Şimdi Ara

PCI to USB 2.0 CARD YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir PCI to USB 2.0 kart aldım.. PCI yuvasına bağladım fakat hız olarak usb 2.0 hızı vermiyor bunun derdi nedir? Windows xp otomatik olarak tanıdı. fakat ayrıca cdden kendi sürücülerini yüklediğimde portlara bir şey bağladığım zaman makine kilitleniyor çıkarınca kilitlenme duruyor. bu nedendir böyle bir aparat kullanan var mı daha önce? ALi PCI to USB 2.0

• XP sp2 yüklü mü pcnde?

SP2 yüklersen USB 2.0 desteği olur
  • aynı ürünü bende kullanıyorum. aynı sorunlar var bendede. ALI weblebi ye geri yollayacam. arızalı diye mecbur. güvenle kaldır işlemide yapılamıyor
  • SP2 yüklü.. fakat yine d olmuyor.. Driverını tanıtınca otomatik kilitleniyor! Windows kendi tanırsa sorun yok ama bu sefer de yavaş çalışıyor.. Acaba PCI yuvasının 2.0 desteklememe gibi bir sorun olabilir mi? Anakartım intel 810
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reyizhan

SP2 yüklü.. fakat yine d olmuyor.. Driverını tanıtınca otomatik kilitleniyor! Windows kendi tanırsa sorun yok ama bu sefer de yavaş çalışıyor.. Acaba PCI yuvasının 2.0 desteklememe gibi bir sorun olabilir mi? Anakartım intel 810

şimdi normal anakartta usb 2.0 ototmatik tanımıyor bende aygıt yöneticisine gidince bilinmeyen aygıt çıkıyor sürücüyü yeniden yüklediğinde USB2.0 host controller driverını pcde otomatik buluyor. Kendi sürücüsünü yüklemedn bunu bi deneyin Belki olur. Olmazsa netten güncel sürücü aramaya bakın oda olmazsa iade seçeneği var son olarak

• quote:

Orjinalden alıntı: xpress

quote:

Orjinalden alıntı: Reyizhan

SP2 yüklü.. fakat yine d olmuyor.. Driverını tanıtınca otomatik kilitleniyor! Windows kendi tanırsa sorun yok ama bu sefer de yavaş çalışıyor.. Acaba PCI yuvasının 2.0 desteklememe gibi bir sorun olabilir mi? Anakartım intel 810

şimdi normal anakartta usb 2.0 ototmatik tanımıyor bende aygıt yöneticisine gidince bilinmeyen aygıt çıkıyor sürücüyü yeniden yüklediğinde USB2.0 host controller driverını pcde otomatik buluyor. Kendi sürücüsünü yüklemedn bunu bi deneyin Belki olur. Olmazsa netten güncel sürücü aramaya bakın oda olmazsa iade seçeneği var son olarak

Önce windows kendi tanıdı zaten ellemedim... Sonra cdden tanıttım kilitlendi.. netten indirdim kilitlendi... yarın götürüyorum makineyi orda bakacağız alet bozuksa onu değiştireceğim... yoksa bir şekilde ayarlayacağız.. bilgisi olanlar varsa yine bilgi versinler yoksa yarın ben yapabilirsek anlatırım nasıl olduğunu...

• Sorun çözüldü...
    ÖNcelikle kartı değiştirdim fakat yeni kartta da aynı sorun çıktı... Bende verilen cdden başka bir usb driverı daha yükledim onun üzerine hızlı çalışmaya başladı.. biraz şansa da olmuş olabilir... ama aynı sorunu yaşayan varsa bunu deneyebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.