Şimdi Ara

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir. (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
133
Favori
137.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 3-4 gündür böyle hocam. Sabah 2 saat civarı düzelmişti şuan yine arızalı.
  • Son girdiğim 5 kapak 0,5 tl 👌

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 tane kod girdim ilji 1 tl diğerleri 50 kuruş çıktı

• Hayrına 1 tane 25 kurusluk kod lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 krs dışında puan çıkan varmı.10 tane girdim hepsi 50 krs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 kuruşa devam

• Dün 2.5tl kazandım.ondan once 2x 50kurus 1x1tl

• Arkadaşlar Merhaba. Ben Toplam 20 Kapak girdim ama,

1 ay içinde En fazla 30 kapak girebilirsin uyarısı aldım...Neden bu uyarıyı aldım? Birde 5 ve katları olarak mı alabilirim benzini? 65 lira birikti bu ay...65 i komple alabilir miyim?

Geçen ay da. 90 almıştım...

• Beyler benim fiziksel positive kartim yok. Sadece uygulamdan olusturdugum sanal kart var ve bunu benzinliklerde kullanamadilar. Migroslarda kullanmak icin nasil bir islem yapmak lazim?

• dün bi tane 25 TL çıktı, inanamadım
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Yakıtı alınca veya öncesinde PO müşteri hizmetlerini ara, bende fiziki kart yok ve ödeme yapamıyorum de, onlar karttan silip cep numarana yönlendiriyor puanları. Ödeme esnasında görevliye cep numaranı söyleyip puan kullanmak istediğini belirt pos makinesine giriş yaparak senden o fiziki olmayan ve PO ya kaydettiğin kartın şifresini girmeni isteyecek ve işlem bitmiş olacak.
    Aynı sorunu ben bu şekilde çözdüm.
  • Tahminim ilk girdiğim kapak şifresinde 50 TL yakıtı alan benimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor68

Yakıtı alınca veya öncesinde PO müşteri hizmetlerini ara, bende fiziki kart yok ve ödeme yapamıyorum de, onlar karttan silip cep numarana yönlendiriyor puanları. Ödeme esnasında görevliye cep numaranı söyleyip puan kullanmak istediğini belirt pos makinesine giriş yaparak senden o fiziki olmayan ve PO ya kaydettiğin kartın şifresini girmeni isteyecek ve işlem bitmiş olacak.

Anladim hocam bir de simdi gordum money olarak kullanma olayi varmis o biraz daha kalici cozum sanki ama yapamadim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Anladim hocam bir de simdi gordum money olarak kullanma olayi varmis o biraz daha kalici cozum sanki ama yapamadim :)

Moneyler Petrol Ofisinde kullanılabilir ama akaryakıt puanları money olarak kullanılamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamu Spotu

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Moneyler Petrol Ofisinde kullanılabilir ama akaryakıt puanları money olarak kullanılamıyor.

Sagolun hocam bilgi icin.

• 10-11 eylülde Migrosta 60 tl üzeri alışverişe 12'li lipton icetea 7 tl. Po kampanyalı mıdır bilmiyorum. Eğer kampanyalı ise değerlendirebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: yktzybl

10-11 eylülde Migrosta 60 tl üzeri alışverişe 12'li lipton icetea 7 tl. Po kampanyalı mıdır bilmiyorum. Eğer kampanyalı ise değerlendirebilirsiniz

500 ml olan hocam kampanya ya dahil degil

• 31 ağustosta kod girdiğim telefona 30 eylülde puan girebilecek miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anvil

31 ağustosta kod girdiğim telefona 30 eylülde puan girebilecek miyim?

Hayır giremezsiniz
  • 25 tl çıktı bunu direk kullanabilirmiyim puan kullanma sistemi nasil po da

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.