Şimdi Ara

PEPSİ'DEN HER KAPAĞA 20 MİL (MİLES&SMİLES) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
928
Cevap
30
Favori
50.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanyanın 3. ayı oldu.uzamaz gibi geliyor. haziran ayında kampanya tarihinin bittiği gece giriş yapmaya devam edebilmiştim..sabah da kampanyayı 1 ay daha uzattıklarını yazmışlardı.yani uzayıp uzamayacağını en erken yarın gece anlayabiliriz gibime geliyor :)
  • Bana da uzatmazlar gibi geliyor. Umarım uzatilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzasa ne olacak!! Kod fiyatı ve vergi biletten pahalıya geliyor artık. Uğraştığın da yanına kar:)

• Ahmet Karakaya

pepsi thy mil kampanyası yarın sona erecekmi yoksa uzatılacakmı sayın admin bilginiz varmı?

Beğen · Yanıtla · 3 saat önce

Pepsi

Kampanya 31 Ağustos 2014’te sona erecek Ahmet.
  • Arkadaşlar elinde kod olanda kendine kullanıyor son Dk olması elinde kod olan için değil, ihtiyacı olan alıcı için sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brave-wolf

Arkadaşlar elinde kod olanda kendine kullanıyor son Dk olması elinde kod olan için değil, ihtiyacı olan alıcı için sorun.

Aynen dediğiniz gibi
  • Bilet parasına kod alacağıma thyden kampanyalı bilet kovalarım daha iyi. Millet bu kampanya var diye fiyatlarda uçmuş. Bitsin de bari kime satıyorlar kodları görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

Orijinalden alıntı: Brave-wolf

Arkadaşlar elinde kod olanda kendine kullanıyor son Dk olması elinde kod olan için değil, ihtiyacı olan alıcı için sorun.

Aynen dediğiniz gibi

Aynen kardeşim, yani geçende 99 tl normal herşey dahil THY fiyatı olan bilette bile indirim istenmekte, Millerle alım bu fiyatlarda değil, genelde aktarmalı olan 200-300 arası için avantajlı, oldu normal 120 tl olan bilete otobüs fiyatından uçmak isteyen oluyor, kendilerine diyorum otobüse binin, buradaki amaç kesin uçacak ama yüksek meblalı biletlerde yardımcı olmak yoksa 120 tl uçak biletine indirim isteyene almak değil .

• sabiha - g.ANTEP uçuşunda (70 tl) sınıf olarak U geçiyor.. mil kazanma bölümünde U ya karşılık ne kadar mil kazanılacağı yazmıyor.. hiç verilmez mi mil acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

sabiha - g.ANTEP uçuşunda (70 tl) sınıf olarak U geçiyor.. mil kazanma bölümünde U ya karşılık ne kadar mil kazanılacağı yazmıyor.. hiç verilmez mi mil acaba?

Ödül mil vermez hocam
  • quote:

yarın thy milessmiles yurtiçi uçuşlarda ödül bileti 3750 milden den 4500 e çıkarırsa ne etcez?

Kişisel bilgileri değiştirme kampanyasıyla 8500 yap şimdiden. Eğer dediğin gibi bir şey olursa 10 euro karşılığında 500 mil alırsın. 9000e tamamlanır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hacikemal

quote:

sabiha - g.ANTEP uçuşunda (70 tl) sınıf olarak U geçiyor.. mil kazanma bölümünde U ya karşılık ne kadar mil kazanılacağı yazmıyor.. hiç verilmez mi mil acaba?

Ödül mil vermez hocam

30 eylülden önce yapılacak 2 adet U sınıf uçuş için ödül mil vermesse hoşgeldin 1000 mil ile hoşgeldin 4000 mil vermez mi?
  • quote:

quote:

quote:

Ödül mil vermez hocam

30 eylülden önce yapılacak 2 adet U sınıf uçuş için ödül mil vermesse hoşgeldin 1000 mil ile hoşgeldin 4000 mil vermez mi?

Vermez hocam hiç eklenmiyor

Pepsi hala sitede var bilgisi olan var mı arkadaslar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ödül mil vermez hocam

Vermez hocam hiç eklenmiyor

Pepsi hala sitede var bilgisi olan var mı arkadaslar

amcama dün alacağım biletin sınıfına bakıp U sınıfı oldugunu görmeseydik de alsaydık 5000 mil i göremezdik yani.. ucuz kurtardık haci abi..

• quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

quote:

yarın thy milessmiles yurtiçi uçuşlarda ödül bileti 3750 milden den 4500 e çıkarırsa ne etcez?

Kişisel bilgileri değiştirme kampanyasıyla 8500 yap şimdiden. Eğer dediğin gibi bir şey olursa 10 euro karşılığında 500 mil alırsın. 9000e tamamlanır :)

Minimum 1000 mile ve üstü alınıyor 1000 adetite 20 Euro

• Hic bugun deneyen yok mu. Kodum olsa kendim deneyecegim...

• quote:

Orijinalden alıntı: muratsahin2003

Hic bugun deneyen yok mu. Kodum olsa kendim deneyecegim...

hocam sizin için denedim.
    TEBRİKLER!
    Tebrikler, katılımın başarıyla alındı. Kazandığın miller Miles&Smiles kartına 1 hafta içerisinde yüklenecek.

ama benim fikrim sitede kampanya tarihi halen daha son günü 31 ağustos gözüküyor.sitede güncelleme yapılmadan girilmesi taraftarı değilim.sorun yaşanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 1 Eylül 2014; 23:30:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

quote:

Orijinalden alıntı: muratsahin2003

Hic bugun deneyen yok mu. Kodum olsa kendim deneyecegim...

hocam sizin için denedim.
    TEBRİKLER!
    Tebrikler, katılımın başarıyla alındı. Kazandığın miller Miles&Smiles kartına 1 hafta içerisinde yüklenecek.

ama benim fikrim sitede kampanya tarihi halen daha son günü 31 ağustos gözüküyor.sitede güncelleme yapılmadan girilmesi taraftarı değilim.sorun yaşanılabilir.

Devam mı ediyor acaba, normal sistemi kapatırdı pepsi hep opet kamp.tecrübesine dayanarak söylüyorum.

• şartlar değişmiş kampanya yıl sonuna kadar uzamış

------

http://www.pepsi.com.tr/pulse/public/kampanya/thy-mile

Pepsi’ni yudumla, Türk Hava Yolları’yla uçmaya başla!

Kapak altındaki kodunu buraya gir, her kapakta MIL kazan.

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanyaya tüm Pepsi 330 ml kutu ve tüm pet şişe (Pet 3 litre, 2.5 litre, 2 litre, 1,5litre, 1litre, 450 ml, 330ml) ürünlerinin kapakları altından çıkan şifreler dahildir.
    Kampanya hediyesi Pet 3 litre, 2.5 litre, 2 litre, 1,5litre için 50 Mil, diğer 1litre, 450 ml ve 330ml 10 Mil’dir.
    Kampanya 31 Aralık 2014’e kadar geçerlidir. Kampanyaya katılım buradaki alana Pepsi şifresi, TK üyelik numarası ve cep telefonu girilerek gerçekleşir.
    Aynı TK üyelik numarası Pepsi kampanyası kapsamında 1 ay içerisinde en fazla 1000 Mil kazanabilir.
    Kampanyadan kazanılan hediye miller tüketicinin Miles&Smiles kartına en geç 10 gün içinde yüklenir.
    Şifreler tek kullanımlıktır.
    Kazanılan miller, Miles&Smiles hesabına yansıdıktan sonra 3 yıl içinde kullanılmalıdır.
    Kampanya stoklarla sınırlıdır.
    Kampanyaya 1 Haziran 2013 ve sonrası üretilmiş ürün şifreleri dâhildir. Kampanya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. tarafından T.C. sınırları içinde üretilen pet şişe ve 330 ml kutu ürünlerde geçerlidir.
    Kampanyaya katılmak için 1’den 10’a kadar şifre girişi aynı anda yapılabilir.
    THY ve Pepsi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
    Katılımcı, Pepsi Cola ve/veya kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir kampanyadan faydalanamadığı takdirde Pepsi katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer kampanyalarından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.

• ayrıca eski mil yüklü tk hesaplarına tekrar kod girilebiliyor sanırım ben denedim aldı kodları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müdür42 -- 2 Eylül 2014; 19:51:45 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.