Şimdi Ara

PDA+GSM yada sadece telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YA arkadaşlar öncelikle merhaba bu forumu en aşşa 3 yıldır takip ediorum ama nie bu kadar geç üye oldum ??
    Herneyse biz lafımıza gelelim fazla uzatmadan... Şuan N6600 ımı satıp onun yerine daha deişik bir telefon almak istiyorum. Aklım PDA'lara kaydı bu aralar şuan 600$ gibi bir para var bende bana önerebileceğiniz PDA'lar varmı?
    Özellikleri şöyle olacak;
    Wİndows 2003 SE işletim sistemi,(İşlemciside 200 mhz üssü olsun diolar nette ama tam anlamıorum hiç kullanan olmadığından, Dvix için fln gerekiomuş)
    Kamera >1.3 mp veya civarı, En aşşa 6600 gibi çeksin yane :D
    BT,WirelessLan,
    TAbiiki GSM
    BUnalrdan sonra acaba neler önereceksiniz bakalım?? ( Hiç Hp ipaq 6315 kullanan varmı aramızda?? BOyut kullanım rahatlığı fln nasıl bilen varmı??

Eğer ben PDA bilmiyorum diyorsanız Bana bir cep telefonu önerin.. Ama Symbian işletim sistemi olsun üzerinde kesin olarak, P910 düşünüyodum ama oda pahalı daha Spot ta ne kadar güvenli olur Kutusunda vermiyolar diye bilioruz yani aksesuarsız veriolarmış... Bide eğer bilginiz varsa MOtorola A1000 Amerikada satıştamıdır direkt link verebilir misiniz bana???
    PDA yıda Amerikadan getirtme gibi bir şansım var saolsun oralarda arkadaşlarım var bi kaç tane Cvplarınızı bekliorum şimdiden teşekkürler

• HAni nerde yardım şu ozy1905 kardeşinize
  • kardes p910 al diger PDA lar ile aynı görevi görüyo yani pda+gsm+kamera+bt vs ile zaten p910 a yaklasıyor fakat bataryası malesef çok düşük bir süre oluyor p910 da ise cep telefonu kısmına girdiği için 1 hafta bile gider
  • kardeş amerikadan alcaksan xda2 hp 6135 yada handspring treo 650 al(bu palm işletim sistemi ama tavsiye ederim güzel bir alet)
  • ya işte kararsız kaldım
    @Usta_AsH : Baba P910 güzelde hem kamerası kötü hemde 600$ bulamam gibi gelio...
    @aliekmel peki bana direkt onlin ealışveriç yapılabilecek bir site verebilir misin USA den? UB telefonlara bakıyım bi.
  • 6315 isini gormez, benim takip ettigim forumlarda herkes performansindan sikayetci
    bu durumda xda II alabilirsin, guzel cihaz birazcik buyuk gelebilir ama 6600 kullandiktan sonra problem olabilecegini zannnetmiyorum
  • Yalnızca PDA alacaksan
    Asus A730 ya da biraz daha bekle Asus A730w al derim.
  • Sadece PDa deil aynı zamanda GSM de olacak, bide dogubankta p910 u kesin desksiz fln veriolar dimi...
  • sana bi qtec verelim alanının tartışılmaz en kusursuz makinelerinden biri fiyatı 1,5 milyar google da yabancı sitelerde qtec 2020 diye ara bulursun
  •  PDA+GSM yada sadece telefon
     PDA+GSM yada sadece telefon
  • yukarıdaki biri qtech diğeri imate...
    ama p910i ile nokia 9500 ....var...
  • BAba 600$ var dioz ne 1,5 milyarı can dayanmaz ona ya
  • 600 dolara ancak pda olur....yanına ucuz birde telefon t68i
  • 600 dolar param olsa bi tane hp 1945 yanina da SE t610 alirdim babalar gibi kullanirdim
  • T68 bile yeterli olur. Telefon için yalnızca alo dicen birde bluetooth üzerinden internet. Mp3, fotoğraf vs vs olaylarını pda den halledersin. Ama T610 iyi gider
  • yok ya t68i müthiş pdanın yanına iyi gider....
  • Beyler Yarın alıorum bi p900 ikinci el garantili; 6600 + 150 mlyn sizce fiyat nasıl???
  • ne oldu bir anda p900 hani pda+gsm idi .vazmı geçtin yada iknamı oldun....
  • Ben iki tane taşıyamam abi aynı anda elimde olsun istiom ;) Bide fiyat nasıl sizce??
  • evet tam isabet doğru düşündün biz bunu bir aydır tartışıyoruz sonuç: TEK ALET OLACAK hemtelefon gibi hem pda gibi.....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.