Şimdi Ara

Pdr ler 42k ya hukuklar 38 k ya gerileyecek (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
18
Favori
7.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hukuk okuyorum, kitap ezberleme falan yok. Hikaye hepsi.
  • Gerçekten mi?Nerede okuyorsun?Bana biraz hukuktan bahsedebilirmisin?Mesela sınıflar çok kalabalık diyorlar bu dezavantajmı?Dersler konusunda sıkıntı yaşıyormusunuz?
  • melodixte57 M kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl 16k ile Yalovaya yerleştim. Hukukta genelde pratik soru soruluyor yani olay veriyor hoca sen de çözümlüyorsun. Öyle ezberle gel, şu ne bu ne diye soru olmuyor çoğunlukla. Sınıf kalabalık 200 kişi ama böyle sınıfta üniversitede okuduğunu anlıyorsun bari, 20-30 kişilik sınıflar lise gibi oluyor. Dersler konusunda 2-3 gün önce çalışmaya başlarsan sıkıntı yaşarsın, ya kalırsın ya da düşük bi notla geçersin. 1.sınıfta dersler aşırı zor değildi ama kolay hiç değil. Fakat düzenli çalışırsan derece yapabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawm -- 17 Temmuz 2014; 0:56:29 >
  • Benim sıralamam 19k ve yalova hukuk benim listemin son sıralarına doğru yer alıyor.Gerçekten 1 yılda hukukların yaşadığı sıralama değişimi inanılmaz.
  • Gençler hocanın dedikleri doğru çıktı mı ?
  • 394 alan hukuga yerleşmiş

benim puanım 400 sıralama 29.692

1 puan bin kişi dersek 36 bin olur aşağı yukarı doğru yani öyle diyeyim.
  • Evet arkadaşlar tahminlerimizin yüzde 90 ı doğru çıktı. ;bizde salim ünsal tarzı bir tablo hazırladık. Bunu pdf şeklinde yayınlayacağız. Özellikle kıbrıs tam burslu hukuklarda arkadaşlara yön vermiştik özelden bir çoğu memurdu 43 000 ile kapattı kıbrıs tam burslu. Seneye yine birlikte olacağız dostlarım
  • truemusti T kullanıcısına yanıt
    hukuklar 393 puan ile kapattı güzel kardeşim.
  • ErkenGelenAdam E kullanıcısına yanıt
    Dediğimiz gibi oldu mu :)
  • 5 - 6 bin arası geriledi sayın hocam. bu işler kontenjana bakmaz. Herkesin uzmanlık alanını kendisine bırakmak gerek diye düşünüyorum. Tercihler ancak iktisadi bir olgu gibi değerlendirilirse doğru sonuçlar verir rehberlik çalışması. Bundan sonra hukuk ve pdr çok feci düşüşler yaşayacak. Avukatlık sınavı hakim savcı sürgünleri hakimlerin +10 yıla ulaştıklarında ancak 5000 tl alabilecek olması. Tıp ve mühendislikler bu seneden sonra depara kalkacak. ( tıp zaten öyle)
  • Yemek arasından sonra buluşalım özelden mesaj atan değerli kardeşlerim. İyi vakitler dilerim hepinize.
  • Bu arada forumda gerçekten kendi alanı olmamasına rağmen bazı olaylar için çok bilmiş yorum yapanlar var. Yaptığım meslektende insan ilişkisinden de soğutuyorsunuz adamı.
  • Rehberlikuzmanı R kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmem farkında mısınız ama konuyu yerli yersiz uplamak banlanma sebebidir. İkide bir konuyu yukarı çekmeyiniz. Tercih dönemi bitti. Bir dahaki sefere inşallah. Kalın sağlıcakla
  • mert-0606 M kullanıcısına yanıt
    bugün hiç televizyon izledin mi ? sen bana hangi hadle bu uyarıyı yapıyorsun. hangi mantıkla. Sen kimsin ? bugün izlediğin bir tvde olma şansım yüksek iken senin forumunda banlanıp banlanmamayı mı takacağım ben. Yerli yersiz kavramını ne zaman nerede kimlere karşı kullanacağına dikkat et. Şimdi de direkt banlasınlar. Terbiyeni takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rehberlikuzmanı

Yemek arasından sonra buluşalım özelden mesaj atan değerli kardeşlerim. İyi vakitler dilerim hepinize.

Hocam kişiye göre mi cevap veriyorsunuz pmde ? Bir mesaj attık yıl oldu hala cevap vereceksiniz ? Tamam cevap vermek zorunda değilsiniz ama sebebi var mı okuyup yanıtlamamanızın ? Sıradan bir soruda değildi Her öğretmende mi ayrımcılık olur arkadaş ? Şimdi ben öğretmen değilim dersiniz neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merve38 -- 8 Ağustos 2014; 2:33:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

bugün hiç televizyon izledin mi ? sen bana hangi hadle bu uyarıyı yapıyorsun. hangi mantıkla. Sen kimsin ? bugün izlediğin bir tvde olma şansım yüksek iken senin forumunda banlanıp banlanmamayı mı takacağım ben. Yerli yersiz kavramını ne zaman nerede kimlere karşı kullanacağına dikkat et. Şimdi de direkt banlasınlar. Terbiyeni takın.

sen kimsin de millete haddini bil diyorsun bunlarda kendine rehberlikci diyor ya

forumdan medet umacak seviyeye dustuysen yazilanlara tahammul edeceksin birde bunun egitimini almis sozde...

• Bu seneki hukuk siralamalari açiklandi mi ösym'de puan olarak bulabildim sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teskilati mahsusa

quote:

sen kimsin de millete haddini bil diyorsun bunlarda kendine rehberlikci diyor ya

forumdan medet umacak seviyeye dustuysen yazilanlara tahammul edeceksin birde bunun egitimini almis sozde...

+1500000

Aynen katılıyorum. Televizyona çıkmaya çalışıyor sanırım cümleden onu anladım Ünlü olmaya çalışan , aldığı eğitimle milleti ezmeye çalışan, rehberlikçiyim diye geçinen biri işte

• quote:

Orijinalden alıntı: masteropxxx

Bu seneki hukuk siralamalari açiklandi mi ösym'de puan olarak bulabildim sadece.

Sadece puanlar belli şuan. Sıralamalar Ekim'de falan belli olur.
  • quote:

Sizi de iyi sanırdık hocam.

öğrenciye bağırarak yaklaşan öğretmenlerden dh olarak hepimiz nefret ederiz. Yaşınız büyük olabilir ama bu size bağırma hakkı vermez. Adam size düzgünce yaklaşmış siz "sen kimsin" diyorsunuz. Asıl size söylemek lazım. "siz kimsiniz, öğrenciler için çalışan rehberlikçi mi, para için çabalayan, ünlü olmaya çalışan zavallı mı?"

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.