Şimdi Ara

Pentium G4560 Isı Sorunu Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gençler konuları gezerken sık sık görüyorum. Ben bu işlemciyi 6 şubatta aldım daha dün kargoya verildi. Yeni tedarik edildi yani. Konuları gördükçe 10 şubattan öncesinde kullanan arkadaşlarımız var. Siz nereden aldınız da elinize bukadar çabuk ulaştı ? Ve ne ücret ödediniz ? Ben 252 liraya aldım gecikmeden dolayıda 15 lira hediye çeki verildi. Yani 237 liraya denk geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çekirdek hızları çok önemli ve sıcaklıklar endişelenecek değerler gibi durmuyor
  • Bence çok hocam

Pentium G4560 Isı Sorunu Yardım

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Tam bakamadım ama min ve max sıcaklık ne? Bir de anakart nedir ben bios güncellemesi ile h110m de kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Tam bakamadım ama min ve max sıcaklık ne? Bir de anakart nedir ben bios güncellemesi ile h110m de kullanıyorum

20-36 , H170M D3H , Silverstone Tundura TD-03 Lite sıvı soğutma var
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Hocam sıvı soğutmaya tabi normaldir o değerler. Sıvı soğutmayı size taksak siz de 20 dereceye düşersiniz
  • Bugün tekrardan yaptım stres testi. Min. 32 Average 43 Max 57. 57 dereceye de işlemci ara sıra 4-5 derece düşüp tekrar 7-8 derece ısınıyordu o şekilde 1 kere atlayıp 57 gördü onun dışında max 52-53 derecede çalıştı. Ortalama 43 derece de stok fanla gayet iyi diye düşünüyorum
  • Kabamsi53 kullanıcısına yanıt
    Ben Nanoteknoloji'den aldım. Arayıp sorduğumda distribütörde kalan tüm stoğu satın alıp kendilerinde depoladıklarını söylediler. N11 %11 çekiyle 260 liraya almıştım. HB de sorduğum zaman 30 tane stok olduğunu söylemişlerdi. Sanırım distribütörden çekebilen tek tük çekti geriye kalanını nanoteknoloji hb.com gibi büyük başlar topladı
  • Benimkide daha bugün geldi. Dediğim gibi ayın 6sında sipariş geçmiştim. Fiyat olarak ucuz olsada çok bekletti.

• Kabamsi53 kullanıcısına yanıt
    Benim ilk verdiğim sipariş 5 gün bekledikten sonra iptal edildi. Firmalar distribütörden çekeriz mantığıyla ilan koyuyorlar sonra oradan stok bulamayınca iptal ediyorlar veya bekletiyorlar
  • 100% yük altında 63 dereceyi hiç geçmedi, normalde yük yoksa 32 33 derecede çalışıyor. Ortalamada arkadaşların dediği gibi 40 derecelerde gezinir normal kullanımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chengineer -- 21 Şubat 2017; 18:29:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.