açtı indirdim pacth yüklemek için tıklıyorum ama patch donup kalıyor
  • bende onay mail i geliyor ama orada agree yazmıyor.
  • bende ps3 icin orjinal oyun mevcut bu oyundaki keylerle pc de oynayabilirmiyim ? eger oluyorsa nasil yapavbilirim acaba
  • selamun aleykum abiler ben yeni üyenizim site gerçekten çok yararlı çok teşekkür ederiz vermiş oldugunuz bilgiler için

benim sizlerden bir ricam olacak acaba benim adıma konami id ve game id alırmısınız?

eger alırsanız çok memnun ve duacı kalırım size alırsanız msn adresime gönderirmisiniz mail olarak msn adresim (hsngul.44@hotmail.com)
  • benim acilen pes 2009 üyeliğine ihtiyacım var 2012 güncellemesi olduğu için 2009 a üye olamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5582D6033 -- 26 Ağustos 2012; 20:36:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.