Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.092
Cevap
15
Favori
28.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buraya yansımamış ama adamlar açıklama yaptılar, hikayeyi çizgi roman üzerinden devam ettirecekler.
  • Çok kel alaka bir şekilde duydum dizinin adını, ama öğrendiğime ve izlediğime çok mutluyum. 2 günde bitirdim 3 sezonunu da.
    Açıkçası 3. sezonu böyle yapacaklarına yapmasalar daha iyiymiş. Vanessa'nın ilk 2 sezondaki karakterine çok ters şekilde bağlayıp bitirmişler diziyi. Final çok kötüydü. Nasıl bağlayıp, nasıl getirdiklerini geçtim,
    o mezarın başında Mr. Lyle'ın yokluğu bile çok göze batıyordu.

Timothy Dalton zaten çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir oyuncuydu. Eva Green'i de severdim de bu diziyle beraber saygım da çok arttı. Aşığım kendisine artık. Dizinin en sevdiğim bölümleri Vanessa'ya yoğunlaşılan bölümlerdi.
    Frankstein ve Dorian Gray'in tasvirlerini de beğendim. Frankenstein ve Mr. Clare'in hikayeleri çok iyiydi. 3. sezonun en iyi bölümü
    Vanessa'nın Clare'i daha önceden tanıdığını
    gösterdikleri bölümdü.
    Yalnız Brona/Lily karakteri olmasa da olurmuş bence.

Dizinin öncesini anlatan 5 bölümlük çizgi roman yayınlamışlar. Onları okuyacağım şimdi. Dizide anlatılandan sonra olanları da çizgi roman yapacaklarmış sanırım da my dear Miss Ives olmadan neye yarar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ñolofinwë -- 10 Şubat 2017; 15:35:58 >

• Güzel diziydi erken bitti bana göre ya da tadında bıraktılar.
  • Yeni bitirdim.

Müzikleriyle, atmosferiyle, mekanlarıyla, kostümleri ile oldukça kaliteli bir diziydi. Eva Green ne kadar yetenekli ve muhteşem bir oyuncu olduğunu bu dizi ile birlikte kanıtlamış. Bir kadın bir çok özelliği kendinde barındırır mı? Hem seksi, hem güzel, hem karizmatik, hem vahşi, hem sempatik, yeşil gözleri ve muhteşem aksanı ile tam bir tanrıça... Diziyi tek başına sırtlamış diyebilirim, diğer karakterleri pek kullanmayı becerememişler. Özellikle Frankenstein ve Dorian Gray karakterleri çok pasifti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 27 Nisan 2017; 22:58:49 >
  • Yeni mesaj görünce ümitlenerek girdim Dediklerinin Eva green kısmında çok haklısın hocam bu diziden sonra bu tarz başka dizilerde de olmalı.Sinemada bir çok bu tarz olaylar izledik içine musallat olmuş varlıklarla ilgili ama hiçbiri eva gibi role giremiyordu bence,kadın yaşıyor adeta ve muazzam ötesi bu tarz işlerin altından kalkıyor.Birde gotik tarz bu kadına cuk oturuyor.Dorian'ı beğenmiştim ben role iyi olmuş cool takılıyor

Bu arada gif en sevdiğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 28 Nisan 2017; 0:39:39 >
  • dizide işlenecek o kadar çok konu ve karakter vardı ki nasıl bitirdiler hala aklım almıyor. yan karakterlerin hikayelerine çok az değinildi doğru düzgün bir anlatımla dizinin kafadan 2-3 sezonu daha vardı. devam ediyor olsaydı şu günlerde başlardı 4. sezonu muhtemelen ah ah özledim vallahi
  • konu ve tur biraz farkli olsa da eksikligini bi nebze taboo ile doldurdum, mekanlar ve atmosfer tipatip ayniydi. hatta taboo'yu daha cok sevdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene bu zamanlar yeni sezon heyecanı vardı ne çabuk geçti zaman
  • dizi güzel mi? Netflixte varmış da istek listesine eklemişim.İzlese mi es mi geçsem karar veremedim
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Dizi güzelde finali çok kötü aceleye gelip bitirmişler gibi böyle oluncada insan hayal kırıklıgına ugruyor sonunda bu dizi böylemi bitmeliydi diye üzülüyor.
  • Son sezonunu izlememiştim.Final'de yaşanan hayal kırıklığından ötüürü ki yorumlar onu gösteriyor.İyi ki izlememişim.Bu dizinin yayın günleriyle bile ilgili sorunları vardı.Aceleye getirmeleri beni hiç şaşırtmadı.Eksik bir diziydi.Eva Green hatrına izliyordum.İmzamdan da belli olduğu üzere
  • Atmosferi harika bir diziydi gerçekten severek takip ettim hep
  • The game Clue has a Penny Dreadful edition!

Kutulu oyunu varmış dizinin
  • American horror story seven biri olarak bu diziye baslamami onerir misiniz arkadaslar ?
  • Yorumum kalsin burda yarin baslarim. Coktan listemde olan dizilerden
  • Şöyle bir haber var.

• Dizinin devamı çizgi romanından devam edecekmiş bittiği yerden.
  • son sezonda netflix'e geldiğine göre yakında izlemeye başlayabilirim
  • Dizi fena değilmiş. Güzel hatta, sardı beni eski Londra, vampirler, cadılar falan.

2x03

Cadıyı yaktı ya yobazlar. Ne zararı vardı size?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diziydi arkadaş......Maalesef çok kısa kestiler.tadına doyamadık...
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.