Şimdi Ara

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.116
Cevap
133
Favori
137.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün carrefour a bu kampanya da geçerli olan liptonlar gelmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • retrocr kullanıcısına yanıt
    Peki kampanya doğru ise bizlere verdiğin rahatsızlıktan dolayı herkesden özür dileyip,kendini uzaklaştıracakmısın 1 ay buralardan.?
  • Boş boş tartışmak yerine esas konuya dönelim. En ucuz icetea nerde?
    Migros katalogda 1.5lt 2.35tl olarak görmüştüm. Birde ucuz kutu icetea bulursak şişeler ile aynı oranda hediye puan verip vermediğini öğrenmek içinde bir istatistik tutmak gerek.
  • Rizörvıd. Normalde hiçbirini içmem para verip
    Hangisini alırsak karlı olur 10*fruko falan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdir iyi haberimiz oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanirim en uygunu fiyat bakımından fruko. 1.19 du migrosta sanırım 1 veya 1.5 lt.

• quote:

Orijinalden alıntı: retrocr

quote:

Orijinalden alıntı: arda0666

Ya arkadaşım çocuk musunuz beyniniz mi yok?

Adam başlığa ne yazmış, web sitesinde ne yazmis, 1 Mayıs'ta başlıyor demiş di mi?

Kampanyanın yalan olup olmadığına şu an değil 1 mayıstan sonra karar verin.

Türkiye çapında binlerce mağaza var hepsine kampanyalı ürünleri kampanya başlamadan 2 hafta önce eksiksiz ulaştırmak mümkün olmayabilir?

Kampanyaya 4 gün kalmış ama ben 1 tane etiketli ürün bile görmedim. Ürün gören fotoğraf paylaşsında bizde görelim. Pepsiden resmi açıklama gelene kadar site açılsa bile kodları siteye girmeyin. Kodları çalmak için kurulmuş bir web site bile olabilir. Siz kampanya var diye kodları girersiniz çakallar oradan alır. Veya kampanya var ayağına sahte kapak kodlarını satmaya çalışabilir. Google da bu kampanya ile ilgili arama yaptığımda sadece bu konu ve sıcak fırsatlardan konu kopyalayan birkaç web sitesi çıkıyor. Taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. 1 mayısta pepsiden ve petrol ofisinden resmi bir açıklama gelmediği ve bu kampanyanın sahte olduğu ortaya çıktığı taktirde, gerek internet üzerinden gerekse savcılık kanalı ile suç duyurusunda bulunacağım. Bu yapılan özel belgede sahteciliğe ve organize dolandırıcılığa girmekte. Eğer böyle bir sahtecilik durumu varsa yapan kişi, herkesten özür diler ve sayfayı kapatırsa suç duyurusunda bulunmam.

Eğer gerçekse de bu kadar boş konuşup iftira attıgın için sen arkadaştan özür dileyecek misin?

Araştırma yapmayı google a yazmak sanan bi acizsin, yeteneksiz ve cahilsin

Keşke taşlar gibi sen de yerine otursan da artık boş konuşmasan, yeter.

• Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir.

Buyrun Migrosda 1 Lt 2,45-2,35 arasi ben 1 Lt aldim 300 Ml

2.15 felan

• Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir.

Fotolar benden

• Donanım Haber kullanıcılarına duyurumdur;

Pepsico içecek firmasının ve Petrol Ofisinin birlikte düzenlemiş olduğu kampanya, ilk etapta bende şüphe uyandırmıştır. Yetersiz bilgi, promosyonlu ürünlerin hala piyasaya çıkmamış olması ve Pepsico müşteri hizmetlerinin yanlış yönlendirmesi ile asılsız komplo teorileri geliştirdim ve Donanım Haber forum ailesinin değerli üyelerini dolandırıcılıkla itham etme gafletine düştüm. Aşırı süpheci ve hatta paranoyakça yaklaşımımdan ötürü bütün forum ailesinden ve özellikle reko kullanıcı ismi ile forumda yer almakta olan değerli arkadaşımızdan özür dilerim.

Saygılarımla

Retrocr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retrocr -- 27 Nisan 2017; 15:5:9 >

Pepsi, Yedigün, Fruko ve Lipton Iceteaden Petrol Ofisinde Ücretsiz Yakıt.Kampanya sona ermiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UncleGrndpa -- 28 Nisan 2017; 9:2:25 >

• PO karta mı ihtiyaç var? Nasıl yapıcaz?

• Site açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sabbra

Gercek bir olay anlatayım.

Bir arkadaşım iddaadan bir haftada 18000 TL kazandı.

Cebinde de 16000 TL vardı. Birleştirip 34000 TL ye araba aldı.

Geçen kurbanda köyüne gitti. Aracı park edip el frenini çekmeyi unutmuş, araç kayarak uçurumdan yuvarlanmış.

Aracın hurdasını 16000 TL ye satmıştı.

Kısaca .. suyuyla gelen sel suyuyla gidermiş.

kalan 16000 ile akıl hastenesine yatırılabilirdi
  • 50 kuruş yakıt ne kadar yaw :) 100gr mı ?
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    350-400 g felan

• sabbra kullanıcısına yanıt
    Arada kullandığı süre yine kar kalmış daha nolsun.
  • Rena34 kullanıcısına yanıt
    shelldeki gibi bu puanların biryere yüklenmesi gerekiyor..o nednele pozitif kart yada po ya tanıtılmış money karta ihtiyacınız oalbilir..
  • arkadaş özür dilemiş özrünü kabul ediyorum..konumuz sitenin ne zaman açılacağı..bende 4 kod var ve halen nasıl olacagı belli değil.. bu arada icetea pepsi fruko ürünüdür..
    http://www.pepsico.com.tr/brands/
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaMi63

Bugün carrefour a bu kampanya da geçerli olan liptonlar gelmişti.

Kampanyalı ürünler arasında Akdeniz güneşi ile Karadeniz rüzgarı olan ürünlerde varmıydı ?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.