Şimdi Ara

Pegasus Kastamonu Uçuşları Kaldırmış Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pegasus'tan sigortalatarak hasta annem babam için İstanbul'dan Kastamonu'ya uçak bileti aldım. Hastalıkları nedeniyle dünyanın parasını verip müşteri hizmetlerini arayarak biletleri açık bilete çevirdik. Şimdi tekrar bilet kestirmek istediğimizde Kastamonu'ya uçuşlar kaldırılmış. Tekrar dünyanın parasını verip müşteri hizmetlerini aradığımızda yetkili bir insanla konuşamıyoruz. Bana mail atmışlar farklı yöne uçsunlar diye. Ben anlamıyorum! Yaşlı insanlar oldukları memleketimiz Kastamonu'dan başka bir yere gitmiyorlar. Yani bizim başka bir yere uçak bileti almamız mümkün değil. Biletlerimiz para iadesini istiyoruz.
    Konuyla ilgili ne yapabilirim, bir yardımcı olabilir misiniz?

• Sghm mevzuatinda iptal edilen ucuslar icin size ucus teklif etmesi gerektigi yaziyor. Farkli bir yere ucus teklif edemez. En fazla aktarmali ucus teklif eder. Bunun da saat sinirlamalari var. Biletin kalkisi en fazla 2 saat once, varisi 4 saat sonra olabilir gibi. Mevzuatta yaziyor. Bu teklifleri de uygun sunamazsa her yon icin 100 euro tazminat odemek zorunda.

Bunlarin hepsi internette ve shgm sitesinde mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 22 Aralık 2018; 10:7:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boombip kullanıcısına yanıt
    Öncelikle çok teşekkür ederim. Artık Kastamonu ya hiç bir yerden uçuşu yok. Peki benim para iadesi almam için ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justdieforme -- 24 Aralık 2018; 0:29:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sghm internet sitesinde olduğunu söylemiştim
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.