Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Pembe renkli bir şapka var bu nedir htc hd2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> Pembe renkli bir şapka var bu nedir htc hd2
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2705 Mesaj
    Telefonumun üst kısmında wifi vs nin açıldıgı yerde grupların içinde pembe bir şapka duruyor o ne işe yarar.

Şunun gibi birşey

|
    |
    |
    |
    Hocam Ben Bunu HTC One X'e Rom Atmıştım IceColdJelly Rom Orda Bildirim Çubuğunu Yukardan Aşağı Çekince Bu Seçenek Çıkıyordu Hatta Bende Uzun Basılı Tutunca Swagga Baby! Yazıyordu Yanlış Hatırlamıyorsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FolloFush -- 16 Aralık 2012; 18:22:32 >

Orijinalden alıntı: FolloFush

Hocam Ben Bunu HTC One X'e Rom Atmıştım IceColdJelly Rom Orda Bildirim Çubuğunu Yukardan Aşağı Çekince Bu Seçenek Çıkıyordu Hatta Bende Uzun Basılı Tutunca Swagga Baby! Yazıyordu Yanlış Hatırlamıyorsam

Ama ne işe yarıyor orada öylece duruyor kısa basınca aktif hale geliyor uzun yazınca birşey olmuyor aktif ettigimde ne işe yarayacak bu şey bilmiyorum

Orijinalden alıntı: Engin.K

quote:

Orijinalden alıntı: FolloFush

Ama ne işe yarıyor orada öylece duruyor kısa basınca aktif hale geliyor uzun yazınca birşey olmuyor aktif ettigimde ne işe yarayacak bu şey bilmiyorum

İşte Onu Bende Bilmiyorum :D Onu Rom'u Yayımlayan Arkadaşa Bir Sor
    |
    |
    |
    |
    GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
  • Binbaşı
    1421 Mesaj
    Hiç bir işe yaramaz. Fiyaka gibi bir anlamı var espirisine konulmuş bir şey yani onu açtığında fiyakamı/karizmamı açtım gibi bir manası var.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,310
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.