Şimdi Ara

Pentium g4600 İşlemci İle WoW Oynayan Var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

fx 6300 ve hd 7870xt ekran kartım var 7 ayarında oynuyorum raidler 40 fps sende sıkıntı var

raidler kaç kişi hocam 2 2 6 mı? az kişi olunca idare ediyor genelde çünkü.

lfr'larda yani çok oyunculun olduğu yerde epey düşüyor bende. birde sırf bende değil internette araştırdığımda da fx6300 sahipleri hep sorun yaşıyor.

Az önce nh hc girdim 30 kişi skorpionda fps 15 di sonrasında düzeldi genellikle 2 4 14 giriyorum guild olarak o kadar fps düşmüyor 50 40 arası ayarım 7 de. Ancak bir bilgisayar şart ikimizede

Edit : G4600 ile çok fark yaşamazsınız değmez yani ayrıca zaten o işlemci için anakartıda değişmen gerek. Benim tavsiyem i5 7500 yada 6500 almanız o inanılmaz fark edecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 17 Eylül 2017; 19:4:27 >

• 1) wowda yüksek performans almak istiyorsanız, işlemciye vereceğiniz paradan kısmayın
    2) g4600 dediğiniz işlemci ile video çeken vatandaş, çok yakın zoom ayarında ve sıfır addon ile oynuyor. dolayısıyla performans yanıltıcı olur. wowda zoom out yaptıkça ve addon kurdukça performans düşer.
    3) wowda ekran kartı önemsiz DEĞİLDİR fakat işlemciniz iyi değilse ekran kartına verdiğiniz para, sokağa atılmış paradır.
    4) wowda yüksek performans almak istiyorsanız, işlemciye vereceğiniz paradan kısmayın
    5) g4600 wow için yeterli bir işlemci olabilir ama kısa vadede günü kurtarmak için alınmış bir işlemcidir. ucuz da olsa sokağa atılmış paradır.
    6) g4600 düşündüğünüze göre ekonomik olarak limitli olduğunuzu varsayıyorum. biraz günlük masraflardan kısıp i5 bir işlemci almak, uzun vadede mantıklı bir yatırımdır. aslında oyun oynamak için bir bilgisayar alınacaksa ve oynanan oyunlar güncel oyunlar ise i7 almak tek mantıklı tercih olur.
    7) wowda yüksek performans almak istiyorsanız, işlemciye vereceğiniz paradan kısmayın
    8) amd konusunda bilgim yok, yorumlarım tamamen intel işlemciler üzerinedir. intel üzmez, intel candır.

• 6700k alabilirsin. 7700k çıktığı için ucuza bulunabilir. Arasında pek performans farkı yok. Uç seviyelerde performans alırsın.
  • o işlemci ancak günü kurtarır ryzen r3 1200 almak sizin için daha verimli bir yatırım olur.
  • arkadaşlar şöyle söyleyim, ben bilgisayarda world of warcraft dışında oyun oynamıyorum. playstation 4 sahibiyim zaten tüm wow dışında oynadığım oyunları orda oynuyorum.

sadece wow raidlerinde bana 40-50-60 fps oynamamı sağlayacak bir işlemciye ihtiyacım vardı. geleceğe yatırım vb amaçlı bir niyetim yok. yani sadece wow amaçlı alıyorum işlemciyi haliyle bütçe düşük.

ps4 sahibi olduğumdan gelecekte çıkacak oyunlar vb zaten konsolda oynuyorum

öneri ve yorumlarınız için çok teşekkürler, g4600 işlemciyi sipariş verdim burada ve youtubeda bir kaç güzel yorum aldım. hani idare etmesi yeterli beni. çoğu kişi 40 fps 60fps alırsın diyorlar rahat. geldiğinde deneyeceğim inşallah umduğum gibi olur.
  • G4560 1050ti ile oynuyorum sıfır sıkıntı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.