Şimdi Ara

Pendikten Çıkıp Nere Gideyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HJP

Pendikten tren,otobüs vs araçlarla gidebileceğim Nautilus gibi büyük avm'ler veya mekanlar önerirmisiniz.
    Avrupa yakasından yeni taşındım hiç biyeri bilmiyorum

Kardeşim eğer cafe tarzı yerler istiyorsan pendik sahil,takılabileceğim avm diyorsan kaynarcadan sonra güzelyalı köprüsüne gelmeden karşılıklı neomarin ve pendorya var.pendoryada sinema,burger king,sbarro,popeyes.... gibi bir sürü restorant ve adidas,nike,lotto,media mark,kipa gibi köklü mağazalarda var.bende pendoryanın biraz gerisinde oturuyorum.bu arada yaş kaçtı ? neomarin daha çok alışveriş yapmak için bu arada...via port var via port'un lunaparkı müthiş diyebilirim.gidip görmen lazım ayrıca neomarinin çatı katında araba sürebiliyorsun(küçük arabalara ne diolardı ya f1'in küçüğüne ondan).ikisinede tuzla minibüsleriyle gidebilirsin.trenle çok uzak düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

Pendikten tren,otobüs vs araçlarla gidebileceğim Nautilus gibi büyük avm'ler veya mekanlar önerirmisiniz.

Kardeşim eğer cafe tarzı yerler istiyorsan pendik sahil,takılabileceğim avm diyorsan kaynarcadan sonra güzelyalı köprüsüne gelmeden karşılıklı neomarin ve pendorya var.pendoryada sinema,burger king,sbarro,popeyes.... gibi bir sürü restorant ve adidas,nike,lotto,media mark,kipa gibi köklü mağazalarda var.bende pendoryanın biraz gerisinde oturuyorum.bu arada yaş kaçtı ? neomarin daha çok alışveriş yapmak için bu arada...via port var via port'un lunaparkı müthiş diyebilirim.gidip görmen lazım ayrıca neomarinin çatı katında araba sürebiliyorsun(küçük arabalara ne diolardı ya f1'in küçüğüne ondan).ikisinede tuzla minibüsleriyle gidebilirsin.trenle çok uzak düşüyor.

Sağol dostum şimdi söyle bişey var benim yaş 24 ama kardeşimde benimle gelicek 14 yaşında.Tabi sadece kendim içinde alkollü mekanlar bakıyorum...
    viaporta otobüslemi gideceğim minibüslemi ve tam olarak nerden bineceğim ?
    lunaparkta yetişkinler için olan aletlerde yaş sınırı var mı?
    (gerçi yanında olacağım ama kardeşim için sorun olur mu?)
    bu arad go kartı diyorsun sanırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SiCreAM

quote:

Sağol dostum şimdi söyle bişey var benim yaş 24 ama kardeşimde benimle gelicek 14 yaşında.Tabi sadece kendim içinde alkollü mekanlar bakıyorum...
    viaporta otobüslemi gideceğim minibüslemi ve tam olarak nerden bineceğim ?
    lunaparkta yetişkinler için olan aletlerde yaş sınırı var mı?
    (gerçi yanında olacağım ama kardeşim için sorun olur mu?)
    bu arad go kartı diyorsun sanırım

kardeşim alkollü mekan takılıcaksan kardeşin için sorun olabilir ama alkollü mekan için pendik sahil uygun sana.viaport'a ben 1 kere gittim bayramdan önce bişiler almaya,kendi arabamızla gittiğim için hiç bilmiyorum vallahi.lunaparkta yaş sınırı 15 olması lazım yetişkinler için olana ama sen yanında olduktan sonra sorun olmaz evet go kart.

bu arada pendiğin hangi semtine taşındınız ?

• doğu mahallesi diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

doğu mahallesi diye biliyorum

HJP pm at acil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.